» »

Hp Elitebook 8730w bluethoot in wifi

Hp Elitebook 8730w bluethoot in wifi

tiltech ::

Ima mogoče kdo enak prenosnik z windowsi 7? Imam težave z wifi in bluethoot gonilniki. Imam nameščene in mi pokaže ikono za plavi zob in wifi, ampak dela pa ne. Dam opcijo dodaj novo bluethoot napravo in ne najde nobene naprave v bližini. Imam vklopljen plavi zob na pametnem telefonu. V xp windowsih mi je delalo normalno z drugimi gonilniki za xp. Ne vem kje je hec. Lahko tudi kakšno povezavo do gonilnikov, da namestim in poizkusim.

TwingoLove ::

Z gonilniki, katere namesti windows sem tudi sam imel probleme. Naloži uradne originalne gonilnike s strani HP-ja: http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/publ...

frke ::

Posodobi bios na zadnjo verzijo ( 68PAD F.20 ) in potem še vse gonilnike oziroma vsaj tiste, ki ne delajo.

Bi moralo delati oz. vsaj pri meni dela :)

tiltech ::

Mi napišete, kako lahko vklopim wifi na tipkovnici. Poizkušal sem še z iskanjem in nameščanjem in še vedno nič. Pa če mi napišeta, katero wifi kartico imata notri. Spodaj pri uri imam antenco in signal, ampak ne morem aktivirat. Mi piše da moram ročno aktivirat, pa ne vem kako. Če ne bo druge, bom pa moral formatirat in na novo windowse gor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211306439 (3819) anjica
»

Lenovo thinkpad e520 bluetooth

Oddelek: Pomoč in nasveti
10847 (624) tiltech
»

Kateri avto radio z navigacijo in bluethoot vmesnikom za Passata priporočate?

Oddelek: Zvok in slika
263664 (2670) nokia6310
»

'Crknil' Wifi Adapter

Oddelek: Strojna oprema
182769 (2115) Likalnik
»

gonilniki za wireless

Oddelek: Pomoč in nasveti
271326 (864) crniangeo

Več podobnih tem