» »

Spet objava videa na facebook-u (provokacija policista)

Spet objava videa na facebook-u (provokacija policista)

Temo vidijo: vsi
1
...
3 4
5
»

next3steps ::

Čast, da je bil strpen? To je njegovo delo. Istotako imajo tako delo tudi drugi uslužbenci, ki se ukvarjajo s publiko. Biti strpen ni vrlina dandanes, temveč pogoj, da se te smatra za normalnega.

St235 ::

next3steps je izjavil:

Aha, če sem palicaj in rečem, da mi nekdo s snemanjem dela škodo, potem je snemanje nelegalno. Ok, kul, grem naprej.


Povsem nič drugače ni za vse ostale državljane. Ravno obratno, policist kot uradna oseba mora med opravljanjem dolžnosti dopustit bistveno več kot drugi. Ima pa tudi to svojo mejo, ki je v danem primeru krepko prekoračena.

sift ::

shadeX ::

GupeM je izjavil:

Če bi bil jaz ta policaj, bi ji vzel telefon in ga zabrisal ob tla, njo pa bi vklenil za kakšen drog na tistem parkingu, kjer biu počakala, da neham s svojim delom. Seveda bi to posnel ali celo dal live stream na FB. No, mogoče sem res malenkost pretiraval, ampak vsa čast temu policistu, da je bil tako strpen.




Se pravi ti bi jo vklenil za drog. A bi jo tudi slekel do njenih gat in zahteval da zapleše striptiz zate in tvoje kolege policiste? Seveda vsi bi bujno navijali medtem ko ljudje korakajo iz hoferja in se zgražajo na kakih drogah so današnji ljudje. Medtem pa bi vsi to posneli (ne pozabi vzet najnovejšega phantom4 drona, da bojo posnetki iz ptičje perspektive kar se da briljantni) iz vseh zornih kotov in live streamali na fb, kjer bi se pridružilo še več kolegov. Mogoče tudi celo sam minister za notranje zadeve.

Kar berem zadnje čase tukaj, se je dobesedno za poscat od smeha.

GupeM ::

Saj sem rekel, da sem pretiraval. Sigurno pa ne bi bil tako strpen, kot je bil ta policist. In večina ne bi bila.
Ali bi jo poslal v 3 krasne, ali pa zaprl okno in ignoriral.

next3steps ::

Še dobro, da nisi policist in upam, da ne delaš z ljudmi na vsakodnevni bazi.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkirišča med bloki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
14422944 (18865) Saul Goodman
»

Klical pajka že drugič za policijsko vozilo, a ni prispel (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5012544 (9900) Dr_M

Parkiranje tujih vozil na zasebnem parkirišču (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13638258 (33908) Gandalfar
»

Ali lahko občan redarja kaznuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6815712 (13265) Utk

Več podobnih tem