» »

WinAmp3

WinAmp3

SpiDEr8 ::

A je že uzun cela verzija tega programa??? Ne alfa al beta ker to mam že!!! Če je že uzun ke se to dobi???? :\:\
  • spremenilo: SpiDEr8 ()

JLP ::

Ni še zunej.
Live long and prosper!

whatson ::

bo pa beta kmalu zunaj...

OrlyTM ::

beta je že .. sam ma velike probleme ... neuporabno .. sm takoj dol vrgu .. zgleda pa fino

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

whatson ::

aja? .. huh ... kje se jo pa da dobit?

SpiDEr8 ::

sej jest mam beto al kero že sam sej je reku OrlyTM nima še useh funkcij pa je zlo neuporaben zato!!! Loh ti ga pa jest pošlem ke ne vem več ke sm ga dobu!!!:D

whatson ::

no če je tako neuporabna mi je pol ni treba pošilat.. .tnx anyway...
upam da bo stable verzija upoabna:D

ZanzeK_001 ::

A bi ga lahk men poslal?

SpiDEr8 ::

dobiš ......

Jinxy ::

Jest sem s trenutno verzijo 100% zadovoljen, zarad mene tud ce ne nardijo trojke!

Ze tko je v winampu prevec stvari notr, vcasih je bil to mejhen preprost proggy, zdej pa vedno bolj leze prek svojih meja...porabi vec rama, dlje se nalaga, pocasnejsi je...

SpiDEr8 ::

Kaj pa moreš naredit da ne kliče vedno na net ko ga vklopiš???? Pa kaki bojo fajli ne moreš nastavt pa full stvari manka!!!! :\

JLP ::

Itak da še en kup stvari manka pa da ma en kup bigov. Sej zato je pa alpha verzija an.
Live long and prosper!

XtX ::

x

element ::

Pa napišeš id3 tag. What's the problem? 8-) Winamp je pomoje najboljši mp3 player... :)

SpiDEr8 ::

Zame je najbul verzija 2.64!!! Drgač so pa usi OK!!! WinAmp 3 pa bo biu zakon ke bo uzun!!! Dobr je to ke prelije komade med seboj (konec komada z naslednjim..):\

JLP ::

Ma pa ta verzija en slab dekoder k narobe dekodira MP3je. Od verzije 2.666 so ga spet zamenal na takga k prov dela.
Live long and prosper!

sinko999 ::

Tisto za prelivanje komadov imaš posebej plugin ki si ga lahko potegneš z njihove strani mislim da se imenuje sqrt . Nekaj takega v glavnem . Izgled novega ampa je kar v redu samo nekatere stvari so neuporabne potem se ne da nastavljati določenih stvari kodecov itd . Tak da je še boljše počakati na pravi beta verzijo

LP
Ni? ni ve?no !

Lunik ::

Kakšen pa je izgled?
A lohk eden en screenshot naredi, plis:D

CaqKa ::

daj še meni pošlji plz
em obstaja tudi plugin ja ... jaz mam instaliranega že ful dugo (minimalno eno leto)
pri pluginu bi se moralo dat edino nastavit kolko naj preliva med sabo.... recimo, ko bos posluso rave mas tolko, ko pa rock, pa tolko
lp caqka

SpiDEr8 ::

bom naredu sam morem instalerat..... :D:D Dej če loh mi pošl plug in če mas....mail


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTR (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19210877 (7133) frenk
»

TOCA Race Driver 2 ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
766981 (4524) gappee
»

Colin 4 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1408776 (5955) PrimozR
»

Win2k - obcasen 1-2 sekunden freeze

Oddelek: Pomoč in nasveti
341358 (1121) plizzzzzz
»

Odkodiranje MP3 v CD Audio

Oddelek: Zvok in slika
171959 (1740) gunner

Več podobnih tem