» »

Zaščita pred vdori!

Zaščita pred vdori!

[Op] ::

Zanima mi predvsem kaj in kje bi dubu kako dobro stvar (Software) s katero bi se zaščitil pred vdori na PC.

P.S. rad bi tudi kako stvar ki bi me obveščala koliko in kakšnih vdorov je bilo na PC-ju.

Thx!0:)

sash ::

Firewall mogoče :\ - ZoneAlarm, ZoneAlarm Pro, Norton Firewall, Kyro, ...
--------------------
Think different...
TOROiD Group

[Op] ::

Ok sash Thx ampak za Firewall od Nortona ne morem uporabljat ker se tepe z nekaterimi programi za ZoneAlarm Pro ki ga imam gor pa nimam dobrega mnenja ker mi ga kr neki vn meče predvsem ob povezavi na www.najdi.si. Res čudn a tako pač je. Kyro pa res ne poznam tako da bom še to probu!

Če poznaš še kej k je dobr mi plis kr javlji in0:) Thx še enkrat!

sash ::

robe malo morje - klik 1, klik 2, ...
--------------------
Think different...
TOROiD Group

R33D3M33R ::

Sygate Personal Firewall klik
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

[Op] ::

Bom probu!

Čudi me da je folk tolk mal odziva na to temo. Zgleda kot nebi bil noben zaščiten al pa zaščite sploh nebi rabl he he. Ok pustmo to. Poznas program k sm ga mel a sm pozabu ime in bi naj beležu vdore? Vem da je imel 3 VELIKE ČRKE in še neki pa ne vem kater je to bil.

Mr.B ::

Najprej si omisli nekaj hardwerskega, te zadeve je težje udreti, potem pa si omisli še softwerskega, če te je želja, za vsak slučaj. Če softwer ni popeča, ti še tak fenomenalni firewall ne pomaga.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

nojus ::

popolne zaščite ni. ravno prejšni teden sem imel na serverju, ki je pod strojnem firewalom nov direktirij "hehe" v njem pa index.html katera je vsebovala text hacked by tinyman na pinky ozadju.
ampak namesto da sem se sekiral zaradi hacka sem se do solz nasmejal tako da kar hack me!
sovražim Gargamela.

Blisk ::

OP, a nisi reku, da uporabljaš ZoneAlarm, kaj bi pa še rad.
Če ti je to premal si nared LINUX firewall.

Dusko ::

@[Op]

Po mojem odziva ni ker že vsi uporabniki uporabljajo enega od požarnih zidov.
Druga stvar me pa zanima tista tvoja težava med zone alarmom in stranjo najdi.si.
Ker za tako napako prvič slišim. Imam pa ZA pro od 3.5. verzije do danasnje 4.0
Predvidevam da bi lahko bila napaka recimo v Internetni varnosti.Mogoče zaradi tega ker ne dovoljuješ dovolj piškotkov :)
PAč predvidevam mogoče se ti zato noče stran najdi.si odpret.

Mr.B ::

V razmislek.
NE pomaga vam firewall, pa še kakršnkoli je, če software za firewallom ni popečan. Pa je čist vseeno kateri OS je. Če ni popečan prideš na vsakega gor.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

BigWhale ::

Mr B:

Ja res jes!

Popečan al pa popečen... meni osebno je najbolj vsec kak sveze popečen kruhek s kako fajn salamo gor...

Gandalfar ::


P.S. rad bi tudi kako stvar ki bi me obveščala koliko in kakšnih vdorov je bilo na PC-ju.


Nepotrebno .. zapres se cisto navzen .. poprosis se svojega ponudnika, da te 'varuje' na svoji strani in se pocutis varnega :)

Ti bo BigW vedel kaj vec o tem povedat ;)

DMouse ::

Če ne potrebuješ strežnikov na svojem računalniku, potem si s firewallom, ki ne dovoli klicanja NA tvoj računalnik ZELO varen. Če take strežnike potrebuješ, maš pa dve možnosti: ali jih redno posodabljaš, ali pa uporabiš tretji program, ki strežniškim programom ne dovoli posegov v register, c:\windows direktorij itd...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri firewall? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Informacijska varnost
413130110 (19597) Qushaak
»

Licenca za Zone Alarm antivirus

Oddelek: Programska oprema
81398 (1222) Death Paladin
»

Mreza in firewall?!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61049 (951) Roadkill
»

AntiVirus in FireWall

Oddelek: Omrežja in internet
262172 (1727) Predator
»

Firewall???

Oddelek: Omrežja in internet
201363 (1126) andrej

Več podobnih tem