» »

Iskanje neplačanega dela

Iskanje neplačanega dela

suzenj ::

Kakor OP v tej temi bi si rad poiskal delo ob študiju računalništva, le da sem pripravljen delati zastonj. Lahko bi sodeloval pri odprtodnih projektih, hkrati pa ne bi želel biti izoliran od hladnega in neusmiljenega trga dela.

Morda se izkaže, da nisem kompetenten. Menim, da so moje sposobnosti reševanja problemov primerne, vendar ne morem istega z gotovostjo trditi o svoji hitrosti, zanesljivosti in veščinah skupinskega dela.

Utemeljeno spoznanje, da bodisi moje delo že samo po sebi povzroča več škode kot koristi bodisi da bi že nagrajevanje tega dela z minimalno plačo podjetju pomenilo izgubo, bi bilo zame neskončno vrednejše kot zahvala za moj prispevek k projektu, ki ga moje delovanje ne more finančno prizadeti.

Mislite, da bi sploh katero zaupanja vredno podjetje sprejelo takšno delo? Katero slovensko podjetje? Največja težava podjetja bi bilo najbrž zagotoviti, da ne bom razkril kode, če bi sodeloval na večjem projektu. Morda bi mi lahko podjetje v tem primeru naročilo, katere relevantne odprtokodne rešitve, če jih sploh uporablja, naj izboljšam.

FTad ::

sodeluješ v kakem laboratoriju na faxu npr.

Blinder ::

Neplacano delo je nezakonito, good luck with that. Za dobit brezplacno delo potrebujes veze :)
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Matija82 ::

Najdeš projekt, ki te zanima na Githubu delaš fixe, commite, itd? Dela ogromno in kakor vem, je aktiven GitHub profil kar dobra referenca za poznejšo zaposlitev.

Smurf ::

Napisi kaj o sebi, npr. kaj znas, kaj si dosedaj naredil, kaj te veseli. Mogoce bo kdo prebral, ki bi ga zanimalo. Je pa tako, ce si placan 0 ali pa ce se ti da neko zacetnisko placo niti ni neka razlika za firmo. Najvecji strosek, je cena ur, ki jih zate mentor porabi. Kar ni problem, ce firma verjame, da se vate splaca investirati. Tako, da mogoce razmisli, kako firmo prepricati, da si vreden investicije.

konspirator ::

Zaposliš se v firmi, za katero veš da ne plačuje.
Problem solved !

Smurf
Kako gre github skupaj veščinami skupinskega dela (op pomoje cilja na delo v skupini) ?
--

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razgovor za službo in kadrovski odnos (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20354104 (36219) Trubar
»

Praksa

Oddelek: Pomoč in nasveti
112336 (1870) Yacked2
»

Študij in zaposlitev v IT (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
14233523 (27769) lobo_feroz
»

Iskanje službe (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30249771 (37922) M.B.
»

Razgovor za službo - info/izkušnje/mnenja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13426821 (22915) IceIceBaby

Več podobnih tem