» »

Online job

Online job

Klemen13 ::

pozdravljeni,
mene pa zanima, če kdo ve za kako online delo, ki bi ga lahko opravljal ob študiju, saj bi s tem zaslužkom lahko lažje prišel skozi mesec. Za vsak odgovor se že vnaprej zahvaljujem.
lp

jype ::

Kaj pa znaš?

koyotee ::

Verjetno mislis klikanje oglasov za 2€/dan?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Klemen13 ::

Ne, sem študent računalništva, znam veliko o delu z računalnikom, vendar ne vem kje bi lahko našel kaj podobnega. In ne, ne mislim klikanja oglasov... Resno delo, vendar pač online... če je to možno, saj fizična prisotnost na podjetjih 8 ur na dan pač ni opcija...

jype ::

Temu se sicer reče "remote".

Napiši kaj znaš. "Veliko o delu z računalnikom" ni dovolj specifično, da bi te kdo lahko resno jemal.

Klemen13 ::

torej da začnem, neko naprednejše programiranje(c++,c#), front-end ustvarjanje spletnih strani, nato pa še word,excel...

jype ::

OK, za začetek se moraš očitno naučit prodajat svoje znanje. Spravi skupaj impresivne reči, ki si jih do zdaj počel in jih naloži na github, na linkedin si ustvari profil, kjer te lahko kdo pohvali, kako hitro in učinkovito programiraš, spoznaj čimveč ljudi iz te industrije, da te bodo poklicali, ko bodo iskali nekoga, ki zna tisto, kar znaš ti.

Pa ne pozabit napisat, s katerimi tehnologijami imaš direktne izkušnje. "Front-end" je premalo specifično, povedat moraš, da obvladaš jquery, react in angular.

Klemen13 ::

Hvala za odgovor, čeprav bi mi takšno delo bilo pisano na kožo, imam glede na zahteve, ki jih imajo delodajalci premalo izkušenj in skoraj nič referenc, zato bom v mojo stroko verjetno prišel šele čez nekaj časa, zato sem imel pri tem post-u v mislih kakšno delo, pri katerem ni takšnih zahtev in podobno. Sem slišal že za dela, kjer se prepisuje neko besedilo, ustvarjajo preglednice, vendar nikjer ne zasledim kaj podobnega... Ali ima kdo kaj o tem za povedat?

Yohan del Sud ::

Preštudiraj Upwork. Pazi se konkurence Indijcev.
www.strancar.com

jype ::

Klemen13> Sem slišal že za dela, kjer se prepisuje neko besedilo, ustvarjajo preglednice, vendar nikjer ne zasledim kaj podobnega...

Tam konkuriraš takim, ki so pripravljeni delat na pol zastonj.

Za kake malenkosti raje ustvari profil na kakšnih freelancerskih spletnih straneh in poskusi srečo tam, izkušnje sicer cenimo, a še bolj pomembno je, da pokažeš, da znaš samega sebe dovolj motivirat, da reči dejansko sam pripelješ do konca (in se pri tem ne skregaš z ekipo).

Klemen13 ::

jype> sem že pisal veliko podjetjem, poslal mnogo prošenj, vendar jim moja motivacija da dokončam nek projekt uspešno, in si to štejem kot osebni uspeh, nič kaj ne pomeni in ponavadi tudi odgovora na prošnjo ne dobim, zato sem prišel sem in povprašal po takih zadevah.

Irbis ::

Klemen13 je izjavil:

Hvala za odgovor, čeprav bi mi takšno delo bilo pisano na kožo, imam glede na zahteve, ki jih imajo delodajalci premalo izkušenj in skoraj nič referenc, zato bom v mojo stroko verjetno prišel šele čez nekaj časa, zato sem imel pri tem post-u v mislih kakšno delo, pri katerem ni takšnih zahtev in podobno. Sem slišal že za dela, kjer se prepisuje neko besedilo, ustvarjajo preglednice, vendar nikjer ne zasledim kaj podobnega... Ali ima kdo kaj o tem za povedat?


https://www.mturk.com/mturk/welcome
Ampak tole je v glavnem zelo slabo plačano, dolar na uro je že kar uspeh.

next3steps ::

Klemen13 je izjavil:

torej da začnem, neko naprednejše programiranje(c++,c#), front-end ustvarjanje spletnih strani, nato pa še word,excel...

https://www.reddit.com/r/botting/commen...

Etiga, izvoli.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Backup na zunanji disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
161885 (1305) Pero_SLO
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013452 (6743) BivšiUser2
»

vgradnja SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
81646 (1411) amigo_no1
»

Programer brez diplome - je težko najti šiht?

Oddelek: Loža
404164 (1120) hruske
»

BIOS upgrade Asus P5B

Oddelek: Strojna oprema
111908 (1757) Heisenberg

Več podobnih tem