» »

SiOL hodi Volji v zelje

SiOL hodi Volji v zelje

DMouse ::

Siolov urni paket kot Volja.net

Uporabniki Siolovega urnega paketa bodo morali za dostop do interneta klicati številko 0888, in ne več 0880

Siolov urni paket za klicni dostop do interneta bo po novem cenejši in izenačen s ceno, ki jo za storitev Volja.net ponuja "brezplačni" Voljatel. Siolov standardni paket bo verjetno šel v pozabo, saj se za enako storitev zaračuna še naročnina.

Na dan državnosti je Siol obveščal vse svoje naročnike urnega paketa, da bodo morali za povezavo z internetom po novem klicati na številko 0888, in ne več 0880, prehodno obdobje pa bo trajalo do konca avgusta. Siol je imel do zdaj na klicnem dostopu načeloma tri pakete: urni, standardni in neomejeni (študentski je le za študente in dijake, družinski pa je skoraj enak standardnemu z več dostopi in dražjo naročnino). Pri tem je bil za do osem ur uporabe mesečno najcenejši urni, za do 18 ur standardni, za večjo uporabo pa neomejeni. Zdaj pa se razmerja porušijo, saj bo pri klicu na 0888 urni paket najugodnejši do približno 66 ur mesečne uporabe (cena okoli devet tisočakov), nad tem pa neomejeni.

Urni paket po zgledu Volja.net

Pri urnem paketu bodo uporabniki po novem plačevali 3,24 tolarja na minuto čez dan in 1,80 v nočnem času, ob nedeljah in praznikih pa dodatnega stroška uporabe ne bo več. Cena bo tako povsem enaka kot pri recimo klicu na Voljatelovo storitev Volja.net, strošek bo prikazan na računu Telekoma, tako da Siol ne bo več pošiljal računov.
  • spremenil: DMouse ()

iskra ::

Nisem ravno na volji ustvarjati še eno uporabniško ime in geslo ... jih mam že preveč 0:)

Kaj ko bi kar skopiral članek - če ni predolg? :\

Spajky ::

Popravek: (po mojem izračunu v povprečju) urni dostop se je nazadnje splačal do 17 ur, potem standardni do 30ur in dalje neomejeni za normalne (ne dijake) uporabnike! (pred leti je pa res blo meja urnega 8ur). 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Blisk ::

Kaj to pomeni, da če bom klical na siol iz 3 različnih tel cifer, da bojo potem zaračunavali 3 različnim telefonskim cifram porabo interneta.

ToniT ::

To pomeni, da bo račun za telefon toliko višji (tarifa je na 0888 višja kot na 0880)! To je vse.

majk2000 ::

Hehe, s tem je Siol precej grdo sesul Voljino marketinsko potezo "brezplacnega dostopa do interneta".

ABX ::

Lahko na Siol-u brezplačno odpreš e-mail account?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sergio ::

da.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

kopernik ::

ja, velikost predala bo 20MB, protivirusna zaščita emailov in še 10MB dodatnega prostora za poljubne datoteke (free web).

KTr1sk ::

Ja kdaj pa bo to veljalo, kajti jz uporabljam še kr staro številko imam pa študentski paket, ki se mi zdi zelo ugoden.

Spajky ::

Blisk: s 3 cifer se mi zdi, da ne boš mogel hkrat na isto ime in geslo; z dvemi pa ja... 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

BigWhale ::

> SiOL hodi Volji v zelje

A komu ne hodi v zelje? ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

obdržanje email naslova pri siolu

Oddelek: Omrežja in internet
133337 (1900) dottor
»

Občutna podražitev klicnega dostopa do interneta? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
526293 (6293) darkolord
»

SiOL: konkurenca Volji ;-)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
203074 (3074) Zheegec
»

Volja do Volje

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
182400 (2400) CaqKa
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411909 (7941) swalow

Več podobnih tem