» »

Vinjeta 2017

Vinjeta 2017

ufek ::

Gledam tole ponudbo http://www.kuponlandia.com/pid-1139.html in se sprašujem v čem je fora? Je kje še kak droben tisk? Torej se včlaniš v ta njihov premium klub in plačaš tistih 20 EUR članarine za eno leto in je vinjeta še vseeno 70EUR namesto 110. Po izteku leta pa pač ne podaljšaš tega njihovega članstva. Me mika da bi vzel, če ni še kje kak haklc, ker mi ni jasno, zakaj bi prodajali z zgubo? Je kdo nabavil?

Skyman ::

ufek ::

Hehe, se mi je zdelo prelepo, da bi bilo res. Hvala ti za link. :)

smacker ::

Ne prodajajo z zgubo, ko se včlani določeno število ljudi (recimo 10 => 200eur) potem "odklenejo" eno ponudbo, da en srečnež s hitrimi prsti "zadane" ugodno ponudbo. Nekak podobno, kot da v kazinoju staviš 55EUR na barvo, maš skoraj 50% šans da podvojiš in kupiš vinjeto za 55EUR :D

ufek ::

Skratka, lopovščina. Da bi bile vsaj kje droben tisk, pa še tega ni.

smacker ::

V bistvu piše precej na veliko, samo pravilno si moraš interpretirat (tista cena 49,90eur te zna zaslepit) :D
Število kuponov je omejeno.

V primeru, da vam ponudbe ne uspe rezervirati, ne pomeni, da ste zamudili ter da je razprodana, saj se bo ponudba ob naključnih urah dnevno ponovno aktivirala.

Drugače pa če maš čas 2-3dni pred PCjem sedet in čakat, da se dovolj ljudi nategne, jo mogoče celo dobiš. Sicer pa v članku lepo piše, da je ugotovljena nepoštena poslovna praksa. Na žalost odločba še ni pravnomočna in bojo lahko zavajali še cel januar, ko se proda največ vinjet. Mogoče jim pa uspe DARS na prste stopit, dvomim da lahko kupljeno vinjeto kar po svoje naprej prodajaš. Vsa uradna prodajna mesta vinjet imajo sklenjeno pogodbo in izdajo račun s serijsko številko vinjete, ki služi kot dokazilo o nakupu vinjete in se preverja pri reklamacijskih postopkih (menjava stekla, strgana vinjeta,...). Tudi ceno vinjete regulira DARS, pri raznih "popustih", jo mora nekdo pokrit. Npr. Triglav zavarovanje+Petrol akcija => dobiš Petrolov račun za vinjeto s polno ceno 110eur.

ufek ::

Ja, zdaj ko poznam ozadje mi še enkrat prebrani pogoji zvenijo malce drugače. :) Jaz sem si tvoj zgornji citat razlagal tako kot imajo ostale "kuponko" variante, da ko zmanjka, piše ponudba je potekla oz. razprodano ali nekaj v tem smislu..

Nič, bo treba po standardni poti ja, lepo na tankštelo po njo. :D

Machete ::

Počakaj na konec januarja, do takrat lahko še umreš in bi bil nakup sedaj potrata.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Letalec ::

Sedaj, če si kaj programerja, plačaš tistih 20€. Spišeš javaskripto, ki refreshne stran vsakih 15s in preveri, če je knof "kupi kupon" klikabilen. Če je, potem naj požene skripta nek zvok. Skripto poženeš na strani s pomočjo "grease monkey" plugina za firefox ali chrome. Če delaš cel dan na računalniku, samo pustiš v ozadju da zadeva laufa. Ko po parih dneh zapiska, pa hitro preklopiš na tab in kupiš vinjeto in prihraniš 40€.

Sem bil na robu tega, da zadevo izvedem, ampak so 3 catchi:
1. Ta nateg je že tako oglaševan, da je vprašanje, če se bo sploh še kdo včlanil, da bi oni dali kakšno vinjeto.
3. Nikjer ne objavljajo zmagovalcev, kar pomeni da lahko ne bodo prodali niti ene vinjete in jim nič ne moreš. Samo tist gumb nikdar ne bo klikabilen.
3. Tudi če ti jo uspe "kupiti" ni rečeno, da jo dobiš po pošti. Ta stran ima zgodovino, ko niti plačanih izdelkov pač niso dostavili kupcem.


Če se komu da scammat scammerje, potem je recept zgoraj. Meni se ni dalo, zato sem se zapeljal na najblišjo črpalko in izkašljal 110€.

smacker ::

Za 40EUR lahko kaj bolj pametnega sprogramiraš tačas ;)

Letalec ::

smacker je izjavil:

Za 40EUR lahko kaj bolj pametnega sprogramiraš tačas ;)


Točno zaradi tega se zadeve na koncu nisem lotil. Sem rajši v službi malo podaljšal in in dobil tistih 40€ brez nekega hebanja.

donvito ::

jero_no1 ::

donvito je izjavil:

https://www.mercator.si/pika/obvestila/...


Ne vem, kaj je poanta tega v tej temi, ker je tale novica stra točno 2 leti :)

AapocalypseE ::

Kolega je dal teh 20€ za članarino in je potem dobil po pošti vinjeto za katero bi moral plačat 110€ :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Popusti pri nakupu vinjete. (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6212607 (9377) Mare2
»

Vinjeta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22349439 (33036) Mare2
»

Nakup vinjete - ugodnosti?!?!?

Oddelek: Na cesti
195536 (2205) SG_101
»

Odstranitev letne vinjete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5010868 (9368) steklo
»

Vinjeta - jo že imate? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Loža
81256635 (26637) Mare2

Več podobnih tem