» »

Kako se rešiti Telekoma?

Kako se rešiti Telekoma?

1
2
»

MacGyver141 ::

MENU -> Nastavitve -> Informacije in diagnostika -> Aktivacijska koda

marjan_h ::

Ja, to sem našel, hvala.

Kot sem opazil, deluje brez aktivacije na strani. Kdaj pa potem uporabiš aktivacijsko kodo? Je vedno enaka?

MacGyver141 ::

Aktiviraš samo prvič. Koda naj bi bila vedno enaka.

marjan_h ::

Zanima me še, čemu je namenjen usb vhod na wifi modemu, katerega sem dobil zraven pri paketu?

hvala.

MacGyver141 ::

Recimo kakšen zunanji trdi disk lahko priklopiš, da ti ga deli v omrežje.

marjan_h ::

Hmm, torej če priklopim zunanji trdi disk v modem, si lahko ogledam vsebino na TV ali na računalniku? In kako to storim?

MacGyver141 ::

Na boxu ga vdiš pod MENU -> media center. Na računalniku bi pa moral biti pod This PC -> network (nisem še tega sprobaval, ker mamo modem v bridge mode).

marjan_h ::

No, ko ravno imaš v bridge načinu. Zanima me, ko vklopiš usmerjevalnik v Box S. Kje se potem na TV-ju nastavi s katerim omrežjem se poveže?

Hvala.

MacGyver141 ::

Box S moraš itak povezati direktno v modem oz. tako, da ni vmes ruterja.

marjan_h ::

Aja, sem mislil da bo delovalo. No prav, hvala.

marjan_h ::

Če se prijaviš v youtube aplikacijo na BOX S, kaj pridobiš? Če povežem račun s tem, ali lahko vidim na katere youtube kanale sem prijavljen? Kaj še...

marjan_h ::

@MacGyver141 ali pa kakšen drug uporabnik ki ima Telekom modem:

Kje se nahaja nastavitev za port forwarding? Torej želel bi odpreti porte na modemu.

Hvala.

r3dkv1c4 ::

marjan_h je izjavil:

@MacGyver141 ali pa kakšen drug uporabnik ki ima Telekom modem:

Kje se nahaja nastavitev za port forwarding? Torej želel bi odpreti porte na modemu.

Hvala.

Čemu...zanimivo, da bi rad nastavil neko advance nastavitev, ne veš pa osnovne stvari, kje se te nastavitve nahajajo.;((
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

marjan_h ::

Glej v meniju je teh zavihkov zelo veliko, zato se ne znajdem. Pregledal sem vse, vendar nikjer ni pisalo port forwarding/networking ali karkoli podobnega.

bambam20 ::

marjan_h je izjavil:

@MacGyver141 ali pa kakšen drug uporabnik ki ima Telekom modem:

Kje se nahaja nastavitev za port forwarding? Torej želel bi odpreti porte na modemu.

Hvala.


192.168.1.1

marjan_h ::

bambam20 je izjavil:

marjan_h je izjavil:

@MacGyver141 ali pa kakšen drug uporabnik ki ima Telekom modem:

Kje se nahaja nastavitev za port forwarding? Torej želel bi odpreti porte na modemu.

Hvala.


192.168.1.1


Ja, ali si lahko bolj natančen?

bambam20 ::

marjan_h je izjavil:

bambam20 je izjavil:

marjan_h je izjavil:

@MacGyver141 ali pa kakšen drug uporabnik ki ima Telekom modem:

Kje se nahaja nastavitev za port forwarding? Torej želel bi odpreti porte na modemu.

Hvala.


192.168.1.1


Ja, ali si lahko bolj natančen?


Vpišeš v iskalno vrstico brskalnika zgornji naslov .. vpišeš up. ime in geslo, ter vstopiš v modem, kjer si odpreš porte.

Drugače pa ti porte odprejo na modemu brezplačno na tehnični pomoči.

lp

marjan_h ::

Pusti tehnično pomoč, bom se že sam naučil.

To vem kako dostopati do modema. Zanima me pod katero kategorijo, ker kot sem že omenil sem pregledal vse, nikjer ne piše v smislu networking ali port forwarding.

Zato sprašujem uporabnike, ki imajo telekom modem, da natančno povejo kategorijo.

bambam20 ::

marjan_h je izjavil:


Zanima me pod katero kategorijo, ker kot sem že omenil sem pregledal vse, nikjer ne piše v smislu networking ali port forwarding.

Zato sprašujem uporabnike, ki imajo telekom modem, da natančno povejo kategorijo.


Čudno. Meni piše port configuration za V60U pri Telekomu.

konspirator ::

marjan_h je izjavil:

Glej v meniju je teh zavihkov zelo veliko, zato se ne znajdem. Pregledal sem vse, vendar nikjer ni pisalo port forwarding/networking ali karkoli podobnega.

Katero škatlo imaš ?
--

chikitoka ::

marjan_h je izjavil:

Pusti tehnično pomoč, bom se že sam naučil.

To vem kako dostopati do modema. Zanima me pod katero kategorijo, ker kot sem že omenil sem pregledal vse, nikjer ne piše v smislu networking ali port forwarding.

Zato sprašujem uporabnike, ki imajo telekom modem, da natančno povejo kategorijo.

Ne vem še če rabiš, ampak na iskratelovih škatlah maš tam Advanced Setup pol pa NAT in nastavlas kar rabis :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom Neo in Asus router (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7620117 (8473) Ghost007
»

innbox v60u nastavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8931713 (10621) Lonsarg
»

Mikrotik prekinjena pppoe povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
262877 (2001) Bencc
»

Telekom optika-paket modri (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
10728324 (18850) ufek
»

Mikrotik kot drugi router

Oddelek: Omrežja in internet
122471 (2059) Izak

Več podobnih tem