» »

Brezžično projeciranje laptopa na TV

Brezžično projeciranje laptopa na TV

MiDO ::

Pozdravljeni,

potrebujem nasvet kako je najlažje brez kabla prikazovati zaslon laptopa na TV (torej, da bi lahko brezžično projeciral film iz laptopa na TV - HDMI in ostale zadeve z kabli ne pridejo v poštev). Doma imam AnyCast dongle a zadeve mi nikakor ne uspe usposobiti (Dela samo s telefonom).

Hvala za pomoč že vnaprej

xmetallic ::

Windows 10 ima built-in funkcionalnost da prikažeš zaslon na TV, ki je povezan v isto omrežje. Glej za Project ali Connect. Ena izmed teh dveh to omogoča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

Nikonja ::

good luck v iskanju tv-a kje to funkcionira, jaz ga še nisem najdel. Druga opcija je Chromecast, dvojko dobiš za manj kot 50 eur. inn ga lahko vporabiš še za morje drugih stvareh.

leiito ::

Al pa rabljen Apple TV, al pa Firestick, pa lahko še 100 drugih stvari počneš, prek Kodija se da baje gledat v živo ves šport na angleških in ameriških programih v HD

crniangeo ::

Probaj widi / to je intlova zadeva. Zal nimajo vsi integrated :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Lonsarg ::

Če hočeš da ti to dela na večino napravah rabiš kvaliteten miracast adapter, ker obstaja precej slabih implementacij na trgu. Med najslabšimi so ravno te, ki so v TVjih že vgrajene, bizarno ampak tako je...

Eden izmed takih zaneslivih je naprimer Microsoft Wirelesss adapter:
https://www.amazon.de/Microsoft-Wireles...

Chromecast ti pa ne podvoji zaslona od PCja, tako da je način uporabe precej drugačen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Mavrik ::

Chromecast ti pa ne podvoji zaslona od PCja, tako da je način uporabe precej drugačen.


Seveda ti, opcija je v Chromecast dodatku.
The truth is rarely pure and never simple.

tv6865 ::

Js mam smart TV ter program Plex Medija server pa zadeva lavfa.

Lonsarg ::

Mavrik je izjavil:

Chromecast ti pa ne podvoji zaslona od PCja, tako da je način uporabe precej drugačen.


Seveda ti, opcija je v Chromecast dodatku.

Vidim da so res tudi to implementiral, ampak tukaj zgleda da je to bolj hack/experimental zadeva:
http://www.addictivetips.com/windows-ti...

Kakorkoli, tudi če so vse porihtal, še vedno ti bo Chromecast delal samo skonfiguriran v WiFi omrežje in preko Google računa, torej doma. Ni to Adapter kot moj zgoraj omenjeni, ki ga vštekaš v poljubni HDMI port klikneš Project in izbereš.

Pa še četudi bi bilo vse enako, proprietry vs open standard FFS:)

Cervantes ::

Jaz sem s Chromecastom čisto zadovoljen. In ja, ima tudi Screencast.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezžični sistem za prezentacije v sejni sobi

Oddelek: Zvok in slika
10789 (553) gslo
»

chromecast 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6112449 (7345) lojzze1
»

laptop + televizija brezžično

Oddelek: Pomoč in nasveti
81017 (933) jb_j
»

S tablice na tv

Oddelek: Zvok in slika
163717 (3313) Cervantes
»

Microsoft Wireless Display Adapter

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
135989 (4725) PrimozR

Več podobnih tem