» »

Kupovanje Samsunga S6 active prek EBAY-a

Kupovanje Samsunga S6 active prek EBAY-a

mihellino ::

Živjo, prvo kot prvo sem novo temo naredil zato ker nisem našel kake primrne (čeprav sem prepričan da obstaja) pa tudi več odziva dobiš takole... Skratka-sedaj imam samsunga galaxy s5 activa ki pa je sedaj zbit že drugič. Ker popravilo stane okoli 170€ sem ugotovil da se mi bolj splača kupit kakšnega nizkocenovnega kitajca ali pa da zravn vržem še malo dinarjev pa kupim malo bolj močnega. Tako sem sem prišel do oglasa na angleškem ebayu kjer samo za 267€ ponujajo samsung galaxy s6 active. Pregledal sem dosti rewiev-ov da lahko potrdim da je precej izboljšan kot njegov predhodnik. Zanima pa me glede na to da je prodajalec 99% in da jih je 10 prodanih če se mi splača naročit. Edina kar pa me bremza je pa to da ni nobenega odziva na samemu izdelku+sliši se mi kar malo predobro glede na to da ima telefon v živo (pri nas ga sicer ne prodajajo) tako visoko ceno kot navaden s6. Naj omenim še da naprava v sloveniji ni na voljo. Hvala za odgovor
Tule pa še link: http://www.ebay.co.uk/itm/Samsung-Galax...

amacar ::

Zgleda ok prodajalec. Je pa telefon rabljen oz. obnovljen.

mihellino ::

Wow to pa nisem vedel... Mi bo potem telefon dobro držal? Namreč imeti ga nameravam usaj 2 leti

amacar ::

Če bo dobro držal ti verjetno ne zna nihče odgovoriti. Načeloma dobiš 1 leto garancije. Pa glede na to, da je "grade A" lahko ima manjše praske na ohišju itd...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kitajske spletne trgovine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14370452 (4304) darkolord
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49885507 (13150) Han
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37189717 (31891) theStranger
»

Galaxy S6 nakup baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
131276 (1085) DeeCoy
»

Samsung Galaxy S6 ali S7?

Oddelek: Mobilne tehnologije
132776 (2294) delfinus

Več podobnih tem