» »

Uvajanje pisarne brez papirja

Uvajanje pisarne brez papirja

damjan1980 ::

Zanima me, ali ima kdo izkušnje z uvajanjem koncepta pisarne brez papirja, oz. da se uporaba zreducira na minimum? Smo firma s ca. 50 zaposlenimi, poslovni prostori dokaj mali in se dobesedno utapljamo v papirjih. Predstavljam si, da se to rešuje predvsem z tabličnimi računalniki in dobrim sistemom zadaj, do katerega se dostopa preko tablic. Zdaj pa katere rešitve so to, tako HW kot SW? Predvidevam, da bi Microsoft imel tukaj kakšno dobro rešitev, če se to potem veže na Windows in Office okolje na stacionarnih računalnikih? Pomembno se mi zdi, da se da po dokumentih, ki so na tablicah tudi kakšne zapiske delat. Nekje sem videl da to obstaja.

tomy5 ::

Na tablicah delat zapiske ? Da se ampak koliko več časa boste porabili, veš koliko stane ura zaposlenega podjetje ?
Večina hitro preračuna da je papir poceni in da se da to omejiti z izobraženjem/ozaveščenostjo porabnikov papirja.

xmetallic ::

tomy5 je izjavil:

Na tablicah delat zapiske ? Da se ampak koliko več časa boste porabili, veš koliko stane ura zaposlenega podjetje ?
Večina hitro preračuna da je papir poceni in da se da to omejiti z izobraženjem/ozaveščenostjo porabnikov papirja.


Nič več časa ne bodo porabili. Na tablicah se da delat zapiske. Tudi na roke, če je dovolj kvalitetna.

Enkrat bo treba prenehat z uničevanjem gozdov.

Glej Office 365.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

sass628 ::

Hmm malo bolj skop opis,
sicer nebi rad delal reklame ampak v službi uporabljamo Imis.
Kar se "papirja" tiče smo drastično zmanjšali količino.

http://www.imis.si/"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sass628 ()

Šimpanz ::

Najprej poskusi zmanjšati porabo papirja, kajti brezpapirno poslovanje je skoraj nemogoče. Vedno bo kdo moral poslati kakšen dopis, račun itd.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zapiski na elektro fakulteti

Oddelek: Šola
121517 (1014) BivšiUser2
»

Nakup tablice za srednjo šolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5213042 (11615) Pithlit
»

Bo ročno pisanje izumrlo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8017721 (14133) Jerry000
»

Uporaba računalnika v šolkih ustanovah

Oddelek: Loža
131885 (1611) 823483
»

Prenosnik za faks - Kateri? - do 350 eur

Oddelek: Kaj kupiti
254187 (3678) lmorgh

Več podobnih tem