» »

Nakup rabljenega avta

Nakup rabljenega avta

Temo vidijo: vsi
««
5 / 59
»»

D3m ::

|HP EliteBook|R5 6650U|

todman74 ::

Mal me vleče na SX4, Sedici, čeprav še ni prav velik ponudbe do 6 jurjev....me pa zanima, če ima slučajno kdo to in če lahko malo deli izkušnje.

D3m je izjavil:

Good luck.

http://www.avto.net/Ads/results.asp?zna...


Ja vem, da je loterija...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

hojnikb ::

sx4 bencin pa predelaš na lpg naknadno
#brezpodpisa

D3m ::

todman74 je izjavil:

Mal me vleče na SX4, Sedici, čeprav še ni prav velik ponudbe do 6 jurjev....me pa zanima, če ima slučajno kdo to in če lahko malo deli izkušnje.

D3m je izjavil:

Good luck.

http://www.avto.net/Ads/results.asp?zna...


Ja vem, da je loterija...


Toyota recimo. Drugače pa Suzuki.
|HP EliteBook|R5 6650U|

krneki0001 ::

todman74 je izjavil:

Da ne odpiram nove teme...

Iščem 4x4 avto, do 6k eurov. Pomembno mi je poceni vzdrževanje, trpežnost (da se ne kvari), da ni prenizek, raje manjši, kot prevelik in da ne gnije preveč. Udobje in ostalo je drugotnega pomena...

Moj 18 let star Terios, ima skoraj vse to...žal rusta na polno (edina njegova hiba).


Poišči tanovega teriosa. Ne gnije več toliko kot taprvi.

Al pa vzami subaru foresterja od letnika 2004, 2005 naprej.

todman74 ::

krneki0001 je izjavil:

Poišči tanovega teriosa. Ne gnije več toliko kot taprvi.

Al pa vzami subaru foresterja od letnika 2004, 2005 naprej.


Uf, najti tanovega rabljenega Teriosa je skoraj nemogoče. Foresterji so mi pa malo preveliki, posledično pa malo dragi za vzdrževanje. Še najbolj me skrbi pa ustavljanje vozila po hribu navzdol pozimi, ker baje se ti težki "terenci" zelo neradi ustavijo, če cesta ni čist do podna splužena.

Vem, da se sx4/sedici ne moreta primerjat s kvaliteto "podvozja" napram zgornjima dvema, ampak za tisto kar jaz rabim, bi znala bit dobra.

krneki0001 ::

Forester ni terenec. ni velik (4.45m). Pa po hribu dol se ustavi bolje od teriosa. Poleg tega ima reduktor, ki ga terios nima. Razlika v teži je pa 150kg.
Ja, terios je zanimiv avto, prileze marsikam, je dost stabilen, zanesljiv, samo placa ima bolj malo, forester je pa proti teriosu orenk udoben, enako zanesljiv, enako poceni za vzdrževat ima pa prednost, ker ima 40 konjev več in reduktor. Tako da boš s foresterjem še kam dlje zlezel, kot s teriosom.
To govorim iz prve roke, namreč imel sem oboje, pa sem šel še na večjega subaruja.

Heavy ::

#TeamFelix

krneki0001 ::

Taprvi je taprav. To je res en izmed top vzdržljivih avtomobilov.

D3m ::

Evo moja nova rabljena pridobitev.

|HP EliteBook|R5 6650U|

kixs ::

Glede povprecne porabe se je cisto brezveze prepirat, ker je to podatek, ki velja za tocno dolocen tip avta _in_ voznika _in_ njegovih relacij.

Se na sparovnih tekmovanjih, ko imajo vozniki enak avto in isto relacijo, so razlike tudi vec kot 1L/100km med min in max. Pa vsi kao sparajo.

Imejto to v glavah, ko se pogovarjate o povprecnih porabah ;)

Meizu ::

D3m je izjavil:

Evo moja nova rabljena pridobitev.



Isto imava in to celo iste barve. Sam da moja je 2.0. Sicer uvozena iz italije, vin stevilka pa pravi, da je bila proizvedena v nemciji.

Torej sem se ocitno izognil poljskem poreklu :)

Sami ::

D3m je izjavil:

Evo moja nova rabljena pridobitev.



Lepa :D kateri letnik, 1.6CDTI 136hp?

Ciljam na isto ali Astro J z istim motorjem.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

D3m ::

Avtotehna VIS.

Slovensko, testni 10k prevoženih, 1.6 CDTI 136hp, Enjoy oprema + winter paket ogrevani volan + sedeži. Cena 17k € znižali za 6k €.

Prodal Citroena C4 2008 (2500€ slabe cene držijo ;(() za polog.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

upam da si vzel bumper-to-bumper garancijo >:D
#brezpodpisa

D3m ::

Garancija je 5 + 2 tudi če je testni;)

Si menjal Roverja?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

hojnikb ::

nope, rover ostaja :)
Odličen avto, ker tudi če gre karkoli narobe, bo cel delujoč avto stal en ali dva obroka za tvojga opla :)
#brezpodpisa

D3m ::

hojnikb je izjavil:

nope, rover ostaja :)
Odličen avto, ker tudi če gre karkoli narobe, bo cel delujoč avto stal en ali dva obroka za tvojga opla :)


Go easy on yourself.

Obrok je 200€ BTW.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

za 200€ sem dobil pred kratkim kompletno delujočega, celo v isti barvi kot moj. Za dele, ker se jih posamezno težko dobi (ali so pa predragi) :)
#brezpodpisa

D3m ::

Fuck. Dražje te je prišla cestnina, vinjeta in zavarovanje. :|
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

vinjete mu ne prvošim :)
#brezpodpisa

D3m ::

Ok potlej cruzaš po stari cesti do Laibacha.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Sami ::

hojnikb je izjavil:

nope, rover ostaja :)
Odličen avto, ker tudi če gre karkoli narobe, bo cel delujoč avto stal en ali dva obroka za tvojga opla :)


Eni se vozimo, delamo kilometrino, moj golf nima iz neba 420.000km, avto mora biti zanesljiv, varčen in seveda mora imeti vinjeto :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

hojnikb ::

drugi si pač ne kupimo avto za 10k+ za tistih par km na dan :)
Different strokes for different folks
#brezpodpisa

koyotee ::

hojnikb je izjavil:

nope, rover ostaja :)
Odličen avto, ker tudi če gre karkoli narobe, bo cel delujoč avto stal en ali dva obroka za tvojga opla :)


Daleč od odličnega, pa še rezervne kose iščes kot iglo v senu :)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

hojnikb ::

ni treba iskat delov, kupiš cel avto; stane manj kot injektor pr golfu :)
#brezpodpisa

Aston_11 ::

Če se ne kvari, potem nimaš 10 avtov okrog hiše. Pa ravno za roverja tvojega tipa se spomnim, da ga je imela kolegica več pri mehaniku kot na cesti.

hojnikb ::

sepravi nič kaj drugače kot nekateri vagovci. S tem da je tukaj dosti ceneje vseskupaj. Ko crkne, šlepaš na odpad in po drugega.

rak rana teh avtov je res slabo tesnilo glave (čeprav pri 2h doma nič ne kaže na to, da bi šlo tesnilo anytime soon).
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Sami ::

hojnikb je izjavil:

ni treba iskat delov, kupiš cel avto; stane manj kot injektor pr golfu :)


Golf ima 420k km in se injektorjev ni menjalo, ti pa menjaš celoten avto....res kvaliteta :D Pa stavim, da imajo vsi manj kot pol manj prevoženih kot moj golf.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

hojnikb ::

kje sn napisal, da sn menjal celoten avto ?
#brezpodpisa

Sami ::

hojnikb je izjavil:

kje sn napisal, da sn menjal celoten avto ?


Sem očitno res narobe prebral...my bad :D Skratka....folku se ne da zafrkavat z raznimi nakupi odsluženih (a še delujočih) vozil, eni imamo radi varnost, malo porabo ter poudarjam ZANESLJIVOST, za par km pa je tudi kolo super zadeva, tudi pozimi :D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Isotropic ::

D3m je izjavil:

Avtotehna VIS.

Slovensko, testni 10k prevoženih, 1.6 CDTI 136hp, Enjoy oprema + winter paket ogrevani volan + sedeži. Cena 17k € znižali za 6k €.

Prodal Citroena C4 2008 (2500€ slabe cene držijo ;(() za polog.

c4 si za premalo prodal. sklepam, da avtohiši.
tist kar misliš, da ste znižali ceno, si popušil na avtu.

D3m ::

Isotropic je izjavil:

D3m je izjavil:

Avtotehna VIS.

Slovensko, testni 10k prevoženih, 1.6 CDTI 136hp, Enjoy oprema + winter paket ogrevani volan + sedeži. Cena 17k € znižali za 6k €.

Prodal Citroena C4 2008 (2500€ slabe cene držijo ;(() za polog.

c4 si za premalo prodal. sklepam, da avtohiši.
tist kar misliš, da ste znižali ceno, si popušil na avtu.


Je hladilnik počil. Opazil šele med prodajo. Potencialno stranko sem moral o tem obvestiti.

In temu primerno spustiti ceno, ker tudi klima ni delovala pravilno (ni bilo plina).

P.S.
Avtohiša je ponudila 1500 € za C4.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Gali777 ::

Lep pozdrav. Bom vprašal tukaj da ne odpiram teme za eno kratko vprašanje..

Torej pred dnevi sem naredil izpit za avto in kupujem avto sedaj. Zanima me glede prepisa in tega. Pač potrebno je narediti kupoprodajno in prodajalec odjavo in jaz prijavo in jaz plačam zavarovanje do izteka registracije naslednje. Imam pa samo eno vprašanje. Vozniske se nimam ampak imam samo tisti kartonček zacasni dokler ne poslejo vozniske.. Ali lahko vse uredim z tem kartonckom ali je treba počakati na voznisko?

Kot sem bral na amzs sploh ne rabis vozniske ampak samo osebno?

https://www.amzs.si/storitve/pregledi-i...

Hvala vsem za odgovore in Srecen Božic...

matobeli ::

Za registrirat avto ne rabiš vozniške, za sklenitev zavarovanja pa rabiš. Če hočeš oboje nardit na AMZSju boš rabil vozniško.

Načeloma ne bi smelo bit težav z kartončkom, ker je ekvivalent vozniškemu, ampak za vsak slučaj pokliči če bodo kaj komplicirali.

rdecakapica ::

Lahko oglas za rabljen avto dam na Slo-Tech med male oglase?

Katera druga mesta pole avto.net so še dobra za prodajo rabljenega avtomobila?

smacker ::

Ne boš prvi, ki avto prodaja na slo-techu, tak da kar pogumno :) avto.net je osnova, link pa lahko razširiš tudi po socialnih omrežjih, bolhi,... Kdor kupuje bo itak na avto.net iskal.

-valvoline- ::

Ce je cena prava bo kar avtonet, vec k dovolj. Ce je cena previsoka ti 10 oglasnikov ne bo pomagalo.

Zgodovina sprememb…

Twixz ::

Relacijska vožnja 20 kilometrov v eno smer (dom-služba, služba-dom) in dvakrat mesečno 180 kilometrska tura, budgeta tam okoli 5-6 jurjev (plus sedanji avto v zakup - cca. 1500€) , po možnosti 4x4 pogon.

Najraje neko kombilimuzino, 5 vrat z 6 stopenjskim menjalnikom :)

A3 se mi zdi dober kandidat, prav tako Polo, kak Golf mogoče?

nerro32 ::

Če rabiš 4x4, potem kaj takega mogoče...

pegasus ::

Al pa rabljen subaru.

Meizu ::

Nekateri modeli skod so tudi opremljeni s 4x4 pogonom.

Isotropic ::

a3 je drag

Twixz ::

Dobro, sam opažam pri večini nemških avtov, ki sem jih gledal da ko doseže starost 4-5 let mu cena fajn pade in še pada. Sicer ne rabi bit nujno nemški avto, ampak trenutno imam nemškega pa sem zadovoljen. Ford, SEAT, Škoda so mi tudi všečne firme samo nimajo nekih dobrih kombilimuzin :)

matobeli ::

Seveda pade cena če so pa to avti z 300kkm+. Tisti ki vemo da je temu tako ne kupujemo, tisti ki pa ne, oziroma jim je vseeno, pa nabavijo samo tiste z najnižjo ceno.

Twixz ::

Za 7 jurjev se najde tut kak rabljen nemc z 170k (+/-) kilometri, men ni namen kupit najceneje, nekaj za 5 let :)

matobeli ::

Težko, mogoče opel.

Oziroma za tak denar dobiš 5 let starga polota in upa, če bi res spremljal verjetno tudi kakšnega golfa.
Ampak prehitet dilerje bo pa kar podvig.

Najcenejši 5let star passat z cca 170kkm pa trenutno košta 9k, pa še to z 1.6TDIjem.

branimirII ::

A ima kdo smarta? Rabim enega za center mesta, za ozke ulice, parkiranje i tak. Kaksne izkusnje imate z njim? A se splaca? Kater model priporocate in na kaj je potrebno pazit?

Egidij88 ::

Pa če bi kupil Twinga ali Clia za 500€.

bambam20 ::

branimirII je izjavil:

A ima kdo smarta? Rabim enega za center mesta, za ozke ulice, parkiranje i tak. Kaksne izkusnje imate z njim? A se splaca? Kater model priporocate in na kaj je potrebno pazit?



Pri Smartih se je včasih delala generalka motorja na 100.000 km. lol.

Drugače pa plastična gajba. Kup raje spodaj ponujeno Twingo ali pa Fiat 500.
««
5 / 59
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup avta za -+2000 evrov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22124014 (1518) KTr1sk
»

Fiat Bravo l.2007-2008 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17417954 (12731) zobnik
»

Poceni avto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10017557 (14411) zobnik
»

Cene avtomobilov visoke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15822882 (17307) KAVINSKY
»

Avto za 1000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
15328716 (23943) Heavy

Več podobnih tem