» »

Graz - Gradec (AT)

Graz - Gradec (AT)

Matej_K ::

Z ženo in otrokom (dojenčkom) bi šla rada drugi teden za tri dni v Gradec.
Malo po decembrskih štantih, malo vzdušja doživet. Dva dni prespati.

Kdo pozna kakšne terme/hotel, oz. kaj podobnega? Glede na to da je dojenček bi bilo super če je kakšen apartma, da lahko za otroka kuhamo posebej...
Po možnosti 'blizu' centra, da se koristi javni prevoz do središča.

Želja je da bi se šli še malo kopati. Kako je z higieno v avstriji v kopališčih, podobno našim, ali bolje?
... .. .

BaRtMaN ::

Jaz sem bil 10 dni nazaj na Dunaju in v Bratislavi, stanovanji sem našel na AirBnB. Zelo priporočam to storitev, najde se veliko ugodnih možnosti z nizkimi cenami in realnimi cenami. Ni se treba ukvarjati z denarjem neposredno z najemodajalcem, ampak s kreditno kartico plačaš AirBnB-ju, ki nato plača najemodajalcu. Res je vmes posrednik, ampak skrbijo za spore, vnaprej maš znane pogoje najema, preklica, renome...

Z mojim affiliate linkom dobiš 25€ dobroimetja. V obeh stanovanjih so bile liste brisače, mila, posoda, nekaj suhe hrane... Se pa ponudba iz dneva v dan spreminja zaradi zasedanja in odpovedi, tako da se morda splača prespat po identifikaciji le solidne variante in ne takoj rezervirat.

Matej_K ::

Poznam airbnb, (sem ga že večkrat) in ga tudi mislim za Graz koristit...ampak sem iskal kakšne terme s polpenzionom, da se z ženo tudi malo spočijeva :-)
... .. .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Furs deluje protizakonito ? AIRBNB in davki (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
45195341 (45581) RockyS
»

ZAKAJ se stanovanja več ne oddajajo v najem, ampak še samo za turiste?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11125472 (14152) vostok_1
»

Soba za čez vikend

Oddelek: Loža
131541 (1005) joggi79
»

Nadgradnja onemogočila pametne ključavnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
6014980 (11130) Nublet
»

Akontacija apartmaja na hrvaškem

Oddelek: Loža
182587 (2122) Utk

Več podobnih tem