» »

Nvidia driverji NE GRE NALOŽITI!

Nvidia driverji NE GRE NALOŽITI!

JamesTheKing ::

Pozdravljeni,

včeraj sem dobil računalnik z i5 6500 + gtx 1060, ampak pride do problema pri nalaganju driverjev.
Namreč, ko hočem naložiti driver mi že na začetku napiše: "Nvidia installer cannot continue" in nato nikakor ne morem naprej.

Se je kdo ukvarjal s čim podobnim?

hvala

hojnikb ::

mas tazadnjo verzijo *?

katrt win mas ?
#brezpodpisa

Riff ::

greš na grafično v upravitelju naprav in ročno inštaliraš gonilnike za grafično, mogoče nimaš tapravih gonilnikov za tvojo verzijo windowsov

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

JamesTheKing ::

Imam Windows 10 64bit in imam zadnjo verzijo driverjev. Res sem že nervozen ko moram na 1440p gledati zmazek od slike -.-

6151 ::

Imaš posodobljen windows?
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

bluefish ::

Si pred nameščanjem gonilnika namestil zadnji .NET Framework? Si probal le z namestitvijo gonilnika, brez nesnage, ki jo zraven ponuja nVidia?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

JamesTheKing ::

Nič še nisem namestil. Windowse sem naložil nanovo (računalnik je nov, nikoli nil gor nameščeno), potegnil iz uradne Nvidia strani driverje in vedno ko poizkusim mi napiše "Nvidia installer cannot continue"

hojnikb ::

kaj pravi device manager ?
#brezpodpisa

Riff ::

potem probaj z ročno inštalacijo

bluefish ::

JamesTheKing je izjavil:

Nič še nisem namestil.
Torej namesti prej omenjeni .NET, pri namestitvi gonilka pa izberi Custom in pusti kljukico le pri gonilniku.

JamesTheKing ::

hojnikb je izjavil:

kaj pravi device manager ?




bluefish je izjavil:

JamesTheKing je izjavil:

Nič še nisem namestil.
Torej namesti prej omenjeni .NET, pri namestitvi gonilka pa izberi Custom in pusti kljukico le pri gonilniku.


Kako pa se to namesti?

Zgodovina sprememb…

Telbanc ::

Ni mu spoznal grafe. Tko zgleda....

Čudno, nej proba ročno če zna.

Je prključeno napajanje na grafo. 6 pinsko.???

Grafo mora spoznat in dat osnovne gonilnike.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

bluefish ::

JamesTheKing je izjavil:

Kako pa se to namesti?
Uh, tisti del z .NET ignoriraj, W10 ga že ima. Skratka, probaj le s Custom opcijo pri gonilniku.

JamesTheKing ::

Telbanc je izjavil:

Ni mu spoznal grafe. Tko zgleda....

Čudno, nej proba ročno če zna.

Je prključeno napajanje na grafo. 6 pinsko.???

Grafo mora spoznat in dat osnovne gonilnike.


Grafična je priključena na 6-pinski PCI-Express kabl. Saj to je prav ali?

Naj povem, da mi to opozorilo vrže ven že pri "SYSTEM CHECK", tako da ročno sploh ne morem inštalirati

Zgodovina sprememb…

grobijan ::

Maš procesor z vgrajeno grafično? Si jo onemogočil v biosu?

slikar ::

Prvo probaj naredit Windows update.
Če ti bo pri nadgradnj windowsa zaznal grafo in naložilo gonilnike,
boš potem lahko naložil katerekoli gonilnike.

Tribal ::

Windows 10 ti mora sam najdi gonilnike za grafično če se to ne zgodi je nekaj narobe z mašino. Imaš gonilnike za chipset naložene ipd? Daj spusti windows update do konca najprej. Dokler ne napiše da ni več posodobitev, ja vem trajalo bo ampak teli windowsi 10 so tako čudni da dokler ne gredo updati čez je sistem totalno neodziven.

rdecaluc ::

In pol mi pravijo da ima AMD zanič gonilnike.

Sicer pa neumno vprašanje. Windows imaš posodobljen na zadnjo verzijo? S tem mislim če je tudi ta "anniversary update" že gor.
Est modus in rebus. ,typos

Tribal ::

Očitno tukaj niso problem gonilniki...

Master_Yoda ::

grobijan je izjavil:

Maš procesor z vgrajeno grafično? Si jo onemogočil v biosu?


Se dodatek temu vprasanju: Si priklopil monitor na graficno ali na izhod od maticne ?

m0LN4r ::

2. Windows Update spustit do konca
1. Kabel monitorja v Grafo
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

scipascapa ::

kam se že nalagajo stari nvidia driverji, ful prostora zavzamejo :(

do zdaj sumim na 2 direktorija/mapi:

Program Files/NVIDIA Corporation in ProgramData/NVIDIA Corporation - tukaj vidim po datumu 19.11 da je prej posodobil.

Kaj je varno pobrisati?

Zgodovina sprememb…

OmegaM ::

Enak problem je bil pri bratu od moje.
Ko sva nalozila zadnji windows 10 upgrade sva lahko nalozila gonilnike za gtx1070 bp.
Pred tem pa sva oba sprobala ne vem kaj vse.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Master_Yoda ::

Zato mi ni Windows 10 vsec. Ga imam na eni masini in ko pridejo novi nvidia driverji ven in jih namestim mi potem windows update vedno gnjavi in downgrada na starejso verzijo ce mu pustim. Ce mu ne pustim pa ne morem drugih updatov namestiti, ker so sli na sistem vse ali nic.

shinko ::

 device manager

device manager



Tebi nvidie sploh ne zazna! V BIOSU ti jo prikaže? Ventilatorji na grafi se vrtijo? Jo imaš možnost sprobat v drugem računalniku?

LP

hojnikb ::

poglej device id display adapterja...
#brezpodpisa

JamesTheKing ::

Res je bil problem v windowsih. Ko sem posodobil na Anniversary update mi je zaznalo grafično :D

Hvala vsem

Glugy ::

No lepo da si prišel nazaj povedat v čem je bil trik. Mi je všeč to. Super da si zrihtal.

konspirator ::

Na win10 boste kot kaže vedno "v pripravljenosti", če se gre M$ tako strategijo.

Če imaš eno offline mašino z win 10, ki niso Anniversary update, amd/nv grafične ne bo našlo ?

m0LN4r ::

Gre gre, samo pri piratih je malce drugace vseskup.

Gre namestit brez problema tudi offline.

Problem je, ko se hoce istocasno zadeva instalirat iz MS Updejta in user rocno.
Seveda MS updajte najprej preverja in isce, nato prenese in instalira, potem sledi ta velek 1607 updejt in restart.

Al potegnes kabel, preden on zacne "updating display driver" al pocakas da updati koncajo svoje in potem namestis.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

OmegaM ::

Master_Yoda je izjavil:

Zato mi ni Windows 10 vsec. Ga imam na eni masini in ko pridejo novi nvidia driverji ven in jih namestim mi potem windows update vedno gnjavi in downgrada na starejso verzijo ce mu pustim. Ce mu ne pustim pa ne morem drugih updatov namestiti, ker so sli na sistem vse ali nic.

Problem se je pokazal kot razlog na nvidiji. Ne glwde kako stare gonilnike si dal gor ni in ni slo in na kakrsen koli nacin. Potem sem zasledil na nvidia forumu da se mora narediti update. Sedaj za verzijo vec ne vem. To je bilo pred par meseci.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Riff ::

dobro da je ratalo tole zrihtat

Seljak ::

OmegaM ::

To je sedaj bil ta lapsus NVIDIE, zgodba iz moje strani glede gtx1070 je stara cca. 3 mesece.
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211308078 (5458) anjica
»

Namestitev gonilnikov.

Oddelek: Pomoč in nasveti
11993 (667) gendale2018
»

Pomoč

Oddelek: Strojna oprema
121306 (895) Invictus
»

AMD-jevi gonilniki pregrevajo grafične kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
8519358 (15676) BT52
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378302 (7508) Invictus

Več podobnih tem