» »

Tipkovnica ne deluje

Tipkovnica ne deluje

theseven ::

Pozdravljeni,

imam tezavo in sicer na laptopu mi ne deluje tipkovnica. Včeraj sem normalno uporabljal računalnk in ko sem zaključi sem ga ugasnil in zaprl. Proti večeru sem ga zopet prizgal in takrat tipkovnica ni več delovala...sicer ko sem prišel do log in-a se mi je v prostoru za geslo sammo od sebe vpisovala tipka F. Ker sem mislil da se je zataknila sem jo odprl vendar ni bilo nič. Računalnik sem restartal in probal spet kako je s tipkovnico vendar zadaj sploh ni delovala. Probal sem še parkrat vendar neuspešno (nekajkrat mi je delovalo samo par tipk).
Ker sem imel ze nekaj časa imel inštalirane win8.1 in se je nabralo kar nekaj navlake sem ga formatiral na win 10 ampak tipkovnica še kar ne deluje...Sem pa opazil, da med inštaliranjem driverjev je začela spet delat ampak ko je računalnik zaključil spet ni blo nobenega odziva...

Je mogoče kdo imel podobno težavo oziroma se komu sanja kaj bi lahko bilo? Sem rekel, da bom prvo vprašal preden računalnik razdrem.
Imam pa HP paviion g6 2303sm

hvala :)

Riff ::

a je bla kej polita tikovnca ?

theseven ::

Ne ni bla polita.

noben ni mel podobnega primera?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: theseven ()

krof1 ::

Meni se je zgodilo enako, včeraj. imam tudi hp probook....
kje je problem?

radmannsdorf ::

ste rešili? prijatelj javlja da mu delujeta samo tipki za svetlost monitorja.

na lenovo ideapad 100

Zgodovina sprememb…

ST-777 ::

Morda je nekaj narobe s softwarom tipkovnice.

Notebook Keyboard Troubleshooting: "If these keys are working in the startup menu, but then fail when Windows loads, the problems might be related to the keyboard software. ... In Device Manager, uninstall and reinstall the keyboard software ..." https://support.hp.com/us-en/document/c...

radmannsdorf ::

ja. to bom najprej preveril. čakam da ga dostavi :)

sistem restore na 2 dni nazaj je pomagal.

Zgodovina sprememb…

theseven ::

Zdravo, malček sem pozabil na to temo...sicer jst sem parkrat odpiral računalnik in ga čistil vendar ni bilo nič boljše. Sem že skoraj naročil novo tipkovnico ampak na srečo sem prej baterijo dal iz računalnika ven in ga imel priključenega samo na elektriko. In lej to, tipkovnica dela normalno. Dam baterijo nazaj in zopet ne dela. Uglavnem pri meni je problem v bateriji..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mehanske tipkovnice IBM- Model "M" (Unicomp), a koga zanima ?

Oddelek: Kaj kupiti
383945 (1515) sbawe64
»

@ ne dela.... halp?

Oddelek: Strojna oprema
368176 (7044) tiran1
»

Asus eee PC (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Strojna oprema
2704223868 (32734) hojnikb
»

South Park: The Stick of Truth

Oddelek: Igre
466227 (4051) GamerBoy
»

Apple naznanil novega iMaca (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Procesorji
13415525 (9495) root987

Več podobnih tem