» »

MacBook.. Dobra izbira?

MacBook.. Dobra izbira?

1
2
»

Thuban ::

nov macbook pro ima imho čisto spodobno grafično. Samo stane vsaj 2850 €.

TUdi star macbook pro za 2400 € je imel realtivno spodobno grafično za nek omejen gaming. Sicer v prenosniku za 2400 € za windowse bi dobil zverinsko močnejšo grafično.....

opeter ::

adhoc je izjavil:

Macbook ne zna osnovnih funkcij, kot je recimo formatiranje usb ključka v uporabno stanje za Windows.


MacOS/OS X/macOS ti zna ključek formatirat v FAT32 ali eXFAT, slednji je dokaj univerzalen.
Če hočeš NTFS, ja, pol pa rabiš kakšen dodatek (brezplačni je npr. NTFS-3G).

Več informacij tukaj:
http://macdrug.com/write-ntfs-drive-mac...

adhoc je izjavil:

Ali branje bitrate posnetkov v finderju.


To seveda ni res. Klikni na datoteko in pritisni CMD + I. Odpri Show more info in preveri bitrate:



adhoc je izjavil:

Je pa lep!


Kakor komu.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

issak ::

Thuban je izjavil:

nov macbook pro ima imho čisto spodobno grafično. Samo stane vsaj 2850 €.

TUdi star macbook pro za 2400 € je imel realtivno spodobno grafično za nek omejen gaming. Sicer v prenosniku za 2400 € za windowse bi dobil zverinsko močnejšo grafično.....


Govorim o macbooku za 1500, kolikor je poba tudi napisal da ima našparanega.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

adhoc ::

opeter je izjavil:

adhoc je izjavil:

Macbook ne zna osnovnih funkcij, kot je recimo formatiranje usb ključka v uporabno stanje za Windows.


MacOS/OS X/macOS ti zna ključek formatirat v FAT32 ali eXFAT, slednji je dokaj univerzalen.
Če hočeš NTFS, ja, pol pa rabiš kakšen dodatek (brezplačni je npr. NTFS-3G).

Več informacij tukaj:
http://macdrug.com/write-ntfs-drive-mac...

adhoc je izjavil:

Ali branje bitrate posnetkov v finderju.


To seveda ni res. Klikni na datoteko in pritisni CMD + I. Odpri Show more info in preveri bitrate:



adhoc je izjavil:

Je pa lep!


Kakor komu.


To je finder znal VČASIH. Nov Finder tega več ne zna.

Thuban ::

macbook za 1500 ne bo zmožen poganjati niti 5 let stare igre na spodobnih nastavitvah.

Bo pa seveda odličen za programiranje apliacij za iOS, android ali spletne aplikacije.

Odvisno kaj bi fant rad. Glede na to, da ni navedel neke želje po programiranju je dejstvo, da macbooka ne potrebuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

jtothek ::

Ne vem kaj se sekirate z UBS formatiranjem.

Očitno je, da se je fant odločil, da "it has to be a Mac". Glede, na to, da cena in predlagana tankost in velikost ekrana kot, prepisna iz kakega Apple kataloga. In zdaj pa rabi malo internetne podpore, da bo svojo odločitev lažje racionaliziral ali pa zgodbo lažje prodal staršem.

Zdaj pa, vseeno ali si Apple fan ali pa Apple ne maraš. Dejstvo je, da za srednjo šolo ne rabiš 1500 evrov mašine. Tu pa si drznem reči, da se PC in Mac crowd strinjata.

jype ::

jtothek> Očitno je, da se je fant odločil, da "it has to be a Mac". Glede, na to, da cena in predlagana tankost in velikost ekrana kot, prepisna iz kakega Apple kataloga. In zdaj pa rabi malo internetne podpore, da bo svojo odločitev lažje racionaliziral ali pa zgodbo lažje prodal staršem.

Za 1000 + ddv lahko dobi tole:
https://www.amazon.de/Asus-UX310UA-FC08...

Thuban ::

mah še za faks ne rabi mašine za 1500 €.

jype je izjavil:

jtothek> Očitno je, da se je fant odločil, da "it has to be a Mac". Glede, na to, da cena in predlagana tankost in velikost ekrana kot, prepisna iz kakega Apple kataloga. In zdaj pa rabi malo internetne podpore, da bo svojo odločitev lažje racionaliziral ali pa zgodbo lažje prodal staršem.

Za 1000 + ddv lahko dobi tole:
https://www.amazon.de/Asus-UX310UA-FC08...



Tole je odličen programerski laptopek. Grafična je sicer precej slaba ampak če ni potreb po igranju iger je dovolj dobra.

jtothek ::

jype je izjavil:

jtothek> Očitno je, da se je fant odločil, da "it has to be a Mac". Glede, na to, da cena in predlagana tankost in velikost ekrana kot, prepisna iz kakega Apple kataloga. In zdaj pa rabi malo internetne podpore, da bo svojo odločitev lažje racionaliziral ali pa zgodbo lažje prodal staršem.

Za 1000 + ddv lahko dobi tole:
https://www.amazon.de/Asus-UX310UA-FC08...



Ima pa eno velikansko hibo. Ni Apple.

jype ::

jtothek> Ima pa eno velikansko hibo. Ni Apple.

Ja, drži, USB porte ima že vgrajene v ohišje, ampak jaz tega ne smatram za minus.

issak ::

jype je izjavil:

jtothek> Očitno je, da se je fant odločil, da "it has to be a Mac". Glede, na to, da cena in predlagana tankost in velikost ekrana kot, prepisna iz kakega Apple kataloga. In zdaj pa rabi malo internetne podpore, da bo svojo odločitev lažje racionaliziral ali pa zgodbo lažje prodal staršem.

Za 1000 + ddv lahko dobi tole:
https://www.amazon.de/Asus-UX310UA-FC08...


za 300€ manj pa i5/8GB/256GB varjanto ki je še vedno vrhunski laptop za delo.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

jype ::

issak> za 300€ manj pa i5/8GB/256GB varjanto ki je še vedno vrhunski laptop za delo.

Ja, drži - podobnega imam tudi sam.

Formula 1 ::

issak je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Hm...vprašanje OP je enostavno, iOS ali Windwos...ne vidim kje je spraševal, če lahko nese v šolo.

Kar se tiče FRI in prenosnikov...na FERI 1. letnik skor brez prenosnikov, proti koncu pa so nosili s seboj (od zadnje do prve vrste). Zadnja vrsta je seveda igrala, prva pa učila.


Definivno Windows potem, iOS je mobilni OS... probaj z iPadom faks narest...

Kakšn FDV bi šel :P Drugače pa ja, za manjši denar raje Windowsa. Jaz sem trenutn na Fakuleteti za elektrotehniko 1 letnik in delam kolikor je programiranja z 5 let starim Netbookom z Atomom in 1GB rama., za kaj zraven faksa ni ampak kot izključno za faks se nekao da preživet, sledi menjava sicer. Tako da kakšen i5, 8GB rama, windows če bo živel v dijaškem domu.

Btw tale Asus Ux310, ki ga omenjate, jaz ga gledam. 8GB, 256GB ssd in pa i5-7200u, dobra stvar potem? Nekako namen da zdrži do zaključka faksa, želja da je lahek in manjši. Druga opcija je Medion Akoya S3409. Cenejši samo nisem prepričan, da se mi splača privarčevari teh 100EUR na račun garancije

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Formula 1 ()

technolog ::

Jaz sem faks naredil z laptopom za 581 evrov in potem se za okoli 450 evrov nadgradenj in baterij tekom sestih let. Niti enkrat nisem pogresal kaj vec.
Takoj pades v visjo ligo, ko se odlocis, da bos imel laptop za gaming. Takrat lahko placas trikratnik tega in je obsolete po treh letih. Tako da je res pomembno, da ze v prvem postu poves, kaj je namen uporabe.

Je pa treba Applu priznat, da delajo trpezno robo. Tako bos imel laptop res dolgo v zelo lepem stanju. Plus pri macu je ta argument, da lahko rabljenega prodas po visji ceni kot laptope katerega drugega proizvajalca - torej dlje ohranja vrednost. Po petih letih se da maca prodat za soliden denar, kak random asus prenosnik pa je prakticno nicvreden do takrat

Zgodovina sprememb…

mojca ::

Japajade, Applova roba ni nič kaj trpežna. Moj prvi prenosnik je bil ene desetkrat garancijsko na servisu (ne bom naštevala, kaj vse so menjali, ker je preveč off-topic), potem sem dobila free replacement, v katerem je že četrti SATA kabel (če niti ne štejem okvar na baterijah, napajalnikih in vseh drugih problemov). Res pa je, da drži ceno.

Na Mac-u sicer lahko poganjaš katerikoli operacijski sistem (Windows, Linux, macOS), ampak če ne veš, zakaj bi potreboval ravno macOS, je bolje, če prišparaš denar in greš na Windows/Linux. Pri Mac-u boš dal za začetek dvesto evrov samo za adapterje, da boš lahko priključil monitor in USB, konec srednje šole bo pa model "obsolete" in ti ne bodo zadoščali ne količina diska ne količina rama.

stara mama ::

V mojih cajtih smo na konc osnovne šole kupovali mopede, in nekateri se z njimi vozimo še zdaj.
Nekateri pa zdaj kupujejo prenosnike za 1500EUR in telefone za 800EUR
Časi so se res spremenili :))

A zanima me kaj je bolje za to solo; iOS ali Windwos?

Linux!!

(vsaj če hočeš pridobit kaka globja znanja od klikanja po ikonah)

Pero: klik, klik, klik klik, klik, klik, klik, klik, klik klik, klik, klik,
jaz: Pero kaj delaš?
Pero: Konfiguriram windows server

Zgodovina sprememb…

aleksander10 ::

adhoc je izjavil:

OrkAA je izjavil:

adhoc: Sem ze dlje casa osx uporabnik in sem sformatiral ze nesteto kljuckov. Nikoli nisem imel problemov z branjem na windowsih ali kjerkoli drugje. Sumim, da si nekaj zajebal - mogoce si formatiral v exFat.

Aha, obstaja se ena moznost zakaj ti ni delovalo. Verjetno si jih formatiral z GPT particijsko tabelo. Mislim, da tega windowsi ne znajo dobro prebrat. Moras pazit, da uporabis MBR + fat32.


To je mozno, da ga nisem dal na mbr, ampak se vedno sem s tem omejen na 4gb fajle max. Pa v shellu sem si moral narediti skripto, da mi je potegnila bit rate glasbe, ker tega mac os ne zna nativno. Za OS ki je bojda za glasbenike je to katastrofa, sori. Ma cel kup problemov sem imel z mac os, pa uporabljam linux in windows vsak dan kot power user. Pa nisem apple hater, ios je za moje pojme dalec najboljsi mobilni os, na primer. Mac OS je enostavno ostal nekje zadaj za windows, zal, razen za kake res specijalne namene (video produkcije, rendering).


To kar si napisal je en velik BS. Da te potolažim, vse to zna out of the box.
Aleksander

"A friend is someone who gives you total freedom to be yourself. (J.M.)"

adhoc ::

aleksander10 je izjavil:

adhoc je izjavil:

OrkAA je izjavil:

adhoc: Sem ze dlje casa osx uporabnik in sem sformatiral ze nesteto kljuckov. Nikoli nisem imel problemov z branjem na windowsih ali kjerkoli drugje. Sumim, da si nekaj zajebal - mogoce si formatiral v exFat.

Aha, obstaja se ena moznost zakaj ti ni delovalo. Verjetno si jih formatiral z GPT particijsko tabelo. Mislim, da tega windowsi ne znajo dobro prebrat. Moras pazit, da uporabis MBR + fat32.


To je mozno, da ga nisem dal na mbr, ampak se vedno sem s tem omejen na 4gb fajle max. Pa v shellu sem si moral narediti skripto, da mi je potegnila bit rate glasbe, ker tega mac os ne zna nativno. Za OS ki je bojda za glasbenike je to katastrofa, sori. Ma cel kup problemov sem imel z mac os, pa uporabljam linux in windows vsak dan kot power user. Pa nisem apple hater, ios je za moje pojme dalec najboljsi mobilni os, na primer. Mac OS je enostavno ostal nekje zadaj za windows, zal, razen za kake res specijalne namene (video produkcije, rendering).


To kar si napisal je en velik BS. Da te potolažim, vse to zna out of the box.


Hvala. Ko si bom zaželel OS s funkcijami iz leta 96 bom si definitivno spet kupil macbooka. Do takrat pa bom raje ostal v linux/windows okolju.

Ti pa kar uživaj v svojem "split screenu", neberljivih bitratih, max 4gb fajlih, več kot leto dni odprto kritično ranljivost keychaina, itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: adhoc ()

opeter ::

adhoc je izjavil:

To je finder znal VČASIH. Nov Finder tega več ne zna.


Resno? V Yosemite-u mi še vedno kaže ... v novejših sistemih pa res ne vem, kako deluje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

adhoc ::

opeter je izjavil:

adhoc je izjavil:

To je finder znal VČASIH. Nov Finder tega več ne zna.


Resno? V Yosemite-u mi še vedno kaže ... v novejših sistemih pa res ne vem, kako deluje.


Resno.

Thuban ::

glede na to, da smo tehnoloski forum se mi zdi samoumevno da bomo uporabljali terminal in:

afinfo filename |grep "bit rate"

Kaj omogoca UI bi moralo biti za vsakogar registriranega na slo-tech povsem irelevantno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

opeter ::

Thuban je izjavil:

glede na to, da smo tehnoloski forum se mi zdi samoumevno da bomo uporabljali terminal in:

afinfo filename |grep "bit rate"

Kaj omogoca UI bi moralo biti za vsakogar registriranega na slo-tech povsem irelevantno.


Jaz se s tem ne strinjam.
Tu je še en brezplačn programček, mogoče deluje na El Capitan in Sierri:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

adhoc ::

Thuban je izjavil:

glede na to, da smo tehnoloski forum se mi zdi samoumevno da bomo uporabljali terminal in:

afinfo filename |grep "bit rate"

Kaj omogoca UI bi moralo biti za vsakogar registriranega na slo-tech povsem irelevantno.


Kot sem napisal že v prvem postu sem to rešil s terminalom, AMPAK imam direktorij z nekaj 1000 zvočnimi posnetki in jih želim pregledno razvrstiti po bitrateu. V Windows je ta težava rešljiva s parimi kliki. Na MACOS sem si moral narediti kvazi skripto, da sem prišel do istega efekta.

V terminalu preživim po 4-5 ur na dan in ne morem tega zagovarjati kot nekaj pozitivnega. Lepo te prosim, zresni se.

Thuban ::

jah kaj bi rad. po novem apple smatra da inovacija pomeni da odstranis nekaj kar ljudje uporabljajo in uporabo zakompliciras v bozjo mater.

ljudje rabijo pregled bitratov? gremo ga odstranit!
ljudje rabijo usb porte...nonstop? gremo jih odstranit!
ljudje rabijo sd-card slot? gremo ga odstranit!
ljudje rabijo jack za slusalke? gremo ga odstranit!

se malo pa bodo rekli ljudje rabijo apple racunalnike? gremo jih odstranit!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thuban ()

opeter ::

Thuban je izjavil:

jah kaj bi rad. po novem apple smatra da inovacija pomeni da odstranis nekaj kar ljudje uporabljajo in uporabo zakompliciras v bozjo mater.

ljudje rabijo pregled bitratov? gremo ga odstranit!
ljudje rabijo usb porte...nonstop? gremo jih odstranit!
ljudje rabijo sd-card slot? gremo ga odstranit!
ljudje rabijo jack za slusalke? gremo ga odstranit!

se malo pa bodo rekli ljudje rabijo apple racunalnike? gremo jih odstranit!


Računalnike ali ljudi? :P
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

adhoc ::

Thuban je izjavil:

jah kaj bi rad. po novem apple smatra da inovacija pomeni da odstranis nekaj kar ljudje uporabljajo in uporabo zakompliciras v bozjo mater.

ljudje rabijo pregled bitratov? gremo ga odstranit!
ljudje rabijo usb porte...nonstop? gremo jih odstranit!
ljudje rabijo sd-card slot? gremo ga odstranit!
ljudje rabijo jack za slusalke? gremo ga odstranit!

se malo pa bodo rekli ljudje rabijo apple racunalnike? gremo jih odstranit!


Rad bi samo izpostavil, da ima macos težave. Precej težav. Kar mi je fascinantno, ker je iOS za moje pojme kar nekaj let razvoja v prednosti pred ostalimi, če ne celo nedosegljiv (še posebej androidu, ker je filozofija popolnoma drugačna) in prihaja iz istega podjetja.

Še zdaj ne morem verjeti, da sem enkrat bil v točki svojega življenja, da sem dal 130€, da sem lahko uporabljal USB ključek na laptopu ki je stal 1600€. Đizs.

ST-777 ::

adhoc je izjavil:

... Še zdaj ne morem verjeti, da sem enkrat bil v točki svojega življenja, da sem dal 130€, da sem lahko uporabljal USB ključek na laptopu ki je stal 1600€. Đizs.
Pred leti je bilo to res veliko. Danes stane adapter, na primer, ki omogoči, da Ethernet priključek (RJ45) spremenimo v USB priključek na Windows ali Mac računalniku manj kot 25 €. Vedno več je namreč prenosnikov, ki so tako tanki, da za ethernet priključek ni dovolj protora in internetni kabel vtaknemo preko adapterja v USB vhod.

stara mama ::

ST-777 je izjavil:

adhoc je izjavil:

... Še zdaj ne morem verjeti, da sem enkrat bil v točki svojega življenja, da sem dal 130€, da sem lahko uporabljal USB ključek na laptopu ki je stal 1600€. Đizs.
Pred leti je bilo to res veliko. Danes stane adapter, na primer, ki omogoči, da Ethernet priključek (RJ45) spremenimo v USB priključek na Windows ali Mac računalniku manj kot 25 €. Vedno več je namreč prenosnikov, ki so tako tanki, da za ethernet priključek ni dovolj protora in internetni kabel vtaknemo preko adapterja v USB vhod.

Sj ne morem vrjet s kakimi banalnostmi imate probleme 8-O

ST-777 ::

stara mama je izjavil:

Sj ne morem vrjet s kakimi banalnostmi imate probleme 8-O
MacBook Pro (13-inch) nima ethernet priključka (RJ45), kako bi ti priključil internetni kabel? Adapter sem omenil, ker marsikdo ne ve zanj.

mojca ::

Ne samo, da nima ethernet priključka. Nobenega drugega priključka (razen Thunderbolta) nima. OK, še luknjo za slušalke, pa še to bodo v naslednji verziji po vzoru iPhone-a ukinili, ko bodo uporabniki sprejeli brezžične slušalke.

djabi ::

mojca je izjavil:

Ne samo, da nima ethernet priključka. Nobenega drugega priključka (razen Thunderbolta) nima. OK, še luknjo za slušalke, pa še to bodo v naslednji verziji po vzoru iPhone-a ukinili, ko bodo uporabniki sprejeli brezžične slušalke.


Tudi napajal se bo kmalu brezžično, boste vid'l.

urostech ::

Uredu. To je sepravi tehnološki forum, na katerem napišem temo, da bi si kupil novi računalnik; večina me začne zajeb***** o nevem use čem. Hvala. Če vas moti, da bom porabil 1000e za računalnik za srednjo šolo, preprosto oditite, in pustite inteligentnejšim ljudem da mi svetujejo po človeško.
Veliko vas je omenilo, da če sedaj uporabljam windowse, da kar ostanem na windowsih. Mislim da bom upošteval ta predlog :)
Malo sem gledal prenosnike gor in dol, zelo mi je ušeč tale Samusng Notebook 9 13" http://www.samsung.com/us/computer/pcs/...
Glede na to da ima le od intela grafiko mogoce malo overpriced (a definitivno ne kod macbook haha) vendar je laheh, ravno prav velik, edino kar je nisem videl da bi ga prodajali v sloveniji. Kaj mislite?

Formula 1 ::

urostech je izjavil:

Uredu. To je sepravi tehnološki forum, na katerem napišem temo, da bi si kupil novi računalnik; večina me začne zajeb***** o nevem use čem. Hvala. Če vas moti, da bom porabil 1000e za računalnik za srednjo šolo, preprosto oditite, in pustite inteligentnejšim ljudem da mi svetujejo po človeško.
Veliko vas je omenilo, da če sedaj uporabljam windowse, da kar ostanem na windowsih. Mislim da bom upošteval ta predlog :)
Malo sem gledal prenosnike gor in dol, zelo mi je ušeč tale Samusng Notebook 9 13" http://www.samsung.com/us/computer/pcs/...
Glede na to da ima le od intela grafiko mogoce malo overpriced (a definitivno ne kod macbook haha) vendar je laheh, ravno prav velik, edino kar je nisem videl da bi ga prodajali v sloveniji. Kaj mislite?

Ista stvar ( v glavnem, proc je v Asusu novejši) kot kakšen takle ZenBook https://www.notebooksbilliger.de/asus+z... , ki je bil že malo nazaj predlagan. S tem da se bo tega Asusa dalo najti pri nas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Formula 1 ()

issak ::

urostech je izjavil:

Uredu. To je sepravi tehnološki forum, na katerem napišem temo, da bi si kupil novi računalnik; večina me začne zajeb***** o nevem use čem. Hvala. Če vas moti, da bom porabil 1000e za računalnik za srednjo šolo, preprosto oditite, in pustite inteligentnejšim ljudem da mi svetujejo po človeško.
Veliko vas je omenilo, da če sedaj uporabljam windowse, da kar ostanem na windowsih. Mislim da bom upošteval ta predlog :)
Malo sem gledal prenosnike gor in dol, zelo mi je ušeč tale Samusng Notebook 9 13" http://www.samsung.com/us/computer/pcs/...
Glede na to da ima le od intela grafiko mogoce malo overpriced (a definitivno ne kod macbook haha) vendar je laheh, ravno prav velik, edino kar je nisem videl da bi ga prodajali v sloveniji. Kaj mislite?


Prva stran je polna koristnih odgovorov. Kot si razbral, Windowsi ti znajo priti bolj prav kot OSX. poleg tega vemo kaj pomeni 1500 enemu dijaku (veliko dennarja) in za to lahko dobiš kaj bolj koristnega kot laptop za 1000€. Če ti je to največja želja, super, dobiš odličen računalnik. Tistega Asusa poglej iz prejšnje strani, je cenejši kot Samsung. Na koncu boš itak ugotovil da je laptop v šolo vlačit nesmiselno ker ti ga ne bodo dovolil uporabljat, potem si boš morda zaželel kakšno močnejšo kišto za doma za igrice nabijat.
Dobro tiste komentarje da raje kupi avto in to ignoriraj, če hočeš PC kupi PC, ampak ti res svetujem poceni laptop (ki ga boš tudi manj pogrešal v primeru izgube ali kraje!) in gaming kišto za doma. Odloči se sam jasno. Tisti Samsung je super laptop.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM | 3x4TB
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD660S2

Motion ::

Folk ti ni svetoval desktopa ker te hoče zajebavat, ampak zako ker je večina to obdobje že dala skoz in in ve kolk je ura. Tako da če kdo ne iteligentno razmišlja si to ti. Sej na konc je rvoj dnar in ga lahko porabš kakor želiš.
Če bi že pa rat tak dnar zmetal v prenosnik poglej v hp elitebook / spectre x 360 , dell xps, lenovo, yoga, thinkpad linijo, bo sigurno dlje časa trajalo kot samsung.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Motion ()

sivistol ::

precej se mi segreva macbook air , pol pa začne mal trokirat oz loada počasneje, mam pa 13inch 2014 ,

kolko že prejšno poletje je delal isto, v zimskem času pa dela normalno

še ma kdo podobne težave ?

kako bi kaj rešil ? ga odprem in spiham ali peljem na servis ?
binance referal ( 10% off ) https://www.binance.com/en/futures/ref/38134864

OrkAA ::

Ma to je standard na starejših macbookih, čeprav tvoj niti ni tolk star. Ponavadi pomaga, da ga odpreš in odstraniš prah iz ventilatorja in rež.

sivistol ::

kje dobit 5 kraki izvijač ? pa da je še pocen ?

opeter ::

sivistol je izjavil:

kje dobit 5 kraki izvijač ? pa da je še pocen ?


ebay?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WWDC 2019: Applove novosti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12324976 (19489) s1m0n
»

Apple predstavil nove iPad, MacBook Air in Mac Mini (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
51672554 (60903) leiito
»

Macbook vs Elitebook

Oddelek: Kaj kupiti
313916 (2535) prodamscene
»

Je Apple res kisknil z novimi MacBook Proji? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34276400 (61386) c3p0
»

Čez dober teden prihaja macOS Sierra

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
4214779 (11697) matijadmin

Več podobnih tem