» »

Skype vsiljivec

Skype vsiljivec

webmaher ::

Nekdo mi je očitno vdrl v Skype račun in poslal par linkov osebam na mojem seznamu..začuda ne vsem.
Link gre nekako tako
http://www.baidu.com/inpolcelalimonadablablabla
To se je zgodilo že 29 oktobra pa glede na to, da mi nihče od prejemnikov linka ni jamral, tudi sam nisem bil pozoren....do danes, ko sem pol ure nazaj zagledal okno s prijavo... in seveda geslo ni bilo več pravo..potem sem seveda zahteval novo.... in ko se hočem prijavit z novim dobim obvestilo, da nekdo verjetno že uporablja moj račun... še enkrat, grem z zahtevo za novo geslo in potem je končno šlo... ima še kdo te probleme...

Unknown_001 ::

Đizs krajst reš hitro dok se da.

Na mail se prijav in zahtevaj novo geslo. Človk božji kaj ti pade na pamet da greš prvo vprašat če je to normalno? NE, NI NORMALNO, zmigaj svojo guzonjo preden fašeš žulj in spremen geslo. 2 minutki dela v zameno za miren spanec. Dober deal?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

webmaher ::

ja a nisem napisal, da sem to že storil...o moj bog :))

Unknown_001 ::

Jah,... jebiga... in case of emergency pač. Panika stari. Vse kul če si rešu.

Samo od sebe se ti to ni zgodilo. Preglej če maš kak malware ali si koga za računalnik spustil itd. ker mislim da te nekdo zeza, glede na link: "in pocela limonada bla bla bla"
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

MacGyver141 ::

Tole razsaja zdele 1 teden mogoče. Dobim skoraj vsak dan tale link na skype.

rdecaluc ::

Dobim vsake kvatre tole od ene znanke. Sem ji povedu naj zamenja gesla in vse, pravi da je to naredila... zadeva pa še vedno prihaja. Nadležna reč.

Če ne bo izginilo po menjavi gesla piše skype support.
Est modus in rebus. ,typos

Riff ::

pa po možnosti si ustvar eno močno geslo ne pa napriemr 123... ali datum rosjtva in letnica in podobno :), čimdaljša kombinacija črk in številk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Riff ()

webmaher ::

upam, da bo zdaj mir..ja geslo sem mel res skromno :)
Zdaj je pa tako, da bi rabil 3 dni treninga, da bi ga sive celice sprejele za svojega :))

Riff ::

ja zakomplicirano geslo je prava stvar da boš imel mir zdj

BorutK-73 ::

Za geslo je najbolje kar nek stavek brez presledkov.

Shields ::

A ni to nek virus, vem da je folk masovno spamov razne linke

RobertDev ::

Sama menjava gesla ti ne pomaga, če imaš virus, keylogger še vedno lavfa. Treba je najprej počistit OS in poiskat kako so prišli do tvojega gesla.

polpo ::

Kot zgleda je problem tudi v slabi varnosti Skypa, ko so po 28.10.16 dovolili, da se iz Skype računom prijaviš še na ostale Microsoft storitve. Tudi tisti, ki ga ne uporabljajo in imajo "lahko geslo" so jim geslo dobili.
Vir: https://community.skype.com/t5/Security...

Edit: Oz. uporabljajo stara gesla iz leta 2012 in se še vedno lahko prijavijo v tvoj račun, zaradi nedavne združitve storitev -> http://www.theverge.com/2016/11/8/13561...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računi....google, youtube, skype,....zbegana

Oddelek: Pomoč in nasveti
71084 (694) _Denny_
»

Na internet pobegnilo 773 milijonov elektronskih naslovov in gesel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5917957 (11766) MrStein
»

Vpis v Skype z MIcrosoft računom

Oddelek: Mobilne tehnologije
92768 (2068) Lonsarg
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5012966 (10180) energetik
»

[Windows XP] Vaš račun je potekel (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
11913673 (10508) fosil

Več podobnih tem