» »

Vpis v Skype z MIcrosoft računom

Vpis v Skype z MIcrosoft računom

Manager ::

Pozdravljeni

Imam Lumio 925 z operacijskim sistemom Windows Phone 8. Nameščen imam Skype, ki sem ga občasno tudi uporabljal (klici v tujino). Do sedaj sem se vedno vpisoval s svojim skype računom, po novem pa mi zahteva vpis z Microsoft računom. Svoj skype račun sicer lahko povežem z Microsoft računom (tako mi je napisalo) ampak bi raje uporabljal skype preko starega računa, brez povezovanjem z Microsoft računom.

Ve kdo, če se da to?


Hvala, lep pozdrav.

kr?en ::

Se vedno se lahko logiras z Skype usernameom. Vsaj tako je v desktop in android razlicici in ne vem zakaj bi bila WP kaj drugacna.

Manager ::

Vidim, danimam edini te tezave.

http://community.skype.com/t5/Modern-Wi...

Dejanski ::

Ne, nisi edini... Imam enako Nokio kot ti in enak problem... Enostavno posiljeno s strani Microsofta-nimaš druge opcije, razen njihove...

Lonsarg ::

Gre za prehodno obdobje, počasi nikjer več ne bo možno drugače kot preko Microsoft računa.

Ne pomeni pa to, da moraš nujno povezati svoj obstoječi račun z skypom, če hočeš imeti ločeno. Lahko imaš ločen Microsoft račun za skype in razen drugačnega načina prijave zate ne bo sprememb. Osebno sicer preferiram imeti čim manj računov, meni je to, da sem lahko na skype nickname in geslo pozabil velik plus. No nickname stari še obstaja(me folk lahko najde) v tem prehodnem obdobju, bomo videli kaj bodo dolgoročno z tem naredili.

kr?en ::

Jaz sem na Skypeu presel na Microsoftov racun, ker istega uporabljam ze za login v Win8.1. Kot je rekel Azgard, MS pocasi vse zadeve prenasa na skupno platformo in s tem na en (njihov) racun.

BorutO ::

Kako pa se odjavim iz skypa iz Microsoftovega računa? Se sploh da? Ni nobene opcije v nastavitvah ... za popizditi.

Lonsarg ::

Kaj točno misliš, a kako združena računa spet ločiti? To se da edino na spletni strani od Skypa.

BorutO ::

To ja .. samo kako to točno naredim? Nimam pojma.

Lonsarg ::

A se res nič ne znajdete? Evo še nikol prej probal pa sem rabil ene 10 sekund, se na skypovi strani vpišeš greš pod Account settings in imaš tam zravn Microsoft računa unlink gumbek, kar je najbrž to.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

računi....google, youtube, skype,....zbegana

Oddelek: Pomoč in nasveti
71081 (691) _Denny_
»

administrator

Oddelek: Pomoč in nasveti
102802 (2270) tinkatonka
»

Spreminjanje Skype vzdevka

Oddelek: Loža
81934 (1807) simona2
»

Microsoftov Messenger se poslavlja 15. marca (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5012955 (10169) energetik
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319138 (14696) darkolord

Več podobnih tem