» »

New yorker - absurd

New yorker - absurd

krOOokO ::

Kupil sem 2 ista puloverja razlicnih barv. Jih operem in po parih sekundah nosenja me je celo telo zacelo peči in srbeti. To se mi ni naredilo se nikoli. Material pa je poliester in bombaž. Mislil sem, da imam kakšno alergično reakcijo. Dal sem za preizkus pulover še 3 prijateljem in vse je takoj začelo vse peči in srbeyi. Srbečica pa traja potem se vsaj uro. Ve kdo kaj bi to lahko bilo in če jih lahko kam prijavim?

kuglvinkl ::

Z njimi pa ne bi najprej govoril? Sicer jih pa lahko prijaviš precedniku. Pa precedniku kakšnega organa. Pa društvo proti mučenju živali, ker te nategujejo.
Your focus determines your reallity

krOOokO ::

Sem ze govoril in pravijo, da ne vedo za kaj se gre.

hojnikb ::

da nisi kak zanič prašek ponuco..
#brezpodpisa

MadMen ::

Lahko bi bil kakšen prašek, drugače pa še enkrat operi. Jaz osebno imam nasploh probleeme z poliestrom in dobivam izpuščaje neglede na to kje kupim, tko da je to lahko ena zadeva, lahko pa da je od snovi s katero poškropijo tekstil, da se ne zaredijo notri kakšne živali med transportom in skladiščenjem.

krOOokO ::

Opral sem že 4x. Še vedno isto. S poliestrom nasplosno nimam problema. Tudi prijatelji so vsi rekli, da česa takega še niso doživeli.

Phantomeye ::

Haha, kaj pa kupuješ v new JOKErju. Rajši pojdi v pravo trgovino.

kuvanasarma ::

S katerim praškom pereš?
a si opral brez praška?

FTad ::

A ko si oblekel pulover v trgovini te ni srbelo?

Imel sem podoben primer pri nakupu puloverja v New Yorker-ju. Ze v trgovini se mi je zdelo, da mi malo drazi kozo. Doma sem ga se enx oblekel in se potem odlocil, da ga grem zamenjat. Enostavno ena koza ne prenasa takega materiala. Meni so ga brez problemov zamenjali za drug pulover (po moji izbiri). Le tistih etiket, ki so vsite ne smes odstranit.

jusv ::

Nesi nazaj in zahteval povračilo kupnine.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

krOOokO ::

Prašek zagotovo ni kriv, že par let isti. Mati pravi, da jo isto vse peče in srbi od cunj, ki so se prale z njim.
@jusv nimam računa....

Pulover je bil opran še enkrat in se vedno me vse srbi lljub temu, da sem po tem šel pod tuš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krOOokO ()

MasterKiD ::

Kupiš pulover za 10€ / 15€ in pričakuješ high quality? haha

globoko grlo ::

kup še geigerjev števc in poročaj
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

loveJDM ::

MasterKiD je izjavil:

Kupiš pulover za 10€ / 15€ in pričakuješ high quality? haha




Stfu,kake veze ma high quality če ga vse srbi...al hočeš rečt,da če ne daš vsaj 50€ da je prav da srbi?

MasterKiD ::


Stfu,kake veze ma high quality če ga vse srbi...al hočeš rečt,da če ne daš vsaj 50€ da je prav da srbi?

Seveda ni prav. Naj pozabi ta denar in kupi drugega.

janezvalva ::

globoko grlo je izjavil:

kup še geigerjev števc in poročaj


hehe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

aktivna oblačila (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7619011 (10690) slomakita
»

Zaseg izdelkov na carini + položnica za stroške uničenja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19260021 (39467) St235
»

Kavbojke se perejo ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513251 (9905) Buggy
»

Kristalna noč na Kosovem

Oddelek: Problemi človeštva
182050 (1595) Thomas
»

Razprodaje: Shopping Spree na mrtvo!

Oddelek: Loža
383252 (2445) Ziga Dolhar

Več podobnih tem