» »

Metro Exodus [Metro 2035]

Metro Exodus [Metro 2035]

««
4 / 15
»»

matobeli ::

Ja, reduxi so bli kul, osnovne verzije so bile pa tud hogi.

Če je isti engine kot redux lahko pričakujemo veeelik vsega :)

scipascapa ::

oo7 ::

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kar dobra cena :) https://www.mimovrste.com/pc-igre/deeps...

Nikjer ne piše ali je to škatla ali samo koda za aktivacijo.
Je pa poceni, ja. 28% popust.
CDKeys ima še 2% ceneje za 39,89 €

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kar dobra cena :) https://www.mimovrste.com/pc-igre/deeps...

Nikjer ne piše ali je to škatla ali samo koda za aktivacijo.
Je pa poceni, ja. 28% popust.
CDKeys ima še 2% ceneje za 39,89 €



Po moje, da je škatla. Saj ne vem če prodajajo samo kode na mimovrsta.com ?

scipascapa ::

fireX88 ::

scipascapa je izjavil:

Link si dal narobe

https://www.mimovrste.com/pc-igre/deeps...

https://www.mimovrste.com/igre-gaming/d...

63€ + ptt

anglija

https://www.shopto.net/video-games/ps4/...

45€ cca brez ptt


ni dal link narobe, ampak so oni popravljali. je bila res bolj ugodna cena na mimo.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

kitl76 ::

Sam a ni ckkeys še najcenejša varianta https://www.cdkeys.com/pc/games/metro-e...

oo7 ::

Ja na mimovrste so spremenili ceno datum izida pa še vedno niso popravili.

kitl76 ::

Kako ceno pa so imel?

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Kako ceno pa so imel?


42 eur

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Hudo :)

Izi ::

Vse lepo in prav. V Metro je bilo vedno na kupe orožja. Hud problem pa je bila vedno municija, ki je tako redka, da metki veljajo kot plačilno sredstvo.
Prav za vsak naboj si moral skrbno premisliti, če se splača ustreliti ali se je bolje priplaziti do sovražnika in ga zahrbtno umoriti. Upam, da bodo tukaj bolj radodarni z municijo, kajti sovražnikov je videti kar precej :D

matobeli ::

Sem ravno preigral last light.

Municije je tudi v tistem survival modu kar precej.

Recimo bolj se pozna to da imaš max cap določenega streliva ne zaradi teže, ker vedno lahko pobereš ostala streliva, ampak zaradi "izkušnje".

Meni bi bilo recimo res kul če bi moral "ročno" filat naboje v magazine ki bi jih imel toliko kot jih kupiš/imaš placa v jopiču in pri menjavi bi neporabljeno strelivo ostalo v magazinu.

Torej bolj realistično in v okolju kot je metro (ki ima dele da komaj zguraš čez) bi bil to kar dober pritisk na igralca.

Edina zadeva ki so jo res zadeli 100% so gasmaske in filtri, pri tem se res nikol nisem počutil kot da imam preveč časa :)

oo7 ::

10 Reasons to Be Excited for Metro Exodus

matobeli ::

Ja no, to bo treba špilat.

A se to kupi v predprodaji ali en teden po izidu (zaradi cene)?

oo7 ::

matobeli je izjavil:

Ja no, to bo treba špilat.

A se to kupi v predprodaji ali en teden po izidu (zaradi cene)?


Prednaročilo ima ponavadi kakšen popust. Jaz bom naročil kakšen teden pred izidom.

oo7 ::

The Making Of Metro Exodus - Episode Two

oo7 ::

Zahteve

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

scipascapa ::

Steam pa kar puši zadnje čase.

oo7 ::

Sem hotel kupiti retail ampak sem pohitel in kupil na Steamu.

oo7 ::

Kot kaže gre za časovno ekskluzivo

Update: A later press release we received from Deep Silver explained that the game will return to Steam a year after release. "Metro Exodus will return to Steam and on other store fronts after 14 February 2020."

matobeli ::

Ah, jaz bom zgleda počakal kakšno leto. V resnic se mi itak ne daje 60eur.

oo7 ::

Itak ne bodo prodali veliko na Epic store. Še tisti duenvo jim bodo razbili pred 2020 pa bodo imeli.

Kjer koli berem komentarje sama jeza nad Epic store.

Ampak Steam bo moral pa tudi kaj ukrepati.

oo7 ::

Metro Exodus je trenutno najbolj prodajana igra na Steamu :))

Malo berem komentarje ali pravijo, da jo bodo zdaj prednaročili na Steamu dokler je dol ne vzamejo ali pa bodo počakali na leto 2020 :))

Po moje bo prodaja na Epic-u bolj žalost :)

yayo ::

jaz sem igro prednaročil pred par meseci na CDKeys za 40 evrov, Steam verzijo. Včeraj sem jih vprašal, če je glede na spremembo platforme prednaročilo še veljavno pa so mi odgovorili, da je, le Epic Store ključ bomo dobili namesto Steamov.

oo7 ::

yayo je izjavil:

jaz sem igro prednaročil pred par meseci na CDKeys za 40 evrov, Steam verzijo. Včeraj sem jih vprašal, če je glede na spremembo platforme prednaročilo še veljavno pa so mi odgovorili, da je, le Epic Store ključ bomo dobili namesto Steamov.


Potem boš igral na Epicu ?

matobeli ::

Epsko.

Vsaj cena je bila dobra. Na steamu je bila včeraj 60eur.

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

jaz sem igro prednaročil pred par meseci na CDKeys za 40 evrov, Steam verzijo. Včeraj sem jih vprašal, če je glede na spremembo platforme prednaročilo še veljavno pa so mi odgovorili, da je, le Epic Store ključ bomo dobili namesto Steamov.


Potem boš igral na Epicu ?

je prepozno za kenslat preorder, drugače pa se lahko kaj dobrega izcimi iz cele komedije... Sem mislil kenslat in kupit raje Catherine Full Body za PS4, že ko je Persona 5 bil tak epski JRPG
(nisem prepričan, da ni že kdo postal tale link, če je se opravičujem)

It's great that Epic is trying to compete with Steam, but they're going about it in the worst way

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

Izi ::

Epic je na svoji platformi znižal ceno ampak samo za Američane. Metro Exodus je sedaj za Američane po 50$, za Evropejce pa po 60€. Svinjarija :O

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

jaz sem igro prednaročil pred par meseci na CDKeys za 40 evrov, Steam verzijo. Včeraj sem jih vprašal, če je glede na spremembo platforme prednaročilo še veljavno pa so mi odgovorili, da je, le Epic Store ključ bomo dobili namesto Steamov.


Potem boš igral na Epicu ?

je prepozno za kenslat preorder, drugače pa se lahko kaj dobrega izcimi iz cele komedije... Sem mislil kenslat in kupit raje Catherine Full Body za PS4, že ko je Persona 5 bil tak epski JRPG
(nisem prepričan, da ni že kdo postal tale link, če je se opravičujem)

It's great that Epic is trying to compete with Steam, but they're going about it in the worst way



Tisti, ki so naročili retail verzijo naj bi tudi še lahko igrali na Steamu.

Ja Epic je začel PC vojno. Če bi se jim šlo za zdravo konkurenco bi igro pustili tudi na steamu, gogu, Microsoft trgovini, Discordu ne pa, da z fortnitovim denarjem podkupujejo založnike.

yayo ::

Izi je izjavil:

Epic je na svoji platformi znižal ceno ampak samo za Američane. Metro Exodus je sedaj za Američane po 50$, za Evropejce pa po 60€. Svinjarija :O

po mojem gre za logistični problem, počakaj dan ali dva...

yayo ::

yayo je izjavil:

Izi je izjavil:

Epic je na svoji platformi znižal ceno ampak samo za Američane. Metro Exodus je sedaj za Američane po 50$, za Evropejce pa po 60€. Svinjarija :O

po mojem gre za logistični problem, počakaj dan ali dva...

no, na CDKeys je trnutno € 44.39, platforma Epc Games.

scipascapa ::

45 shopto lepo retail ps4....preigraš, prodaš.

ahac ::

scipascapa je izjavil:

45 shopto lepo retail ps4....preigraš, prodaš.

30fps za FPS ni primerno. Kontroler za FPS ni primeren. Če mi dajo igro pa še konzolo zastonj, tega ne bi igral.
Poleg tega pa nisem preprodajalc, da bi se ukvarjal s prodajo iger.
Dam rajš malo več denarja pa imam velik boljšo izkušnjo in manj dela.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

YesMan ::

ahac je izjavil:

scipascapa je izjavil:

45 shopto lepo retail ps4....preigraš, prodaš.

30fps za FPS ni primerno. Kontroler za FPS ni primeren. Če mi dajo igro pa še konzolo zastonj, tega ne bi igral.
Poleg tega pa nisem preprodajalc, da bi se ukvarjal s prodajo iger.
Dam rajš malo več denarja pa imam velik boljšo izkušnjo in manj dela.




1. Če ti osebno nisi spreten s kontrolerjem, še ne pomeni, da ni primeren za to zvrst iger. Milijone ljudi igra FPS-je s kontrolerjem. Sam obvladam oboje, miško/tipkovnico in kontroler, pa veliko raje igram igre s kontrolerjem (sploh take, ki dajo povdarek na atmosfero in imerzijo), samo da ne rabim sedet fiksno za mizo in gledat v mali ekran.
2. A avta tudi ne prodaš, ko kupiš novega? Ne vem, če ga je ravno pametno šparat nekje za hišo, kjer nikomur nič ne koristi, namesto da bi še ga kdo vozil, ti pa pridobil nekaj dodatnega denarja za novega. :P
3. Bistveni elementi igre (torej gameplay, zgodba, pa tudi zvočni dizajn, glasba in animacije) so enaki pri 30 in 60 sličic na sekundo, pri ultra ali medium grafiki, pri 1080p ali 4K resoluciji. Eni preprosto ne polagajo vrednosti na površinske zadeve in pravtako uživajo v igri kot ti (če ne bolj, ker se pač ne sekirajo za tehnične zadeve, temveč se osredotočajo samo na bistvo; torej igro) in raje vložijo tiste stotine € v nekaj (za njih) bolj pomembnega/koristnega.

49106 ::

YesMan je izjavil:


1. Če ti osebno nisi spreten s kontrolerjem, še ne pomeni, da ni primeren za to zvrst iger. Milijone ljudi igra FPS-je s kontrolerjem. Sam obvladam oboje, miško/tipkovnico in kontroler, pa veliko raje igram igre s kontrolerjem (sploh take, ki dajo povdarek na atmosfero in imerzijo), samo da ne rabim sedet fiksno za mizo in gledat v mali ekran.


Lahko igrajo miljarde, pa zaradi tega ne bo bolj uporaben kot miška in tipkovnica.

YesMan je izjavil:

2. A avta tudi ne prodaš, ko kupiš novega? Ne vem, če ga je ravno pametno šparat nekje za hišo, kjer nikomur nič ne koristi, namesto da bi še ga kdo vozil, ti pa pridobil nekaj dodatnega denarja za novega. :P


Whataboutism at its finest.

YesMan je izjavil:

3. Bistveni elementi igre (torej gameplay, zgodba, pa tudi zvočni dizajn, glasba in animacije) so enaki pri 30 in 60 sličic na sekundo, pri ultra ali medium grafiki, pri 1080p ali 4K resoluciji. Eni preprosto ne polagajo vrednosti na površinske zadeve in pravtako uživajo v igri kot ti (če ne bolj, ker se pač ne sekirajo za tehnične zadeve, temveč se osredotočajo samo na bistvo; torej igro) in raje vložijo tiste stotine EUR v nekaj (za njih) bolj pomembnega/koristnega.


Bistveni element pri FPS je, ne boš verjel, fps.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

YesMan ::

Prvotna izjava je bila, da je kontroler NEPRIMEREN za igranje prvoosebnih streljačin. Če bi bil neprimeren, ne bi toliko ljudi uživalo ob igranju te zvrsti iger na njem. Ni tako natančen kot miška (kar je ublaženo z raznimi implementacijami aim-assistov), ima pa zato druge prednosti (v mojem primeru, večja raven lagodja in potopljenosti v igri).

"Whataboutism." Mislim, da ta beseda ne pomeni to, kar misliš.

Eden bistvenih elementov kompetitivnih (CSGO) in hitro tempiranih enoigralskih (Doom) prvoosebnih streljačin so sličice na sekundo. Metro Exodus na drugi strani, je počasna enoigralska igra, ki se osredotoča predvsem na zgodbo, atmosfero in zraven streljanja, še na precejšnje število drugih gameplay-elementov. 60 sličic je seveda vedno boljše, je pa vse prej kot "Muss" v takšni igri.

kitl76 ::

Fps če se kje pozna so to dirkačine. Glede kontrolerja je pa tko leta nazaj sem imal xboxa pa sem ravno tako pljuval po kontrolerju. 5 let kasneje pa raje marsi kateri špil preigeam na PS4 ali pa Xboxu. Kontroler ni nek bav bav se ga da navadit. Pa če boš imel doma konzolo boš tudi lahko igral špile, ki jih na PC-ju samo sanjamo.

oo7 ::

THQ Nordic na twitterju : "The decision to publish Metro Exodus as a timed Epic Store exclusive was made entirely on Koch Media's side as Metro is their intellectual property. They are a sister company of THQ Nordic (Vienna), which is the reason why we can and will not comment on this matter. We do not want to categorically exclude the possibility of timed exclusives for any of our games in the future, but speaking in the here and now, we definitely want to have the players choose the platform of their liking and make our portfolio available to as many outlets as possible."

Koch Media

Parent THQ Nordic (2018-present)

Divisions
Deep Silver
Ravenscourt Games
Koch Films

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

yayo ::

torej sem edini, ki bo inštaliral kitajski komunistični spyware? ;)

kitl76 ::

A ni rusko tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

yayo ::

kitl76 ::

Dobr to je trič trač, da Epic trgovino oblatijo, ker se bojijo konkurence.

oo7 ::

Metro Exodus - Handgun Class (Official)

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

METRO CREATOR THINKS THE METRO EXODUS EPIC MOVE WILL KILL THE SERIES

https://www.gamewatcher.com/news/metro-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()
««
4 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epic Games Store (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Igre
899149671 (1353) Furbo
»

Kaj trenutno igrate? (strani: 1 2 3 458 59 60 61 )

Oddelek: Igre
3015475252 (2288) Jernej88_
»

turok

Oddelek: Igre
182520 (284) DejchSLO
»

nakup grafične v letu 2019 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
26745737 (38971) Glugy
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616059 (9646) Riff

Več podobnih tem