» »

modifikacija na ABIT KT7

modifikacija na ABIT KT7

Pizzicato ::

A je že kdo preizkusil modifikacijo voltaže na ABITki, ki jo je opisal eraser? Zanima me, če zadeva deluje (ne bi rad skuril plate)?


Bogo

BigFoot ::

ja njemu je delovalo :) ne vem zakaj nebi tudi tebi (če si seveda sposoben da vse v redu narediš)

eraserr ::

Kot je BigFoot rekel, meni dela, tko da bi moral tebi tud, samo pazi! Predvsem ko spajkaš na tisti kontaktek na plošči, tam moraš bit natančen, na nožico tranzistorja pa ni nobeno čudo žice prilotat, aja pa še to ne dajaj premajhnega upora, ker pol pa res loh kej sf***š.

Srečno in na lastno odgvornost.

||_^_|| ::

jah...jst sm pa zajebu stvar...:)

k sm prlotu žico na platko se mi je prekinu kontakt žica-upor in sm potegnu ter spulu un kontaktek dol s plate(un kvadratek mejčken) in zdej ni šans da kej tja gor prlotam, ker je ostala sam zelena plastika:((
a obstaja kšna alternativa?

asPeteR ::

Pišuka! Ne noš verjel, toda meni se je zgodili enak, o kot tebi! Nato sem to mal opustil, sedaj pa tuhtam, kako bi to modificeru oz. repairu. En vikend, ko bo ker časa se bom spravu na ubogo platko ter jo dodobra zmatru:)). Potem ti sporočim, če je še kaj upanja,...

Če pa ve kdo drug kako konkretno se problema lotiti, na dan z besedo. (nočem vržt ful ur stran sam zato da pogruntam, kako in kaj)

Dalmatinc ::

a si uniču plato8-O

asPeteR ::

Ne valda da ne! Samo tisti kontakt ki je pocinjen ter ''specialno''(beri: natančno) povezan z bakreno pokrito žičevjem, tako sedaj študiram da bi malo spraskal, tole pokrito bakreno povezavo, konec koncev je to le navadno tiskano vezje,...

||_^_|| ::

ampak ker šok je to biu ej...huh:)))pa ker olajšanje k je pol delal useen tko k je treba:))huh..

eraserr ::

no sej na to sem opozarjal !!!
ko sem jaz to delal, sem probal če dobr drži in pravtako mi je bakrena žička odstopila s plošče. Ker pa se je prilotana žica še dobr držala, sem dal na ploščo malo tistega plastičnega lima(ki ga pogreješ pištolo) in bakreno povezavo prelil, tako da ne more do stika prit.

Men že od vsega začetka dobro dela, samo pri tisti povezavi pa je previdnost nujna.

asPeteR ::

Ti eraserr mogoče, tko, čist slučajno imaš kakšen predlog, glede mojega problema kako vzpostaviti spet stik?
Ravno zdele gledam, v ''zažgano piko'' tam kjer bi moral biti cin,...

eraserr ::

Čist na splošno ti bom reku. Vzemi en multimeter, ki piska, ko je kratek stik, potem pa išči, kje je še v kratkem stiku z mestom, ki si ga zažgal. Mal čudn sem tole povedal, upam da razumeš kaj mislim. Glej tud kam tista žička pelje, pa ti morda uspe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prisluškovalna naprava ( domača raba ) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13220308 (5976) Mamaplata
»

Laptop monitor in problem z uporom

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
132010 (1759) Pyr0Beast
»

Kakšne potenciometre? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
13712423 (10591) Azrael
»

Problem z Volt modom na GF4 TI4200 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1046620 (5128) _Dejan_
»

ABIT KT7/KT7A Voltage Mod (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
663772 (3242) morphling1

Več podobnih tem