» »

Paypal (MasterCard, Visa) posojilo

Paypal (MasterCard, Visa) posojilo

janezekk ::

Zdravo,

bi bil mogoče kdo pripravljen posoditi 45€ za naročilo preko Gearbesta in Fasttecha? Je nek časovno omejen deal, pa mi ni ratalo pravočasno nakazat na kartico. Plačam pa pač lahko osebno (čez teden MB, čez vikend Zasavje) ali pa pač potem nakažem na trr.
ZS, če je kdo mogoče:)

Mare2 ::

janezekk je izjavil:

Zdravo,

bi bil mogoče kdo pripravljen posoditi 45€ za naročilo preko Gearbesta in Fasttecha? Je nek časovno omejen deal, pa mi ni ratalo pravočasno nakazat na kartico. Plačam pa pač lahko osebno (čez teden MB, čez vikend Zasavje) ali pa pač potem nakažem na trr.
ZS, če je kdo mogoče:)


Po 28-ih dneh od dne 23.09.2016 si član na SLO-TECH. Še nisi zaupanja vreden član. Kateri nck si imel pa prej? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

janezekk ::

Mare2 je izjavil:

janezekk je izjavil:

Zdravo,

bi bil mogoče kdo pripravljen posoditi 45€ za naročilo preko Gearbesta in Fasttecha? Je nek časovno omejen deal, pa mi ni ratalo pravočasno nakazat na kartico. Plačam pa pač lahko osebno (čez teden MB, čez vikend Zasavje) ali pa pač potem nakažem na trr.
ZS, če je kdo mogoče:)


Po 28-ih dneh od dne 23.09.2016 si član na SLO-TECH. Še nisi zaupanja vreden član. Kateri nck si imel pa prej? :)

Jancheq99 :)

Mare2 ::

janezekk je izjavil:


Jancheq99 :)

Jqz itak nisem iz vaših koncev, sedaj boš zagotovo dobil posojilo, ker si priznal, kdo si. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

janezekk ::

Hvala, sem dobil. Se lahko zapre.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GearBest in dostava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10523027 (12720) SoulMan
»

Kateri pametni telefon?

Oddelek: Kaj kupiti
61322 (1084) schurda
»

Ebay-Paypal-Top up (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7614470 (8600) dales
»

Denar ni prišel na TRR

Oddelek: Loža
234571 (3226) Enterprise
»

Začetniška pomoč pri Paypalu

Oddelek: Pomoč in nasveti
111820 (1686) knesz

Več podobnih tem