» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
33 / 38
»»

dronyx ::

kitl76 je izjavil:

Kavboji so imeli vedno puške na konju. Puška se vedno izbere predno skočiš iz konja oziroma jo izbeeeš ob konju tako kot je bilo v realnsti ne vem kaj kompliceraš.

Kakor se spomnim je kar nekaj misij, ko nekje konja prej pustiš in ne veš točno kaj boš potreboval oziroma na kaj boš streljal. Res je sicer, da z dead eye lahko vsako narediš samo s pištolo, ampak vseeno...

kitl76 ::

Preveč komplicirate. Igro se, da dokončati v 4 dneh. To vam vse pove.

oo7 ::

Mi je uspelo narediti eksplozivni naboj za šrotarco ampak se ne splača. Ker za en naboj moraš ubiti eno žival, da dobiš animal fat vse skupaj preveč dela.

xxxul ::

za animal fat se ti splača goske pobijat, 5 gosk v jati sesuješ en dva tri, pet, ekola... kr dost pričev da animal fat...

oo7 ::

xxxul je izjavil:

za animal fat se ti splača goske pobijat, 5 gosk v jati sesuješ en dva tri, pet, ekola... kr dost pričev da animal fat...


Ja samo 1 žival za 1 naboj je malo prehuda. Ali, da medved enako kot ena goska ?

oo7 ::

Zaključil 6 poglavje :'(

Menda so 4 različni konci v 6 poglavju jaz sem dobil dobrega če temu lahko tako rečem.

Še enkrat tale pesem ):

Izi ::

Dober konec naj bi bil tisti ko gledaš sončni vzhod.

Sedaj pa še eno vprašanje za RDR veterane. Če jaz prav razumem je Epilog v RDR2 hkrati že začetek prvega dela RDR?

oo7 ::

Izi je izjavil:

Dober konec naj bi bil tisti ko gledaš sončni vzhod.

Sedaj pa še eno vprašanje za RDR veterane. Če jaz prav razumem je Epilog v RDR2 hkrati že začetek prvega dela RDR?


Jst sem dobil dober konec čeprav ni kaj dober.

Jaz sem igral RDR 7 let nazaj vidim v tej temi Red Dead Redemption ampak sem komaj v prologue 1 tako , da še ne morem govoriti :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

Izi je izjavil:

Dober konec naj bi bil tisti ko gledaš sončni vzhod.

Sedaj pa še eno vprašanje za RDR veterane. Če jaz prav razumem je Epilog v RDR2 hkrati že začetek prvega dela RDR?


več ali manj. V epilogu RDR2 prikažejo kako policija opazuje Marstonov ranč. RDR1 pa začne potem, ko so mu ugrabili družino in ga prisilili, da začne delati za njih, če jo želi še kdaj videti. Federalci so seveda čisto skorumpirani, Marston pa dobi nalogo, da polovi ali ubije ostanke Dutcheve bande. RDR3 bi moral po vsej logiki nadaljevati zgodbo Marstonovega sina, ki v zadnjem delu igre, kot odrastel, maščuje smrt očeta. Seveda so federalci pojedli svojo obljubo potem, ko je John za njih opravil umazano delo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Tako je v prvem delu se vse tam začne kjer se tu konča. In prvi del škoda, ker ni remastered za PC, ker bi bil prava bomba.

yayo ::

Opening cutscene pa nekaj minut začetnega gameplaya iz RDR1.


drugače ima RDR1 bolj feel špageti vesterna z dvoboji, gatling guni ipd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

yayo ::

aja, je kdo dobil cutscene s konjem malo pred Arhurjevim epilogom?

oo7 ::

yayo je izjavil:

aja, je kdo dobil cutscene s konjem malo pred Arhurjevim epilogom?


Jaz sem dobil ja.
ko se Artur poslovi od konja ?.

kitl76 ::

Po moje bom jaz ko rdr2 zaključil šel še rdr1 še enkrat preigral je fino ravno na ps now.

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

aja, je kdo dobil cutscene s konjem malo pred Arhurjevim epilogom?


Jaz sem dobil ja.
Yep, konjbonding mora biti visok, če jih menjaš po tekočem traku ne dobiš scene.

kitl76 je izjavil:

Po moje bom jaz ko rdr2 zaključil šel še rdr1 še enkrat preigral je fino ravno na ps now.

Seveda samo na PS3, ne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Na ps4.

oo7 ::

yayo je izjavil:



Yep, konjbonding mora biti visok, če jih menjaš po tekočem traku ne dobiš scene


Ja jaz sem imel enega in istega konja skoraj od samega začetka.

yayo ::

kitl76 je izjavil:

Na ps4.

in kako to deluje? moraš imeti PS4 v mreži preko kabla?

kitl76 ::

Ksj? PS4 prižgeš zalaufaš PS now in igraš oziroma si normalno igro dol potegneš in igraš.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

In prvi del škoda, ker ni remastered za PC, ker bi bil prava bomba.


Za to se lahko zahvalimo založniku Take-Two

Red Dead Redemption fan remake for PC shut down after lawsuit

Bad news for PC gamers who never got to experience Rockstar’s first attempt of creating an open-world adventure in the Wild West. Torrentfreak reports, that the modders behind the ambitious Red Dead Redemption: Damned Enhancement Project have been forced to cease work on their project after publisher Take-Two issued a lawsuit against them.

https://www.gamezone.com/news/red-dead-...

kitl76 ::

Vem ja pa precej dobro je izgledal.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Red Dead Redemption fan remake for PC shut down after lawsuit

To naj bi še vedno delovalo prek emulatorja, tako da ne gre za pravi remake za PC. Saj z emulatorjem lahko igraš že sedaj RDR na PC, samo menda to slabo deluje. Jaz sem si pred leti kupil xbox 360 ravno zaradi RDR, samo sem ga igral samo par ur, ker mi je bil začetek dolgčas in nisem bil navajen igrat z gamepadom. Mu bom dal pa sedaj še eno priložnost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

yayo ::

kitl76 je izjavil:

Ksj? PS4 prižgeš zalaufaš PS now in igraš oziroma si normalno igro dol potegneš in igraš.

nič ne kapiram. Kaj je možno PS3 ige igrati na PS4 z inštalacijo na mašino? Sem mislil, da samo preko spleta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Lej ne bom trdil bseh se ne da prenest jih pa igraš preko streama.

oo7 ::

yayo je izjavil:

kitl76 je izjavil:

Ksj? PS4 prižgeš zalaufaš PS now in igraš oziroma si normalno igro dol potegneš in igraš.

nič ne kapiram. Kaj je možno PS3 ige igrati na PS4 z inštalacijo na mašino? Sem mislil, da samo preko spleta.


Kolikor sem bral lahko igraš preko PlayStation Now streaming service.

Se pa nekaj govori, da naj bi imel PS5 back compability za vse generacije od Ps1 do Ps4

kitl76 ::

Ja preko streama gre samo sem preveril Zmedlo me je, ker sem RDR1 igral na xbox one pa sem mislil, da je za ps4 tudi.

oo7 ::

Kaj pa online kdo igra ?

kitl76 ::

Jsz sem na ps4 na PC-ju še ne hočem najprej zgodbo odigrati.

oo7 ::

Kaj sploh delaš v online ? Ropaš ?

kitl76 ::

Marsikaj poizkusi. Dobra zadeva.

oo7 ::

Bom mogoče probal ampak moram tudi jaz prvo končati zgodbo. Sedaj sem v prologue 1.

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kaj sploh delaš v online ? Ropaš ?

Jaz sem sicer Online zaenkrat samo malo probal, ampak sem prebral kar nekaj zadev.
Zaenkrat se zadeva še precej razvija, saj je Online uradno zunaj šele dobre 3 mesece, prej je bila Beta.

V Online lahko počneš vse kar v Story, plus še precej dodatnih stvari. So tudi questi. Glavno je služenje denarja, ker v Online je vse občutno dražje, celo tako da grabežljivi trgovci za bolj dragocene stvari sprejemajo samo zlate palice.

Pa seveda so naokoli tudi živi igralci, kar seveda ponavadi pomeni kup idiotov, ampak Rockstar je kar dobro zaščitil poštene igralce.
Če počneš karkoli nezakonitega si takoj nakoplješ Bounty in na mapi tvoj lik dobi rdečo piko, ki jo na daleč vidijo vsi igralci.
Če se spopadeta kriminalec in poštenjakar, bo kriminalec delal samo pol damagea, poštenjakar pa dvojnega. Poleg tega poštenjakar lahko uporablja Eagle Eye, kriminalec pa ne >:D
Če si kolikor toliko spreten z miško boš verjetno brez problema sesul grdega kriminalca in pobral Bounty.

Pravijo, da je Online odlična zadeva tudi za samotarje.
Lahko prosto vandraš po mapi in delaš razne naloge, ki imajo vse celo nekaj malega zgodbe ali pa si izbereš kariero.
Na voljo imaš različne kariere: Bounty Hunter, Trader, Collector in nekaj dni nazaj so dodali novo kariero in sicer Moonshiner, kar verjetno pomeni izdelovalca in švercerja z alkoholom...

kitl76 ::

Podoma;e šnopc mafija :)

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

Kaj sploh delaš v online ? Ropaš ?

Jaz sem sicer Online zaenkrat samo malo probal, ampak sem prebral kar nekaj zadev.
Zaenkrat se zadeva še precej razvija, saj je Online uradno zunaj šele dobre 3 mesece, prej je bila Beta.

V Online lahko počneš vse kar v Story, plus še precej dodatnih stvari. So tudi questi. Glavno je služenje denarja, ker v Online je vse občutno dražje, celo tako da grabežljivi trgovci za bolj dragocene stvari sprejemajo samo zlate palice.

Pa seveda so naokoli tudi živi igralci, kar seveda ponavadi pomeni kup idiotov, ampak Rockstar je kar dobro zaščitil poštene igralce.
Če počneš karkoli nezakonitega si takoj nakoplješ Bounty in na mapi tvoj lik dobi rdečo piko, ki jo na daleč vidijo vsi igralci.
Če se spopadeta kriminalec in poštenjakar, bo kriminalec delal samo pol damagea, poštenjakar pa dvojnega. Poleg tega poštenjakar lahko uporablja Eagle Eye, kriminalec pa ne >:D
Če si kolikor toliko spreten z miško boš verjetno brez problema sesul grdega kriminalca in pobral Bounty.

Pravijo, da je Online odlična zadeva tudi za samotarje.
Lahko prosto vandraš po mapi in delaš razne naloge, ki imajo vse celo nekaj malega zgodbe ali pa si izbereš kariero.
Na voljo imaš različne kariere: Bounty Hunter, Trader, Collector in nekaj dni nazaj so dodali novo kariero in sicer Moonshiner, kar verjetno pomeni izdelovalca in švercerja z alkoholom...



Hvala za razlago :)

Kaj pa uporaba dead eye v online načinu ? Tega najbrž ni ?

Izi ::

oo7 je izjavil:

Kaj pa uporaba dead eye v online načinu ? Tega najbrž ni ?

Je, ampak deluje drugače.
Ker je Online ni upočasnjevanja časa, ker bi se moral potem čas upočasniti za vse prisotne igralce. Namesto tega se zbira neke karte preko katerih se sam odločiš, kako ti bo Dead Eye deloval. Na primer ko vklopiš Dead Eye se ti regenerira zdravje, je ena izmed možnosti.

oo7 ::

Sem prišel v prologue 2 :)

Malo pogrešam sneg tako kot je bilo v prvem poglavju.

Mato989 ::

Jaz sem še kar v chapter 2 po 40 urah igranja =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dronyx ::

Daleč najtežja misija do sedaj - ribarjenje z veteranom. :D

Sem poskušal vsaj 10 krat in na koncu obupal. Ne vem kaj hoče od mene igra da počnem z miško pri ribarjenju?

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Sem prišel v prologue 2 :)

Malo pogrešam sneg tako kot je bilo v prvem poglavju.



Ga boš imel na koncu :)

yayo ::

oo7 je izjavil:

Sem prišel v prologue 2 :)

Malo pogrešam sneg tako kot je bilo v prvem poglavju.

kaj je zdaj to? Začetek s Johnom?

Izi ::

dronyx je izjavil:

Sem poskušal vsaj 10 krat in na koncu obupal. Ne vem kaj hoče od mene igra da počnem z miško pri ribarjenju?

1. Vržeš trnek in nato pritisneš in ves čas tiščiš desno tipko miške do konca ribolova.
2. Pritisneš Space in ga ves čas tiščiš, da začneš počaasi vleči vabo in čakaš da zagrabi.
3. Ko zagrabi pritisneš levi miškin gumb, da zahaklaš ribo.
4. Med vlečenjem (Space) ribe k sebi premikaš miško levo in desno, da ne vlečeš samo z vrvico ampak tudi s palico. To ponavljaš, dokler je riba mirna.
5. Ves čas moraš paziti kdaj bo riba začela opletati in vleči. Vidiš vodo, ki šprica naokoli.
--- tukaj pride najpomembnejša stvar ---
6. Ob opletanju ribe moraš TAKOJ spustiti tipko Space, drugače se bo trnek utrgal in izgubil boš ribo in vabo.
7. Čakaš brez Space, da riba neha opletati in potem takoj (vsaka zamuda tukaj hudo podaljša lov) spet pritisneš Space in greš spet na točko 4.
Ponavljaš od točke 4 do 7 dokler ribo ne potegneš ven iz vode.
Večja je riba dlje bo trajalo, ker se bolj upira. Za manjše ribe traja okoli 10 sekund, da jo potegneš ven, za večje pa se je včasih treba boriti tudi par minut.

Ko obvladaš je vse skupaj samo opazovanje ribe in pravočasno pritiskanje in spuščanje tipke Space.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem prišel v prologue 2 :)

Malo pogrešam sneg tako kot je bilo v prvem poglavju.

kaj je zdaj to? Začetek s Johnom?


Začetek z Johnom je prologue 1.

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem prišel v prologue 2 :)

Malo pogrešam sneg tako kot je bilo v prvem poglavju.



Ga boš imel na koncu :)


Se pravi na začetku in koncu :P

Izi ::

Jaz sem ravnokar končal z zgodbo in vse kar se je dalo narediti 8-)

Za vseh končanih 90 Challenges dobiš posebno super obleko imenovano "Legend of the East", ki gre skupaj z enako imenovano legendarno torbico. Obleka ima kup dodatnih bonusov in varuje tako pred mrazom kot pred vročino.

Kljub vsemu končanemu sem še vedno na 99,1% Total completion.
Po koncu zgodbe sem dobil še en quest za do 100% in sicer obiskati moram grobove vseh padlih prijateljev in se pokloniti spominu na vsakega. 9 grobov, ki so raztreseni po celi deželi. Problem je, da se niti približno ne spomnim, kje smo pokopali katerega izmed naše bande.

Bo treba malo pobrskati po internetu. Če ni 100% ni končano ;)

oo7 ::

Izi je izjavil:

Jaz sem ravnokar končal z zgodbo in vse kar se je dalo narediti 8-)

Za vseh končanih 90 Challenges dobiš posebno super obleko imenovano "Legend of the East", ki gre skupaj z enako imenovano legendarno torbico. Obleka ima kup dodatnih bonusov in varuje tako pred mrazom kot pred vročino.

Kljub vsemu končanemu sem še vedno na 99,1% Total completion.
Po koncu zgodbe sem dobil še en quest za do 100% in sicer obiskati moram grobove vseh padlih prijateljev in se pokloniti spominu na vsakega. 9 grobov, ki so raztreseni po celi deželi. Problem je, da se niti približno ne spomnim, kje smo pokopali katerega izmed naše bande.

Bo treba malo pobrskati po internetu. Če ni 100% ni končano ;)



In kakšna je končna ocena igre ? :)

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Sem prišel v prologue 2 :)

Malo pogrešam sneg tako kot je bilo v prvem poglavju.

kaj je zdaj to? Začetek s Johnom?


Začetek z Johnom je prologue 1.


Kaj je torej prologue 2? Si mislil EPILOGUE2?

oo7 ::

yayo je izjavil:



Kaj je torej prologue 2? Si mislil EPILOGUE2?


Ja narobe sem napisal. Epilogue 2 sem mislil :)

yayo ::

:)) sem se že bal, da sem spustil kos igre...

Izi ::

oo7 je izjavil:

In kakšna je končna ocena igre ? :)

Kljub temu da ni RPG bi znala biti naj igra do sedaj. Witcherja 3 so prekosili. Sedaj pa čakam na Cyberpunk 2077, da prevzame krono.

kitl76 ::

Cyberpunk 2077 je meni že preveč ZF. PA problem bo v tem, da bo hardware-sko zelo zahtevna. RTX 2080 bo top za to igro,-
««
33 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186799 (203) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423716 (711) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820589 (1983) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387371 (5527) Bye

Več podobnih tem