» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
38 / 38
»
»»

oo7 ::

Včasih se kar splača jahat, ker je pokrajina res lepa.

Tribal ::

Fast travel je za razvajence, ki morajo vse takoj dobit :D

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Včasih se kar splača jahat, ker je pokrajina res lepa.

Mislim, da je to najlepši špil na PS4 generaciji kar sm do zdaj videl.

Tribal je izjavil:

Fast travel je za razvajence, ki morajo vse takoj dobit :D

Ni ni, sam ko greš ene 100x čez isti del pa sede en fast travel. Ti pa dam, da ama skor vsako jahanje med lokacijami, je vsaj par random srečanj pa še kak beli side quest. Me parkrat kr zavedl, pol sm pa dubu eno kočijo pa sm mogu trogat čez pol mape v fance, da sm jo zdilu, sm si reku, kaj mi je blo to tega treba :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včasih se kar splača jahat, ker je pokrajina res lepa.

Mislim, da je to najlepši špil na PS4 generaciji kar sm do zdaj videl.


Saj verjetno tudi je.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Včasih se kar splača jahat, ker je pokrajina res lepa.

Mislim, da je to najlepši špil na PS4 generaciji kar sm do zdaj videl.


Saj verjetno tudi je.

Kaj je blo včer hudo, tko jaham pa naletim na neko razsekano roko pa grem gledat kaj je to, pa odkrijem glavo z neko mapo not in najdm quest za serijskega morilca, kr tko na random naletu, pol se pa sicko skriva v eni podrti bajti v kleti. Al pa un quest z "divjimi" živalmi k jih morš lovit k sm že omenjal, "zebra", "lev", "tiger" pol pa kao lev spet pes, v resnic pa pol res Lev lol. Res dobre queste ma RDR2!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

OutOfTheBox ::

Drži. Tisti ki ste prešpilal GTA 5, je kaj podobne dinamike not?

MaticKregar ::

Kje bi dobil najceneje ta špil za ps5? Je drugače vreden preigravanja, Gta5 mi je bil npr super...

oo7 ::

OutOfTheBox je izjavil:

Drži. Tisti ki ste prešpilal GTA 5, je kaj podobne dinamike not?


Sicer se igra dogaja v drugem času v modernem času ampak ja saj navsezadnje gre za istega pisca zgodbe.

oo7 ::

Red Dead Redemption 2 Looks More Incredible Than Ever With Complete Ray Tracing in New 8K Video

DejchSLO ::

Sem naletu na big foot okostje v gorah lol.

DejchSLO ::

So pa mi side questi dejansko bolj zanimivi za igrat kakor main questi. Dutch mi je tud dosadan, pa ostale kompanjone premal predstavijo, jih premal spoznaš. Želel bi si, da majo te kompanjoni več teh side questov, da bi jih bolj spoznal. Sem pa že 40 ur preigral, tko da zna bit da bom vsaj enih 100ur vložil v to igro. :P Všeč mi je tud iskanje dinozavr kosti, pa treasure hunting mi tud deluje fun. Pol sem pa opazil, da maš še en kup challengov. Dejansko igra narejena za to, da bi si jo lahko sm njo lastil pa igral več let.

Je kdo kle igral Online? Je to zanimivo, pa vredno subscription na PSN?

oo7 ::

Jaz nisem nikoli probal online pri RDR 2 :P

DejchSLO ::

Ja, če bi še kdo na PS4 to mel bi dejansko vzel naročnino na PSN, ker kar sm mal gledal zna bit fun. To bi bil moj prvi MP po Call of Duty 3 MW pa še to sm bol mal igral, ker mi je bil proti CS 1.6 totaln krš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

Mato989 ::

Jaz igram sp na pc bi sel online s kom casual samo ne vem ce je cross play
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

DejchSLO ::

Ne, ni cross playa.

oo7 ::

Edino team deathmatch če ima sploh to RDR 2 online ?

DejchSLO ::

Ne vem. Sej zato me zanima, če je kdo sploh to igral.

oo7 ::

Everything you need to know about Red Dead Online

https://www.digitaltrends.com/gaming/ev...

DejchSLO ::

Sicer je iz 2019 vidm članek, sam neki sm pa zvedu. Cooperative mode se mi zdi, da zna bit kar zanimiv. Bom vidu ko končam igro, če bom sprobal kakšen mesec uzet subs pa sprobat, če mi bo cool. thanks

DejchSLO ::

Evo končno končal RDR2. Odlično! Sicer zgodba je mal mimo, vse ostalo, razen občasnih lesenih premikanj konja in protagonista je epsko. Še mal bom ostalih stvari naredil pol pa bo to to. Trophyjev nam kle lovil ker so bonkers. Glih zdej sm uletu do Marko Dragića (Nikola Tesla) pa je mrtu v svojem labu :(. Zdaj pa iščem robota, kurac ni Data ampak Lore!

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Evo končno končal RDR2. Odlično! Sicer zgodba je mal mimo, vse ostalo, razen občasnih lesenih premikanj konja in protagonista je epsko. Še mal bom ostalih stvari naredil pol pa bo to to. Trophyjev nam kle lovil ker so bonkers. Glih zdej sm uletu do Marko Dragića (Nikola Tesla) pa je mrtu v svojem labu :(. Zdaj pa iščem robota, kurac ni Data ampak Lore!


Kaj te je zmotilo pri zgodbi ?

DejchSLO ::

Skoz je recimo Dutch govoril sam še to rabimo pa gremo nekam, kot ata smrk v risanki k so ga smrkci spraševal kok je še do cilja, pa je vedno odgovoril čist blizu je, v bistvu so pa hodil celo večnost. :) Sepravi 6 chapterjev za skoz isto, vmes pa ene res čudne dogajancije in faili. Če tko gledaš, bi za vso to zgodbo k so jo nardil, lahk mel vsega skp sam 3 chapterje pa bi blo. Pa tud par smrti v campu bi lahk prikazal pa mal bolj te like predstavl. Meni osebno, je main quest zgodba dost meh, medtem to kar se pa dogaja v celmu svetu pa zelo dobro.

oo7 ::

MOD kateri doda avtomobile v RDR 2 - https://www.nexusmods.com/reddeadredemp...


RDR Car Video

DejchSLO ::

Sej ne rečem hudo da so to nardil, sam men neki ne paše to v igro.

Netrunner ::

DejchSLO je izjavil:

Sej ne rečem hudo da so to nardil, sam men neki ne paše to v igro.

Sklepam da niso dali avtomobila v igro ker bi pasalo ampak ker so lahko :) .. pač fora
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

oo7 ::

Časovno bi avtomobili že lahko pasali v to igro.

Prvi avtomobil je bil narejen leta 1886. RDR 2 pa se dogaja leta 1899 in drugi akt v letu 1907.

DejchSLO ::

oo7 je izjavil:

Časovno bi avtomobili že lahko pasali v to igro.

Prvi avtomobil je bil narejen leta 1886. RDR 2 pa se dogaja leta 1899 in drugi akt v letu 1907.

Ne vem, ker nisem šel preverjat, ampak avti, tisti k so bli so bli tako redki pa pomoje sam v velkih mestih kot NY ipd. To so pomoje še mel luči na svečke pa tankat nis mel kje pa vse živo še. Tko v divjini nis mel s tem avtom nič za počet je bil konj veliko bolj uporabn. Pol pa folk zdaj jamra, ker more avto na štrom mal polnt pa k ni vsakih par metrov polnilnice. :P

Drgač pa sem včer probal še hunter requeste, ker sem na 92% completition pa mi je dosadno, tko da sem uradno zaključil igro, vse kar mi je ostal je sam še čisti grind (od skinanja živali, challengov in iskanja rastlin), kar je dolgočasno za popizdit pa čakat da se kje žival kakšna spawna in da dobiš perfect skin brezveze. Žal mi je edin, da nisem pantherja legendary ubil, sam za to morš naredit master hunter challenge 9 kar je pa bedno.

V glavnem, kakšen hud špil! Igral sem ga 90 ur in morm rečt, da sem zelo užival.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: DejchSLO ()

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

oo7 je izjavil:

Časovno bi avtomobili že lahko pasali v to igro.

Prvi avtomobil je bil narejen leta 1886. RDR 2 pa se dogaja leta 1899 in drugi akt v letu 1907.

Ne vem, ker nisem šel preverjat, ampak avti, tisti k so bli so bli tako redki pa pomoje sam v velkih mestih kot NY ipd. To so pomoje še mel luči na svečke pa tankat nis mel kje pa vse živo še. Tko v divjini nis mel s tem avtom nič za počet je bil konj veliko bolj uporabn. Pol pa folk zdaj jamra, ker more avto na štrom mal polnt pa k ni vsakih par metrov polnilnice. :P

Drgač pa sem včer probal še hunter requeste, ker sem na 92% completition pa mi je dosadno, tko da sem uradno zaključil igro, vse kar mi je ostal je sam še čisti grind (od skinanja živali, challengov in iskanja rastlin), kar je dolgočasno za popizdit pa čakat da se kje žival kakšna spawna in da dobiš perfect skin brezveze. Žal mi je edin, da nisem pantherja legendary ubil, sam za to morš naredit master hunter challenge 9 kar je pa bedno.

V glavnem, kakšen hud špil! Igral sem ga 90 ur in morm rečt, da sem zelo užival.



Ja saj tudi v western filmih ni videti avtomobilov čeprav bi časovno lahko že bili :)

Kaj boš pa zdaj igral ?

DejchSLO ::

Zdaj igram God of War. Zadnji save sem mel 11/2019 čist pozabu na to igro, ni in ni me vleklo, dons sm kar nažigal itak sm bolan pa ne morm nč druzga počet. Dobr so to nardil s sinom k maš team. Pa ugotavljam, da se da okolico dobr uporabljat da ne dobivaš hitov preveč. Zdaj sem tam ko končaš zmaja dobiš nove puščice in maš tisto glavo oživljeno od marmira al kak je že.

BorutO ::

oo7 je izjavil:

Jaz nisem nikoli probal online pri RDR 2 :P

Jaz pa stalno samo online igram, ko igram to igro. Single player sem nehal igrati po petih urah.

DejchSLO ::

Kako pa to? Takrat se dejansko igra šele komaj začne.

oo7 ::

DejchSLO je izjavil:

Kako pa to? Takrat se dejansko igra šele komaj začne.


Res je :)
««
38 / 38
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188033 (1437) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423853 (848) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820723 (2117) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211790 (9836) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387457 (5613) Bye

Več podobnih tem