» »

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2

Temo vidijo: vsi
««
32 / 38
»»

oo7 ::

xxxul je izjavil:



čist tko btw, a je že komu ratal krokodila nafutrat z človekom?


V tisti misiji, ko zavzameš tisto vilo. Mislim, da 4 poglavje.

D3m ::

oo7 je izjavil:

včeraj sem prvič uporabil zdravilo za konja pa sem se že večkrat z njim razbil ampak nikoli ni bilo tako hudo.
včeraj, ko je bila že noč v igri sem galopiral čez gozd nato pa sva se zabila v eno skalo in še padla v manjši prepad.


Jesus. Upam, da ne voziš tako tudi v real life. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

oo7 ::

Izi je izjavil:



Tudi zato je priporočljivo ročno shranjevanje pozicije vsaj vsake pol ure.


Jaz avtomatsko shranim, ko naredim misijo.

D3m je izjavil:

oo7 je izjavil:

včeraj sem prvič uporabil zdravilo za konja pa sem se že večkrat z njim razbil ampak nikoli ni bilo tako hudo.
včeraj, ko je bila že noč v igri sem galopiral čez gozd nato pa sva se zabila v eno skalo in še padla v manjši prepad.


Jesus. Upam, da ne voziš tako tudi v real life. :P


:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

kitl76 ::

@M-Power ne rabiš nič shranjevat igra samodejno shranjuje. Jaz sem tudi na xbox.u sproti shranjeval sem imel save file-ov ko dreka. Tukaj nimam niti enega pa sem v 5 poglavju.

Mato989 ::

kitl76 je izjavil:

@M-Power ne rabiš nič shranjevat igra samodejno shranjuje. Jaz sem tudi na xbox.u sproti shranjeval sem imel save file-ov ko dreka. Tukaj nimam niti enega pa sem v 5 poglavju.


1 maš ker je autosave prvi :P
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

@M-Power ne rabiš nič shranjevat igra samodejno shranjuje. Jaz sem tudi na xbox.u sproti shranjeval sem imel save file-ov ko dreka. Tukaj nimam niti enega pa sem v 5 poglavju.


Imam 3 ali 4 save datootek, ker shranjujem eno čez drugo. Vem, da ima igra avtomatsko shranjuje ampak to delam tudi sam :P

Izi ::

Avtomatsko shranjevanje je tukaj precej neposrečeno. Prepisuje eno samo datoteko in shrani vedno potem ko umreš ali ko te udari kakšen negativni Honor. Če boš ubil svojega konja bo Avtosave shranil pozicijo takoj potem ko bo konj že mrtev.
Če hočeš iti nazaj preden se je kaj hudega zgodilo je ročno shranjevanje edino možnost. Poleg tega v igri, ki traja stotine ur dolgo vedno rabiš več shranjenih pozicij za primer če se kakšna pokvari, kar se lahko zgodi.

kitl76 ::

Ni res meni je konja vlak povozil je umrl sem šel ven z igre in nazaj not in sem konja zopet imel.

dronyx ::

Pri misiji A Fine Night of Debauchery (poker na ladji) sem se spomnil prve mafije in tiste težke misije, ko si dobil nek dirkalnik in si moral zmagati na dirki za nadaljevanje. Tu bi lahko Rockstar to izvedel tako, da moraš zmagati igro pokra, samo brez pomoči. Rockstar je bil včasih znan po tem, da si imel v vsakem GTA par res težkih nalog, večinoma povezanih z upravljanjem RC modelov (letala, helikopterji) ali da si moral nekaj naredit v omejenem času. Očitno sedaj tega ne prakticirajo več, saj sta tako GTA V in RDR2 v bistvu zelo lahki igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Izi ::

kitl76 je izjavil:

Ni res meni je konja vlak povozil je umrl sem šel ven z igre in nazaj not in sem konja zopet imel.

Zna biti, ker igra spremlja Arthurja in ne konja. Če Arthur ni bil na konju ko ga je ubil vlak Avtosave verjetno ni registriral in shranil dogodka. Kakorkoli že si imel srečo.
Sicer pa če imaš dovolj denarja smrt konja ni problem, saj za okoli tisočaka lahko vedno kupiš novo črno Arabko. Je pa treba kar nekaj ur jahanja, da se znova povežeta do 4 stopnje.

yayo ::

kolikor se spomnem lahko poker zmagaš tudi brez pomoči, pa achievement dobiš za to. Jaz drugače sovražim kartaške igre, še posebno, če ti jo stlačijo v main misijo kot obvezni del. Kje je že bila še ena taka finta? Mislim, da v FC3. Pa v prvem RDR tudi, se mi zdi.
Glede konjev sem jaz, potem, ko sem ga dobil od starega veterana, vedno uporabljal Buella. Hitrejšega sploh ne potrebuješ, Buellova zgodba pa je igri dodala nek čustveni prizvok. Kar seveda zanima samo tiste, ki jim kaj pomeni zgodba v igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

@Izi ni res. Tokrat hoče prvega konja pripeljati čim dlje. Že tisto ko bom prišel z otoka bo težka pa vendarle upanje ostaja.

Izi ::

Vse težke naloge v RDR2 so spravili med Challenge. In ravno Gambler Challenges so najtežji izmed vseh, ker je vse precej odvisno od sreče.
V RDR2 so 4 igre: Poker, Blackjack, Domine in Five Finger Fillet (igra z nožem).
O Dominah nisem imel pojma in sem se moral vse variante naučiti od začetka. Ravno Domine imajo najtežji Challenge, ko moraš zmagati 3 igre zapovrstjo. Sem igral en cel dan, da mi je uspelo.
In sedaj kot "mojster" vseh teh štirih iger bi rekel, da so Domine po moje najbolj zanimiva družabna igra. Verjetno zato, ker je od vseh teh najbolj miselna. Poker je pol premišljevanja in pol sreče, Blackjack je čista sreča, "Nožkanje" je pa samo spretnost in nič drugega.


yayo je izjavil:

Glede konjev sem jaz, potem, ko sem ga dobil od starega veterana, vedno uporabljal Buella. Hitrejšega sploh ne potrebuješ, Buellova zgodba pa je igri dodala nek čustveni prizvok. Kar seveda zanima samo tiste, ki jim kaj pomeni zgodba v igri.

Jaz sem Bluella prodal in zanj dobil samo 24 dolarjev. Sicer s težkim srcem ampak proti Arabki nima za burek, je pa drugače kar dober konj.
Quest Veteran je pa super, ja. Sem si mislil, no končno en pravi prijatelj za starega Arthurja, potem pa se zgodi tisti merjasec. Žalostno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

dronyx ::

Tu na srečo vsaj ni mobilnih telefonov, tako da bi ti lahko ostali člani tolpe ves čas težili, če greš kartat ali igrat domino. :D

kitl76 ::

Izi domine nisi nikoli igral kot otrok?

xxxul ::

Buell je IMO boljši konj kot črn arabski žrebec - je malo bolj počasen (8 namesto 9) ampak precej bolj zanesljiv, Arabec je tolk plašen da glava boli, ko te kaka žival napade te vrže 75% cajta, Buell pa prakrično ne jebe žive sile - prou nism mogu verjet da je lahko taka razlika.

oo7 ::

Jaz imam zdaj že 30ur + istega konja. Rjav z belim repom in je dokaj majhen ampak ima pa veliko stamine.

oo7 ::

Ne vem ali sem videl prav ali ne ampak meni se zdi, da sem videl volkodlaka ? >:D

yayo ::

Izi je izjavil:

je pa drugače kar dober konj.
Quest Veteran je pa super, ja. Sem si mislil, no končno en pravi prijatelj za starega Arthurja, potem pa se zgodi tisti merjasec. Žalostno.

Sicer mi je bilo na koncu Arthurjevega dela žal, da nsem Buella raje imel v štali, ker... (spoiler territory) Pa obljubil sem starcu, da bom lepo poskrbel za konja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

Sem jezdil če mesto pa so pretepali enega reveža in sem se umešal. Revež je pobegnil jaz prebutam tista dva nasilneža pridejo novi štirje prebutam prvega nato pa ostali trije me začnejo streljat preden sem posegel po pištoli sem bil že mrtev :))
Drugače ima pa tisti meter skoraj že čisto v plusu. včasih dobim kakšen minus če v mestu kakšnega pešca zbijem z konjem.

dronyx ::

Jaz sem enkrat hotel pomagati ženski, ki je ležala na tleh in prosila za pomoč, potem me pa napadeta dva tipa iz zasede in se je izkazalo, da je šlo za scam. :)

Pri teh slepih, ki prosijo za denar, lahko vanje nameriš pištolo in potem nekateri zelo hitro spregledajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

yayo ::

pojdite, če še niste, nazaj v Valentine in se sprehajajte okoli saloona pozno zvečer, da se vam sproži quest s prostitutko...

oo7 ::

yayo je izjavil:

pojdite, če še niste, nazaj v Valentine in se sprehajajte okoli saloona pozno zvečer, da se vam sproži quest s prostitutko...


OK :)

kitl76 ::

Takrat moj Arthur spi:))

xxxul ::

Jebe****** ***** **** Rockstarju u ****** ****

u glavnem, če še niste zakladov poiskal - pol z njimi počakte do epiloga.

Mikrohard ::

Ha ha ha ha... :) Z vsem se splača počakat (ne prodajat zlata in ostalih vrednostnih predmetov, če res ni potrebno... konja izberite takšnega, da je nadomestljiv, itd).

Izi ::

xxxul je izjavil:

Jebe****** ***** **** Rockstarju u ****** ****

u glavnem, če še niste zakladov poiskal - pol z njimi počakte do epiloga.

Tudi jaz sem besen. Vse zaklade sem našel že do konca 4. poglavja.
Trenutno sem v Epilogu 2 in moram reči, da je tudi Epilog super, da se človek malo pomiri po vseh travmatičnih dogodkih :D

Celotna struktura RDR2 je približno taka:
50% - Poglavja 1 do 6
15% - Epilog 1 do 2
25% - Stranke zgodbe (okoli 20 zgodb, vsaka ima 3 do 6 poglavij)
10% - Challenges in ostale postranske dejavnosti

xxxul ::

zakaj ne prodajat zlatih palc? mojih 21 palc fali glih tko :'(

oo7 ::

Izi je izjavil:



Celotna struktura RDR2 je približno taka:
50% - Poglavja 1 do 6
15% - Epilog 1 do 2
25% - Stranke zgodbe (okoli 20 zgodb, vsaka ima 3 do 6 poglavij)
10% - Challenges in ostale postranske dejavnosti


A je epilog kaj drugačen kot poglavja od 1-6 ?


Kar se tiče stranskih misij se izogibam samo ene tiste z ribarjenjem in tiste z Teslo mi še ni uspelo narediti vedno, ko pridem tja so zaklenjena vrata.

yayo ::

oo7 je izjavil:

ko pridem tja so zaklenjena vrata.

bodi tam med polnočjo in zgodnjim jutrom, ko dežuje.

yayo ::

Je kdo imel opravka z vampirjem? Našel "hudiča"? Coprnico? Coprničin kotel? Bigfoota? Pentagram? NLP? Jamo z kipi? etc.etc...

dronyx ::

Jaz ne vem kako je mišljeno, da bi našel dinozavrove kosti? Do sedaj sem našel samo eno in sicer v neki naftni vrtini. Se da kje kupit mapo, namig? Pri tako veliki mapi naključno to težko najdeš, ker so očitno precej dobro skrite. Morda bi igra za take naloge lahko omogočil, da kje lahko kupiš namig, da vsaj približno veš kje iskat. To, da greš iskat lokacije na internet seveda ne štejem.

Izi ::

oo7 je izjavil:

tiste z Teslo mi še ni uspelo narediti vedno, ko pridem tja so zaklenjena vrata.
Če s Teslo misliš Marko Dragiča, potem ga najdeš v mestu Saint Denis v mestnem parku ob jezeru (spodnji del mesta on železniški postaji), kjer testira ladjice na daljinsko vodenje :D


dronyx je izjavil:

Jaz ne vem kako je mišljeno, da bi našel dinozavrove kosti? Do sedaj sem našel samo eno in sicer v neki naftni vrtini. Se da kje kupit mapo, namig? Pri tako veliki mapi naključno to težko najdeš, ker so očitno precej dobro skrite. Morda bi igra za take naloge lahko omogočil, da kje lahko kupiš namig, da vsaj približno veš kje iskat. To, da greš iskat lokacije na internet seveda ne štejem.
Ne, nikjer ni namigov in nikjer ni mape.
Zadeve so tako super skrite, da je po moje mišljeno, da to več mesecev išče celotna igričarska skupnost in potem najdbe objavlja na internetu. Brez interneta ne boš našel, tudi če več let vsakodnevno iščeš naokoli. Lahko kar takoj pozabiš.
To velja za dinozavrove kosti, Dreamcatcherje in za vklesane slike v skalah.

Mato989 ::

No, zakaj ne prodajat in iskat zakladov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Izi ::

Mato989 je izjavil:

No, zakaj ne prodajat in iskat zakladov

To bi bil največji možni spoiler te igre. Boš videl na koncu 6 poglavja.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Je kdo imel opravka z vampirjem? Našel "hudiča"? Coprnico? Coprničin kotel? Bigfoota? Pentagram? NLP? Jamo z kipi? etc.etc...


Zaenkrat sem opazil samo volkodlaka vsaj mislim tako :)
Sem na konju in nekdo kliče na pomoč na mapi se pokaže vela pika grem takoj tja in začne bežati kar naenkrat izgine in me napade volk ?

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

ko pridem tja so zaklenjena vrata.

bodi tam med polnočjo in zgodnjim jutrom, ko dežuje.


Ok hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Izi je izjavil:

oo7 je izjavil:

tiste z Teslo mi še ni uspelo narediti vedno, ko pridem tja so zaklenjena vrata.
Če s Teslo misliš Marko Dragiča, potem ga najdeš v mestu Saint Denis v mestnem parku ob jezeru (spodnji del mesta on železniški postaji), kjer testira ladjice na daljinsko vodenje :D




Tam sem ga že srečal kjer sem streljal ladjice. Potem pa me je povabil k sebi domov. Ampak vedno, ko sem prišel tja sem bil prepozen, ker je bilo vse zaklenjeno.

Zdaj vem - bodi tam med polnočjo in zgodnjim jutrom, ko dežuje.

oo7 ::

Drugače pa mi je zaenkrat igra odlična. Mapa je neverjetno lepa zdaj sem v 6 poglavju in sem šel z tistim indijanskim poglavajem tam po gorah in sem samo gledal naokoli tiste gore :)

Edino kar me moti je, ko si izberem puške in sem nekaj časa na konju jih moram spet zbirati drugače ostanejo v sedlu.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Drugače pa mi je zaenkrat igra odlična.

RDR2 moraš vzet kot nek navidezen svet, v katerem boš pustil več kot 100 ur, oziroma kakšna dva meseca. Potem je igra seveda odlična.

oo7 ::

Saj že igram več kot 1 mesec :)

Mikrohard ::

xxxul je izjavil:

zakaj ne prodajat zlatih palc? mojih 21 palc fali glih tko :'(

Ko zaključiš zgodbo v epilogu, dobiš zlato in druge stvari nazaj. Denarja pa ne dobiš nazaj (in konja).

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

V Valentine tista dva brata :)) stranska misija. Do zdaj sem imel dve misiji z njima je tudi tretja ?

xxxul ::

Mikrohard je izjavil:

xxxul je izjavil:

zakaj ne prodajat zlatih palc? mojih 21 palc fali glih tko :'(

Ko zaključiš zgodbo v epilogu, dobiš zlato in druge stvari nazaj. Denarja pa ne dobiš nazaj (in konja).

aaaa, thx, še mam upanje (ceprav se mi zdi da jih takrat nam več rabu)
no ja, vsaj vreče nakita so ostale...

yayo ::

oo7 je izjavil:

V Valentine tista dva brata :)) stranska misija. Do zdaj sem imel dve misiji z njima je tudi tretja ?

yup, je. Samo, če želiš najti vse stranske misije in easter egge je res najbolje, da pogledaš kak vodič, ker jih boš drugače 80% sfalil. kako sem se npr jebal z duhom v močvirju... Par ur izgubljenih samo, da sen nekaj malega videl in izvedel.
SPOILER seveda, ampak takih for je še precej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

dronyx ::

Danes naletim na tipa, ki ima poškodovano roko in ga je treba peljat k zdravniki v Sant Denis. Dohtar ugotovi, da bo treba amputirat roko, vzame žago in mu jo odžaga, potem pa roko vrže v kanto za smeti. :)

Sicer še par stvari, ki me v igri motijo oziroma so nenavadne...

Še vedno ne razumem, kako naj bi delovali tisti revolveraški obračuni? Držiš levi gumb na miški, potem čez nekaj časa dobiš nazaj kontrolo v slow motion in moraš zadet nasprotnika. Uspe sicer potem v nekaj poskusih.

Dinamit lahko "prilepiš" na sefe in ostalo z levim miškinim gumbom in prižgeš z E. Če držiš desnega ga takoj prižge in ga moraš vreči. To se mi zdi nenavadno (sem poskušal razne tipke E, R...)

Pri trapperji že samo če klikneš z levim miškinim gumbom takoj nekaj kupiš, Jaz sem hotel samo pogledat...Nočem aligatorjevih škornjev.

V kampu ne moreš pogledat orožja, lahko pa kupuješ razno municijo. Tako potem ne veš, kaj sploh potrebuješ...

Mi je nenavadno, koliko truda gre pri taki igri za vse to, ampak neke čisto banalne zadeve (tudi kar se tiče UI) so pa rešene vsaj zame nenavadno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

xxxul ::

UI, inventorij, tud premikanje je leseno u tri PM; men je prav neverjetno kako so nekateri relativno nepomembni detajli zrihtani u nulo, izbira orožja recimo pa tako katastrofalna da glava boli, k box of chocholates, ko stopiš z konja prav nikol ne veš kaj boš dubu.

kitl76 ::

Kavboji so imeli vedno puške na konju. Puška se vedno izbere predno skočiš iz konja oziroma jo izbeeeš ob konju tako kot je bilo v realnsti ne vem kaj kompliceraš.

Mato989 ::

kitl76 je izjavil:

Kavboji so imeli vedno puške na konju. Puška se vedno izbere predno skočiš iz konja oziroma jo izbeeeš ob konju tako kot je bilo v realnsti ne vem kaj kompliceraš.


Ne kompliciramo zaradi tega, ampak zaradi dejstva da je UI res nepregleden in nepraktičen... oziroma neprilagojen za uporabnost miške in tipkovnice... tole rolanje levo in desno da izbereš orožje je MEH... enako kot dejstvo da ne moreš ZAVRŽT oroja za večno... torej ga moraš vedno met kot ga pobereš (še en nonsense!)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

xxxul ::

kitl76 je izjavil:

Kavboji so imeli vedno puške na konju. Puška se vedno izbere predno skočiš iz konja oziroma jo izbeeeš ob konju tako kot je bilo v realnsti ne vem kaj kompliceraš.

nic ne kompliciram, enostavno nikol ne deluje isto, ko skocis z konja mas enkrat puske kot si jih mel na konju, enkrat jih sploh nimas, obcasno mas pa kr ene tretje puske na seb.

oo7 ::

Zakaj jaz ne morem sestaviti svojih eksplozivnih nabojev za šrotarco ?

Kupil sem recept ga prebral imam moonshine ampak, ko postavim kamp in grem pod craft pod naboje nikjer ne vidim možnosti za eksplozivne naboje ?
««
32 / 38
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47188336 (1740) Gagatronix
»

Red Dead Redemption 3

Oddelek: Igre
423874 (869) DejchSLO
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820746 (2140) meho7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211831 (9877) jype
»

Nakup PS4 Pro. Kdaj?

Oddelek: Kaj kupiti
387465 (5621) Bye

Več podobnih tem