» »

Test angleščine

Test angleščine

«
1
2 3

Phantomeye ::

Najprej, tole nikakor ni reklama, ampak eksperiment:

rešite točno tale test, in povejte, kako ocenjuje vaš nivo znanja (rad bi preveril hipotezo):

https://jezikovna-akademija.si/vpis/uvr...

Srečno

shadeX ::

uf 34 vprašanj. me je že minilo ;((

Starodavni ::

damn, dobil A1 in A2 :D hah.

No saj glede na moje probleme z angl nisem presenečen.

kokos25 ::

Me ni minilo sem rešil in dobil...:) A1...
Je pa res, da so vprašanja zvita in hit kiksneš, samo da bi se vpisal v šolo, torej daj dnar...moje mnenje
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

Phantomeye ::

kokos25 je izjavil:

Me ni minilo sem rešil in dobil...:) A1...
Je pa res, da so vprašanja zvita in hit kiksneš, samo da bi se vpisal v šolo, torej daj dnar...moje mnenje


Da vprašanj, kjer so pravilni odgovori očitno stvar interpretacije podjetja, pa slovničnih napak, pa skrivanja pravilnih rešitev, sploh ne omenjam :D

Zgodovina sprememb…

msjr ::

A2/B1, preveč se s francozi družim zadnje čase, se mi je sintaksa čist pokvarila....

Magic1 ::

Ma ni sintaksa, test je sam sebi namen, da te na koncu proba prepričat v vpis na tečaj. In to na vsaj kakšna dva nivoja nižjo stopnjo...
Magic

mihec87 ::

A2 v bistvu presenečen ker vem da mi časi šepajo..

Magic1 ::

A stopnja je uradno popolno neznanje, da znaš le najbolj osnovne stavke spisat. Konec prvega leta učenja v šoli brez podlage.
Magic

grašek ::

A1 / A2 .
Not bad??

Ups, je slabo :D
https://jezikovna-akademija.si/vpis/sto...
Tu so stopnje :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: grašek ()

bluefish ::

B1 / B2.

Naj jim bo.

mihec87 ::

Heh A2/B1 v drugo..

Siddh ::

A2/B1

https://jezikovna-akademija.si/vpis/sto...

Avtor teme ne bo povedal koliko je v prvo dobil?


Phantomeye ::

B 1 ....

ljudje, ki so native speakerji, pravijo da je vprašalnik sam po seb narobe, ljudje, ki študirajo pravijo enako.

nekateri odgovori so pa očitno namerno narobe (tole je sourca):


275 275:[1000]
557 557:[1000]
306 306:[0001]
276 276:[0100]
277 277:[0001]
278 278:[0010]
279 279:[0100]
280 280:[0010]
281 281:[1000]
283 283:[1000]
284 284:[0010]
285 285:[0010]
286 286:[0100]
287 287:[0100]
288 288:[1000]
289 289:[0010]
290 290:[1000]
291 291:[0100]
293 293:[0100]
294 294:[0010]
295 295:[0100]
297 297:[0010]
298 298:[0001]
299 299:[1000]
300 300:[0001]
301 301:[1000]
302 302:[0100]
309 309:[0001]
303 303:[0010]
304 304:[0001]
305 305:[1000]
307 307:[1000]
308 308:[0100]

meho7 ::

b1

k :O

bluefish ::

Phantomeye je izjavil:

(tole je sourca):
Kako to prikličeš? Odgovore namreč vsakič premeče.

Phantomeye ::

bluefish je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

(tole je sourca):
Kako to prikličeš? Odgovore namreč vsakič premeče.


oz. ko rešuješ odpreš source in je not generiran json.

#000000 ::

Test je glup oz. namerno narejen da je glup, več enakih odgovorov kateri so večinoma vsi fit za odgovor, tudi če si dossgel A1 boš še vedno govoril z angleško da te bo vsak razumel kaj češ met, ne boš pa seveda predaval na stanfordu :)

nikjozo ::

Bolj neumnega testa že dolgo nisem reševal, dobil A2 :)

Vse lepo in prav, če ne bi tole tipkal iz UK :)

#000000 ::

aja še tole, če se hoče kdo res naučit eng, so REDNECK-i najboljši sa sogovornika, govorijo počasi in brez F bomb, če govoriš z nekom iz NY NJ si v pisdi, te nabijajo da te kap, vmes pa kolnejo da se poščiješ od smeha, vsaka driga beseda je F, south folks so mnogo bolj kulturni in tudi govorijo bolj počasi, se pa njihovega dialekta sicer hitro navadiš (razumeš), govoril pa ga ne boš dolg časa, NY dialekt pa ni problem, samo ubaci vsake tolk časa F besedo in si njihov. LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

anko ::

A2/B1. Pred dobrim tednom pri Berlitzu B2 - kompleten uvrstitveni test, vključno s pogovorom, ne online.

SimplyMiha ::

B1/B2. Pol vprašanj me je triggeralo... Kup slovničnih napak in nesmislov. Zdaj grem popit nekaj in utopit grammar nazija.

Phantomeye ::

Evo zaresni rezultati:

hair/beard
had studied / would have passed
Has Peter telephoned
wearing / holding
desk / at work
doesn't like
is learning
quicker than
Robert always catches
could not
a lot of money
not to go away
rains
was driving
are smoked
wide
meeting / 3 years ago
at
were held
meeting
listened to
although
told
cautious
forward
I have been doing
arrives
had/would buy
didn't want
did he watch
she had never been
had been waiting
she had been walking along the street.

#000000 ::

evo probi te rezultate pa da vidmo če bo kdo dobil master degree :) pomojem ne bo enga, ker je pač skripta taka da navlači :)

bluefish ::

Eto, probal te rezultate:

Rezultati

Vaš okvirni nivo znanja je B2 ali višji.

Prijavite se čim prej!

Čestitamo, angleščina za vas prav gotovo ni neznanka! S pomočjo učitelja in kakovostnih gradiv boste svoje znanje z lahkoto izpilili in za vas noben jezikovni oreh ne bo več pretežak. Predlagamo vam, da se pridružite tečaju angleščine na stopnji B2 (ali več) in tako izpopolnite svoje znanje na poti do mojstra. Prijavite se na tečaj, ki ustreza vaši stopnji znanja, mi pa vas bomo poklicali in vas razporedili v primerno skupino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Phantomeye ::

bluefish je izjavil:

Eto, probal te rezultate:

Rezultati

Vaš okvirni nivo znanja je B2 ali višji.

Prijavite se čim prej!

Čestitamo, angleščina za vas prav gotovo ni neznanka! S pomočjo učitelja in kakovostnih gradiv boste svoje znanje z lahkoto izpilili in za vas noben jezikovni oreh ne bo več pretežak. Predlagamo vam, da se pridružite tečaju angleščine na stopnji B2 (ali več) in tako izpopolnite svoje znanje na poti do mojstra. Prijavite se na tečaj, ki ustreza vaši stopnji znanja, mi pa vas bomo poklicali in vas razporedili v primerno skupino.



ker je to max rezultat v tem 'appu'. Če rešiš test, pa greš u css, lahko odkriješ par
display: none
(predvsem class, ki ima v imenu review, se ti dejansko odpre pregled vseh vprašanj (pa piše, kateri so pravilni, kateri ne).

Skratka zadeva je zavajajoči sham. Polna napak in par dvomljivih odgovorov. Vsak, ki pa reši njihov test pa očitno rabi tečaj. Ne glede na rezultat.

Zgodovina sprememb…

moj_nick ::

I have broad experience! "An experience" je doživetje, "experience" pa izkušnje.
110111001001010001010000

tikitoki ::

Ocitno lahko vse prav resis in ti ne bo napisalo C1 al C2. :)

MasterTade ::

B1, nekaj izrazov malo ugibal, drgač test je za moje pojme precej lahek
Mors omnia aequat

KraitPay ::

A2/B1, pa nisem nikoli imel angleščine v šolah. Kar slabo :(, se bo treba enkrat za nekaj takega pač odločit.

Jerry000 ::

A1 / A2, ne vem pa kaj to pomeni :)

Rias Gremory ::

Dobil A2. :8) Bo treba malo povadit.

Kaj pomenijo te stopnje: Common European Framework of Reference for Languages @ Wikipedia
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Furbo ::

B1, je pa že v testu nekaj tipkarskih napak, pa tudi nobenega pojasnila kaj naj bi ocena sploh pomenila.
Pa nobene opcije, ko te povprašajo po mnenju, da je test predolg.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ziga Dolhar ::

"Vaš okvirni nivo znanja je B2 ali višji." - Kar nuja, glede na to, da je 90 % mojega dela v angleščini.
https://dolhar.si/

Irbis ::

A2/B1, časi niso ravno moja močna točka.

Drugače pa en test za velikost besedišča:
http://www.arealme.com/vocabulary-size-...
Moj rezultat je bil 22500.

Jerry000 ::

Pogrešam rezultat, torej oceno in razlago, ter da mi pokaže kaj je bilo narobe in prav...da se že iz tega testa kaj naučiš :)

Rias Gremory je izjavil:

Dobil A2. :8) Bo treba malo povadit.

Kaj pomenijo te stopnje: Common European Framework of Reference for Languages @ Wikipedia

Torej A1/A2 je kar slabo...če gledam tisto tabelo...edin če sem narobe razumel

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

harmony ::

A1/A2

Je pa test sama gramatika. Vseeno sem razumel vsako besedo, kar pomeni, da je test preglup.

Je pa res tudi, da nisem kaj pretirano razmisljal, saj sem ze videl kam vodi taksen test.

Sem pa za foro naredil se test nemscine. Ocitno nimam pojma, namrec tu imam A2/B1...ceprav sem naredili izpit B2.

harmony ::

Sem dal kolegu Nemcu test nemscine in revcek je dobil B1. Zanimivo.

koyotee ::

B1/B2
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

technolog ::

B1/B2. To je pomoje tko, da samo eno vprašanje narobe odgovoriš, pa dobiš to.

Mike ................................. going to work.

Tukaj je prav oboje, načeloma:
doesn't like
likes not

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Jap, sodeč po izpolnitvi pravilnih odgovorov, ki dajo B2, je za padec na B1 / B2 res dovolj že en napačen.

koyotee ::

technolog je izjavil:

B1/B2. To je pomoje tko, da samo eno vprašanje narobe odgovoriš, pa dobiš to.

Mike ................................. going to work.

Tukaj je prav oboje, načeloma:
doesn't like
likes not

Afaik je prav samo doesn't like
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Glugy ::

A2 čeprav vsak dan govorim anglešk že leta in leta in leta...

"Vaše predznanje angleščine ima dobre temelje, na katerih boste lahko s pomočjo učitelja in kakovostnih gradiv hitro napredovali. Predlagamo vam, da se pridružite tečaju angleščine na stopnji A2 se in tako izpopolnite svoje znanje. Prijavite se na tečaj, ki ustreza vaši stopnji znanja, mi pa vas bomo poklicali in vas razporedili v primerno skupino."

Najbl hecn mi je da misljo da bom z tečajem izpopolnil svoje znanje ; to pravijo na podlagi slovnice. Jz imam pa edine težave z kakšnimi besedami (0,1%) k jih premalkrat slišim. Lahko bi imel večji besednjak tle ni kej.

33 od 34
She said: "I was walking along the street." She said....

se was walking along the street
she walked along the street
she had been walking along the street
she has beenwalking along the street

Ne štekam al je prvi odgovor zanalaš "se" da ni pravilno pol al kaj? Al naj bi bil vseen prov pa naj to jemljem kot njihovo malomarnost?

Nevem no...če so tak nenatančni težko verjamem da bi me kej pametnga naučil kar se sam prek neta ne bi mogu naučit.

Ziga Dolhar ::

Glugy je izjavil:

A2 čeprav vsak dan govorim anglešk že leta in leta in leta...

"Vaše predznanje angleščine ima dobre temelje, na katerih boste lahko s pomočjo učitelja in kakovostnih gradiv hitro napredovali. Predlagamo vam, da se pridružite tečaju angleščine na stopnji A2 se in tako izpopolnite svoje znanje. Prijavite se na tečaj, ki ustreza vaši stopnji znanja, mi pa vas bomo poklicali in vas razporedili v primerno skupino."

Najbl hecn mi je da misljo da bom z tečajem izpopolnil svoje znanje ; to pravijo na podlagi slovnice. Jz imam pa edine težave z kakšnimi besedami (0,1%) k jih premalkrat slišim. Lahko bi imel večji besednjak tle ni kej.

33 od 34
She said: "I was walking along the street." She said....

se was walking along the street
she walked along the street
she had been walking along the street
she has beenwalking along the street

Ne štekam al je prvi odgovor zanalaš "se" da ni pravilno pol al kaj? Al naj bi bil vseen prov pa naj to jemljem kot njihovo malomarnost?

Nevem no...če so tak nenatančni težko verjamem da bi me kej pametnga naučil kar se sam prek neta ne bi mogu naučit.


Morda pa res...
https://dolhar.si/

_Dormage_ ::

Vaš okvirni nivo znanja je B1.

Prijavite se čim prej!

Vaše predznanje angleščine je na zavidljivi ravni. S pomočjo učitelja in kakovostnih gradiv boste svoje znanje z lahkoto izboljšali in napredovali v še bolj samozavestnega govorca. Predlagamo vam, da se pridružite tečaju angleščine na stopnji B1 in tako izpopolnite svoje znanje na poti do mojstra. Prijavite se na tečaj, ki ustreza vaši stopnji znanja, mi pa vas bomo poklicali in vas razporedili v primerno skupino.

Tole izgleda kot reklama. Kaj točno si testiral?

P.S.
Nekaj napak je kar v samih vprašanjih.

If....., I ....the exam.

Should have been "If [I]...."

He is sitting at his .......
- perhaps he is .......

em dash isn't the right punctuation. Either two sentences, a semi colon, or perhaps a comma.

A plane is .... than a car.

Quicker isn't the right word. Should be faster.

Zgodovina sprememb…

_Dormage_ ::

_Dormage_ je izjavil:

Vaš okvirni nivo znanja je B1.

Prijavite se čim prej!

Vaše predznanje angleščine je na zavidljivi ravni. S pomočjo učitelja in kakovostnih gradiv boste svoje znanje z lahkoto izboljšali in napredovali v še bolj samozavestnega govorca. Predlagamo vam, da se pridružite tečaju angleščine na stopnji B1 in tako izpopolnite svoje znanje na poti do mojstra. Prijavite se na tečaj, ki ustreza vaši stopnji znanja, mi pa vas bomo poklicali in vas razporedili v primerno skupino.

Tole izgleda kot reklama. Kaj točno si testiral?

P.S.
Nekaj napak je kar v samih vprašanjih.

If....., I ....the exam.

Should have been "If [I]...."

He is sitting at his .......
- perhaps he is .......

em dash isn't the right punctuation. Either two sentences, a semi colon, or perhaps a comma.

A plane is .... than a car.

Quicker isn't the right word. Should be faster.


Vprašanje št. 16 (če ni random vrstni red) nima pravilnega odgovora.

Phantomeye ::

_Dormage_ je izjavil:



Tole izgleda kot reklama. Kaj točno si testiral?



Skušal sem dobiti potrdilo, da nisem edini, ki misli, da je zadeva rigged. Kar se je že izkazalo pri pregledu kode strani heh.

Phantomeye ::

bluefish je izjavil:

Jap, sodeč po izpolnitvi pravilnih odgovorov, ki dajo B2, je za padec na B1 / B2 res dovolj že en napačen.


Tri dol, pa si že B1. In če upostevas vprasanja, kjer so vsi odgovori tehnično pravilni in vprašanja, kjer noben odgovor ni v resnici pravilen, si hitro tam. Človek bi skoraj pomislil, da so ta vprašanja namerno noter. Potem ti pa še odgovorov ne pokažejo, da niti preverit ne moreš, kje si ga kiksnil, pa čeprav ima wordpress vtičnik, ki ga uporabljajo, to opcijo.

Da tega, kako je B2 max ocena, sploh ne omenjamo. Kako naj se človek prijavi na tečaj v takem podjetju, ki ima shady prakse oz. če jim že damo nek benefit of the doubt, so nesposobni skupaj spravit nek test, ki bi hkrati odražal njihovo potencialno kvaliteto tečajev, ki jih nudijo.

Zgodovina sprememb…

LordNacho ::

B1/B2

For reference, mam cambridge english izpit C2 - grade A.....

MaFijec ::

Jaz sem dobil B1/B2.
Ne bi rekel, da je test popolnoma nerelevanten, ampak tam nekje v sivem povprečju.
Res je, da je skoncentriran predvsem na slovnico in manj na razumevanje in besedni zaklad, fraze.

Nekaj novega sem se le naučil, eventhough se piše narazen, even though.
Mislim da drugače med even though in although ni prave razlike, morda samo v poudarku.

Moram pa priznati, da pri tem ponudniku jaz ne bi nikoli opravljal tečaja, preveč samo reklame
in trikov, da te zvlečejo noter.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ameriški Naglas

Oddelek: Loža
326079 (4126) Phantomeye
»

Poplava jezikovnih šol

Oddelek: Loža
164018 (822) Facebook dev
»

Težave s prevodi v nemščino

Oddelek: Loža
342883 (1944) Machete
»

Nemščina - je tole pravilno?

Oddelek: Šola
92831 (2431) Invictus
»

minuto za angleščino prosim

Oddelek: Loža
162760 (2012) Avenger

Več podobnih tem