» »

Problem z izpadanjem ISDN linije!

Problem z izpadanjem ISDN linije!

Kriko ::

Odkar imam ISDN se mi doagaja da iz čistega mira pade linija, in modem ne "zaključi" dela, saj ga moram izklopit in nazaj vklopit da bi lahko se spet povezal. Modem je od Siemensa I-Surf USB. Sem vmes menjal plato in je ostalo enako. Imam vse pogasnjeno glede časovnih omejitev tako da to ni krivo. Kaj mogoče poznate kak ukaz ali kaj podobnega da bi lahko to uredil?
lp

Dusko ::

Hm če imaš vse pravilno nastavljeno da se ne prekine povezava ko si neaktiven 10 minut ali kolk je pač tam po defaultu.pa da mrežna dela oki oziroma vse ostale komponenete v računalniku.Bi ti jaz svetoval ,da pokličeš pomoč ali pa kar na telekom na prijavo napak na tvoji liniji 116 in jim tam razloži problem in pol ti bojo poskušali popraviti linijo na daljavo drugače pa se zglasijo pri tebi z laptopom in preverijo stvar in ce se bo zadeba izklopla ko bojo oni s svojim računalnikom viseli na netu pol si lahko vesel ,ker bojo verjetno ugotovili da modem pravilno ne deluje.
Je pa res ,da moraš met pravilne nastavitve in že vse možnosti odprave napake izčrpane.

Kriko ::

JA pravilno imam vse nastavljeno to je sigurno. No glih za informacijo da isdn mrežne ne uporablja.
JA saj glih tako bo, jih bom poklical in ko bojo oni tu linije ne bo padla, ko se rado zgodi. Sem pa imel probleme že z analognim modemom samo to so mi zrihtali. So nekaj menjali v omarici na ulici in je bilo ok. No tri leta že pričakujem adsl, celo pismeno sem dobil da bo decembra 2002 pa še zdaj ni, No letos naj bi bil moj kraj v prioriteti, tako so mi povedali, tako da upam da isdn-ja ne bom več dolgo rabil.
Sem pač upal da je kakšen ukaz ki se lahko doda v nastavitve da pomaga modemu!?
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Modri ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
12619441 (8884) Nejc Pintar
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114609 (10496) Bistri007
»

Govorice o ADSL na analognih linijah resnične? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
674478 (3353) swar
»

ISDN hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
251912 (1362) Bane_
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764677 (3313) eiht

Več podobnih tem