» »

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti

DPD , šalabajzerji na kubik...kaj storiti

«
1
2

sočan ::

Nimam besed...

31.08 paket s strani DPD v Nemčiji evidentiran in pobran...Isti dan sprememba v " v tranzitu "...


Danes okrog 13 ure vidim vpisano spremembo statusa pošiljke.. Ampak pozor ! Malmo Švedska !??

Dva dni že sprašujem na dpd Slovenija kaj se dogaja z mojo pošiljko .

Odgovor kot da smo vsaj 20-30 let nazaj...

"Pozdravljeni,

Naredili smo poizvedbo v tujino kje se paket nahaja in zakaj še ni prispel. Nismo še prejeli povratnih informacij. Takoj ko jih prejmemo vas bomo obvestili.

Lep pozdrav/Best Regards
"

A se to norčujejo s takšnimi odogovori.

Jaz sem plačal strošek poštnine cca 65 evrov ! ,in sedaj nimam niti prave informacije kje je,niti kdaj bom dobil paket ?

V bistvu še sploh ne vem če bom paket z robo za katero sem odštel 400 evrov sploh dobil..

A sploh lahko kaj storim ??

Lp

PINki ::

Pokliči in tečnari or sit & wait.

sočan ::

PINki je izjavil:

Pokliči in tečnari or sit & wait.



Pišem na dpd slovenija ,nemčija... A misliš da se kdo kaj extra obremenjuje ??

Enostavno ti ne odgovorijo, ali pa da še iščejo...Dnevi pa tečejo.

lp

R1710 ::

Ne pisat, POKLIČI s telefonom.

gazibo ::

ja verjetno ne bo s toasterjem klicu :)

R1710 ::

Se ne bi čudil, glede na to da je odprl temo na slotech in napisal dva posta o mailih, kar bi lahko rešil v manj kot minuti in 10 spregovorjenih besedah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: R1710 ()

XsenO ::

Če se ne motim malmo je neko centralno skladišče za več špediterjev. Priporočam, da direkt prek telefona jih kličeš in težiš.
1 + 1 = 1

no comment ::

R1710 je izjavil:

Se ne bi čudil, glede na to da je odprl temo na slotech in napisal dva posta o mailih, kar bi lahko rešil v manj kot minuti in 10 spregovorjenih besedah.

Sej je že na začetku napisal, da nima besed. Kako bo potem govoril po telefonu?!

OP, ne sekiraj se za Malmo. Pošiljke praviloma NE gredo v ravni črti do Dupleka.

sočan ::

no comment je izjavil:

R1710 je izjavil:

Se ne bi čudil, glede na to da je odprl temo na slotech in napisal dva posta o mailih, kar bi lahko rešil v manj kot minuti in 10 spregovorjenih besedah.

Sej je že na začetku napisal, da nima besed. Kako bo potem govoril po telefonu?!

OP, ne sekiraj se za Malmo. Pošiljke praviloma NE gredo v ravni črti do Dupleka.


A daj no...
Samo iz Munchna v Malmo pa potem v Ljubljano pa tudi dvomim da je redna pot ??

lp

smacker ::

why not? njim je vseeno če boš ti čakal 1 teden dalj. Stane jih manj, kot če kamion zavije iz avtoceste do skladišča v munchnu, druga ne gledajo.

sočan ::

smacker je izjavil:

why not? njim je vseeno če boš ti čakal 1 teden dalj. Stane jih manj, kot če kamion zavije iz avtoceste do skladišča v munchnu, druga ne gledajo.


Ne vem če je čisto tako ?

Kaj pa dostavni roki ?
"
VG/DPD/177 1 Versandkosten: DPD; 2 bis 3 Lieferzeit in Tagen; 15kg Gewicht; 500 € Versicherungssumme

"

?

krneki0001 ::

sočan je izjavil:

no comment je izjavil:

R1710 je izjavil:

Se ne bi čudil, glede na to da je odprl temo na slotech in napisal dva posta o mailih, kar bi lahko rešil v manj kot minuti in 10 spregovorjenih besedah.

Sej je že na začetku napisal, da nima besed. Kako bo potem govoril po telefonu?!

OP, ne sekiraj se za Malmo. Pošiljke praviloma NE gredo v ravni črti do Dupleka.


A daj no...
Samo iz Munchna v Malmo pa potem v Ljubljano pa tudi dvomim da je redna pot ??

lp


Iz hanovra v rim,iz rima v milano, iz milana v trst in iz trsta v ljubljano je šla zadnja pošiljka, ki sem jo naročil.

sočan ::

krneki0001 je izjavil:

sočan je izjavil:

no comment je izjavil:

R1710 je izjavil:

Se ne bi čudil, glede na to da je odprl temo na slotech in napisal dva posta o mailih, kar bi lahko rešil v manj kot minuti in 10 spregovorjenih besedah.

Sej je že na začetku napisal, da nima besed. Kako bo potem govoril po telefonu?!

OP, ne sekiraj se za Malmo. Pošiljke praviloma NE gredo v ravni črti do Dupleka.


A daj no...
Samo iz Munchna v Malmo pa potem v Ljubljano pa tudi dvomim da je redna pot ??

lp


Iz hanovra v rim,iz rima v milano, iz milana v trst in iz trsta v ljubljano je šla zadnja pošiljka, ki sem jo naročil.


Ma še vedno nekako bolj logična pot kot pa na Švedsko ?


Pa v bistvu me smer,pot paketa sploh ne moti..

Moti me čas. 31.08 v tranzitu nemčija. Danes prvič po 6 dneh sprememba v statusu ,v tranzitu ,Malmo Švedska...


Po tej logiki bo v Sloveniji Čez 2 tedna.

nekje v povprečju pa sem imel dosedaj iz Nemčije vse pakete pri sebi doma v 2 do 4 dneh. To je jedro problema. Zaradi mene ga lahko vmes pošljejo tudi na luno.

lp

koyotee ::

Eh jaz sem narocil zadevo iz nemcije 24.8. placal 20€ za dhl dostavo in tracking se danes ne dela. Zadeva naj bi prisla do 1.9. kar je normalno, tudi z anglije dobim vse v enem tednu. Pac sem mu dal negativen feedback, zadevo mu posljem nazaj, ko/ce sploh pride in se postnino mi bo mogu placat. J***** kitajci so se povsod naselil.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

sočan ::

06.09.2016 00:44 Malmö (SE)
In transit.
31.08.2016 15:20 Lehrte (DE)
In transit.
31.08.2016 14:48 Lehrte (DE)
Received by DPD from consignor.
31.08.2016 13:16 DPD data centre
Order information has been transmitted to DPD.

V glavnem novega nič..
Vsi nekaj preverjajo...


Ima kdo konkretno izkušnjo ,kakšen je postopek reklamacije v takšnem primeru ? Koliko je sploh nek čas po katerem se smatra paket za izgubljen. ? DPD izda sam potrdilo o izgubi paketa ali kako ?

Ali lahko potem reklamacijo nekako urejaš preko dpd Slovenija čeprav gre za dpd Nemški ?

....

hvala.lp

darkolord ::

Če je storitev DPD Classic, potem ne dajejo nobene garancije za čas dostave. 3 dni od zadnjega skeniranja je v vsakem primeru daleč premalo.

sočan ::

darkolord je izjavil:

Če je storitev DPD Classic, potem ne dajejo nobene garancije za čas dostave. 3 dni od zadnjega skeniranja je v vsakem primeru daleč premalo.


In po tvojem mmnenju ali vedenju ,po koliko dneh se pa mora prižgati lučka za alarm ?? Misliš da še ni nujno da je kaj narobe s pošiljko. ?


lp

sočan ::

Moram nadaljevati...

Zdaj ali imam res jaz eno posebnost da vlečem nase probleme, ali je pa res DPD ena firma s katero si želiš čim manj srečanj...

Smo že skoraj nekako prišli do tega da bi prodajalec poslal ponovno robo. Zbrali vso dokumenatcijo, prodajalec vložil reklamacijo...
Skratka vse nekako po proceduri.

Ampak ,glej ga glej ,včeraj se kot strela z jasnega pojavi v trackingu moj paket v depoju v Hamburgu...???

Vse super ,ampak imam nekako slab občutek ,ki pa upam da me vara.

Je že zopet več kot en dan vse pri miru na trackingu..Nekako bi že skoraj moral biti v Sloveniji Če bi vse štimalo.

Če še pa jutri ne bo v Sloveniji je pa po moje spet nekaj zaštekalo.Nekako sumim ,da je med urejanjem tega o izgubi paketa kdo kaj zatipkal in sedaj kaže kot da je paket v depoju. ?? Res upam da se motim.

Moram pa pohvaliti osebe na info DPD v Sloveniji ,ker so mi res kar nekaj stvari pomagale urediti in nekako verjamem tudi pospešiti.

No pustimo se presenetiti..
lp

šernk ::

paket 1:
19.01.2017 14:04 Ljubljana - Sent ...
Dostavljeno
19.01.2017 06:51 Ljubljana - Sent ...
V dostavi.
19.01.2017 06:31 Ljubljana - Sent ...
V dostavnem centru.
17.01.2017 17:47 Berkel en Rodenr ...
V tranzitu.
17.01.2017 11:38 Podatki o DPD ce ...
Podatki o naročilu so bili sporočeni podjetju DPD

paket 2: oddan istočasno od iste firme na istem mestu (zaporedne številke sledenja):

21.01.2017 01:32 Hörsching (AT)
V tranzitu.
19.01.2017 21:57 Budapest (HU)
V tranzitu.
17.01.2017 23:16 Best (NL)
V tranzitu.
17.01.2017 17:49 Berkel en Rodenr ...
V tranzitu.
17.01.2017 11:38 Podatki o DPD ce ...
Podatki o naročilu so bili sporočeni podjetju DPD

torej z razliko od prvega paketa se je 1x dodatno ustavil na Nizozemskem, potem šel iz neznanega razloga na Madžarsko in sedaj upam da ga avstrijci jutri preusmerijo v SLO in ne pošljejo v Nemčijo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

tomy5 ::

Vidim da sploh nimate pojma kako delujejo zbirni prevozi takih paketov.
Če je bil npr. kamion od DPD ali kak drug ki ga najamejo za iz D v Slo polhen dajo do Budimpešte in bo potem šel naprej.

Pač kolikor plačaš, toliko dobiš.
Drugo je pa še da DPD in tudi od drugih paketnih prevoznikov ko dobiš št. paketa to še ne pomeni da je paket npr DPD prevzel, ampak da ja tvoj dobavitelj samo vnesel paket v njihov sistem.

Kolikor plačaš, toliko dobiš. Plačaj letalski UPS npr in pošiljak iz EU bo v 24 urah pri tebi. Če plačaš še malo več UPS dostavi dopoldne, sicer popoldne. ....

krneki0001 ::

Misliš da UPS kaj dost drugače dela? Lahko ti dam izpis za paket, ki mi ga UPS dostavlja. Ni nič kaj drugačen od tega 2 posta nad mojim.

Dr_M ::

Mene do zdej edino DHL ni razocaral. Verjetno je to razlog, da je pri stacunah, ki imajo vec ponudnikov dostave, DHL za doplacat.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

šernk ::

Če je bil npr. kamion od DPD ali kak drug ki ga najamejo za iz D v Slo polhen dajo do Budimpešte in bo potem šel naprej.


ne tega res ne zastopim, zakaj ne počakat ena ali dva dni na drugi kamion in potem poslati zadevo direkt v Avstrijo ali Slo? Sploh glede nato, da so s tem prepošiljanjem zapravili tako ali tako že 4 dni.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

next3steps ::

Zapolnijo kapaciteto obeh, namesto samo enega in drugi dan spet samo enega?

joze67 ::

A da bi se enostavno zmotili pa ni varianta?

tomy5 ::

šernk je izjavil:

Če je bil npr. kamion od DPD ali kak drug ki ga najamejo za iz D v Slo polhen dajo do Budimpešte in bo potem šel naprej.


ne tega res ne zastopim, zakaj ne počakat ena ali dva dni na drugi kamion in potem poslati zadevo direkt v Avstrijo ali Slo? Sploh glede nato, da so s tem prepošiljanjem zapravili tako ali tako že 4 dni.


Ker najdražji je napol prazen kamion.
Logistika ...

Raw ::

Še ena DPD cvetka:
- paket iz nemčije hodi en tedn (oblubljenih 2-3 dni)
- prispe uničen LCD monitor. Poslikano delujoče pred pošiljanjem. Pri dostavi vidne manjše poškodbe na zunanji strani paketa, zato nisem takoj urigiral. Ko odprem pa notri polomljen stiropor, jasno se vidi da od udarca/padca.
- poslikam, prodajalec sprejme, da zadevo vrnem in bo on reševal pri nemškem DPDju.

Hočem poslat nazaj preko DPD:
- cena v drugo smer (za isto pot) je 7€ dražja.
- naročilo oddano v sredo, v četrtek mi zagotovijo da bo danes (petek) prišel kurir po paket; ostanem doma, da bo zadeva res šla OK od mene.
- danes kurirja od nikoder, pokličem centralo, dobim njegovo cifro - mi reče da je pozabu pobrat ker ma gužvo in da bo v pondelk.
- kličem centralo da bi kakorkoli zadevo rešu prej (oz info o mojih opcijah), dobim samo izgovor, da je kurir pozno dobu moje naročilo (???) in da mi je itak kurir že predlagal, da pride v pondelk. Češ, rešeno, kaj sploh kličem. Povedal so mi še email za pritožbe.

Dvomim da bo paket dostavljen v enem kosu, ali pa celo sploh ne bo.

DPD no more.
I am what I am and I do what I can

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Raw ()

McMallar ::

Imam podobno slabe izkusnje z DPD. Najhujse je to, da sem narocil graficno iz Nemcije za cca. 400 EUR. V petek dobim obvestilo "Out for delivery". Si mislim super, zena je bila cel dan doma ampak nihce se ne prikaze. Status se zvecer spremeni v "Delivery attempted" in potem cez vikend nazaj v "In transit". WTF? V ponedeljek spet "Out for delivery". Zena popoldne spet doma, nikjer nikogar. Pridem domov iz sluzbe in vidim paket NA postnih nabiralnikih pred blokom...

Me je nekaj casa imelo, da bi naredil dispute in prijavil, da paketa nisem dobil. Ocitno so me starsi predobro vzgojili za danasnji cas...
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Ajrina ::

Ne vem kako se bi obnesel dispute, ker je DPD dostavljalec zagotovo ponaredil tvoj podpis. Oni bi videli, da je dostavljeno in jih boli za ostalo. Če bi se šlo za PayPal, dvomim, da bi v takem primeru razsodil v tvojo korist. Edina opcija je, da odpreš "dispute" na DPD :)
Imam pa podobne izkušnje. Ali kar stlači v nabiralnik, če gre in sam podpiše ali pa dostavi v paketomat po njegovi izbiri. Redko je tako kot se dogovoriš.

OldSkul ::

Ma problem je ker terajo šoferje do onemoglosti in šoferjem se po domače rečeno jebe za pakete. Cele dneve po terenu, ma dobri so, da sploh še hoče kdo vozit za njih.

stb ::

Ajrina je izjavil:

Ne vem kako se bi obnesel dispute, ker je DPD dostavljalec zagotovo ponaredil tvoj podpis. Oni bi videli, da je dostavljeno in jih boli za ostalo.

V takšnem primeru zahtevaj dokaz o dostavi - če ti pokažejo ponarejen podpis in se ti da ukvarjati s tem jih lahko boli še precej bolj.

dottor ::

Jaz sem do zdej imel vedno dobre izkušnje z DPDjem. Zadnjič je celo počakal da skočim na bankomat, ker je firma preko katere sem naročal spremenila način pošiljanja iz Pošte Slovenije na DPD (in sem imel namen it po paket na pošto in nisem imel doma gotovine). Tudi paketi vedno pridejo hitro (2 dni iz Francije do mene). Sploh bi pohvalu dostavljalca na obali (en starejši možakar nizke rasti).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

McMallar ::

stb je izjavil:

Ajrina je izjavil:

Ne vem kako se bi obnesel dispute, ker je DPD dostavljalec zagotovo ponaredil tvoj podpis. Oni bi videli, da je dostavljeno in jih boli za ostalo.

V takšnem primeru zahtevaj dokaz o dostavi - če ti pokažejo ponarejen podpis in se ti da ukvarjati s tem jih lahko boli še precej bolj.


Dejansko je bilo narocilo z Amazona, tako da bi zatezil direktno njim. Potem naj pa oni med sabo saj je paket najprej sel preko i-parcel (UPS), po carini ga je pa prevzel DPD... Dokler nisem povprasal kaj se dogaja na i-parcel nisem niti vedel, da je DPD vpleten.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

drvo ::

dottor je izjavil:

Zadnjič je celo počakal da skočim na bankomat, ker je firma preko katere sem naročal spremenila način pošiljanja iz Pošte Slovenije na DPD (in sem imel namen it po paket na pošto in nisem imel doma gotovine).

Sigurno je bil "presrečen", ko si skočil po denar. :)

dottor ::

Ni se bunu, sploh ker imam bankomat kar blizu.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

zmaugy ::

stb je izjavil:

Ajrina je izjavil:

Ne vem kako se bi obnesel dispute, ker je DPD dostavljalec zagotovo ponaredil tvoj podpis. Oni bi videli, da je dostavljeno in jih boli za ostalo.

V takšnem primeru zahtevaj dokaz o dostavi - če ti pokažejo ponarejen podpis in se ti da ukvarjati s tem jih lahko boli še precej bolj.


A ni ponarejanje podpisa kaznivo dejanje?

shadeX ::

Ne vem ali je ta zadeva podobna s posto slovenije ampak paketi, ki so ze placani pri nas kar pustijo pred nabiralnikom. Tako se je izgubilo ( ukradlo?) že nekaj paketov s kitajske in en paket iz nizozemske v vrednosti 80e

RejZoR ::

Sej se točno ve kdo je kje razvažal. Če jih parkrat sankcionirajo, pa bojo nehal delat take neumnosti. Kot da ne more dat listka in prideš pač pol sam iskat na pošto če ti ne morejo izročit osebno? A ni to nekak stalna praksa pošte? Očitno ne.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

d4vid ::

Prijavi na DPD v Ljubljano. Naj se oni potem ukvarjajo s kurirji. Jaz osebno tezav s kurirji nimam, ker jih osebno poznam, obcasno jih sam poslusam na sihtu da mam pretezke pakete za njih (kurir trdi 31,5 kg, DPD pa ima na strani napisano do 50kg od letos naprej)
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Raw ::

Če nadaljujem štorijo - poba pride v pondelk, brez besed pobere paket. Danes pa vidim v statusu pošiljke:

23.06.2017 19:29
Pobiranje ni mogoče (odpoklic)
Odsotnost naslovnika, puščeno je bilo obvestilo.

(to je za petek, ko je pozabu prit)

kekci.
I am what I am and I do what I can

koyotee ::

 pošiljka rabi 2 dneva iz nemčije, pol pa še 5 dni iz ljubljane

pošiljka rabi 2 dneva iz nemčije, pol pa še 5 dni iz ljubljane

Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

TheBlueOne ::

Vi sploh ne veste kaj so problemi. Preselite se v Avstrijo in glejte, kako roma tu in tam kaksen paket v Avstralijo. :) Se mi redno dogaja, da prodajalec poslje se en paket, cez sto let pa dobim se prvega.

pegasus ::

koyotee je izjavil:

pošiljka rabi 2 dneva iz nemčije, pol pa še 5 dni iz ljubljane
To je kar ok. Sveža izkušnja: 3 dni za iz kitajske skozi USA v Nemčijo, potem pa 25 dni za 100km znotraj Nemčije. Po radiu pa poslušam, kako so nemške paketne službe preobremenjene v tem času, saj na dan sprocesirajo 15mio paketov.

Kaj storiti ... informatika+logistika bo hot topic še naslednjih nekaj generacij, tako da lahko svoja IT znanja dobro vnovčite na tem področju. Že 20+ let govorim, da se v času interneta najbolj splača bit poštar.

FireSnake ::

Še moja zgodba:
- 23.12. neuspeli poskus vročitve, ker sem bil v službi
- po neuspeli vročitvi so prišle vse potrebne informacije, ki bi jih rabil PRED vročitvijo (SMS, Viber, mail)
- zadevo dajo nazaj v skladišče
- zamenjam naslov na firmo
- izberem dostavo 27.12.
- sttaus se spremeni v "Dostava 27.12."
- status se 27.12. ne spremeni
- pokličem v center, mi baba reče, da so datumi za dostavo okvirni
- danes (28.12.) se status spet ne spremeni
- me zanima, kaj mi bodo danes napletli

Ko jim rečem naj mi povedo kje je ta hudičev paket, da se tja zapeljem po njega mi ne dajo informacije.
Prav tako ne odgovarjajo na "podpora" elektronsko pošto

Šalabajzerji na kvadrat: z njimi komunikacija sploh ni mogoča!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

dunda ::

Uf, ker si ravno dvignil staro temo. Tale DPD je pa tudi meni letos krepko dvigoval pritisk. Saj je brez zveze pisat, ker je toliko neumnosti, da ne moreš verjet.
https://www.kacnje.eu

FireSnake ::

Sem jih klical, so rekli, da bodo preverili in poklicali nazaj.
Od tega je že ena ura: nič.
Klica niti ne pričakujem (nikoli nihče ne pokliče nazaj)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

chucki ::

Sam si kriv ker ce si vedel da si v sluzbi in ni nikogar doma bibze prej izbral dostavo v sluzbo. Menda ja ves, da decembra so noro zasuti s paketi
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

FireSnake ::

Zanimivo: da se podjetje obnaša neprofesionalno je ... kriva stranka.
Tega pa še nisem jemal.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

dripac ::

Z DPD je pač loterija čez celo leto, ne le decembra. Večinoma normalno, so pa izpadi... Od poškodovanega izdelka ker je igral košarko s paketom namesto da bi ga odložil pred vrata do tega da so mi paket pustili pri sosedu na prostem, je bil lepo zalit ob dežju, pa vseeno ni zrastel.

Enkrat sem povprašal kurirja če je res tak problem odložit paket normalno pred vrata, kot je dogovorjeno, pa mi je zabrusil nazaj da naj bom srečen da sploh kaj dobim, glede na to kako so plačani. Pa sem si bil sam kriv, kaj sem pa naročal :P

O odzivnosti preko spletnega obrazca ali posredovanju informacij ste pa že sami napisali...

delavec44 ::

Po mojih izkušnjah (oba DPD in GLS) je zelo odvisno od tega kje živiš in kakšnega dostavljalca dobiš. Z normalnimi sem se direktno vse mnogo prej zmenil kot v njihovih klicnih centrih.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Posta slovenije - gužva (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
40353037 (15887) BuDi79
»

Pogodbenik za dostavo s Colissimo / Gearbest

Oddelek: Loža
203961 (1168) BuDi79
»

DPD pustil paket v veži bloka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6310045 (8043) Zelnick
»

GearBest in dostava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10522921 (12614) SoulMan
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718294 (10924) Šimpanz

Več podobnih tem