» »

Težava z AGP driverji

Težava z AGP driverji

DjTonic ::

Hy imam eno težavo namreč nekaj čudnega se je zgodilo z windowsi nato sem moral večino gonilnikov na novo namestit in ko sem mislil, da že vse deluje brezhibno sem pognal 3DMark2001SE vendar sem dobil okrog 5000 Točk manj kot ponavadi namreč okrog 7500. Nato sem šel preverit AGP gonilnike in sem videl da jih ni, šel sem pogledat tudi v dx diagnostic/display in videl da mi grafična več ne pospešuje textur (Glej sliko). Kaj naj naredim, da bom lahko instaliral tisti AGP mini port driver, razen tega da namestim na novo XP-je.
Naj še omenim, da mi ne gre zagnati nobenih gonilnikov za plato (nForce2) ,ki so v exe fajlu, napiše tisti logo od nvidie nato paa ven vrže. Ne gre zagnat tudi system info itd. Vse drugo sem namestil preko ADD/Remove hardware tega AGP-ja pa noče. Druga deluje brezhibno samo to pa me zelo moti.
  • spremenil: DjTonic ()

Lith ::

dej probaj ob zagonu F8 in potem Last known good configuration ali pa še prejšnjega (če si že toliko na novo instaliral) pa še za viruse preglej, ker to nekaj mora bit, drugače pa bo treba winse na novo (disk orenk formatirat)
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova grafična kartica za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
204264 (3128) hojnikb
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536957 (4893) maxy
»

Driverji

Oddelek: Strojna oprema
93015 (2846) kovk
»

Direct3D ne deluje

Oddelek: Pomoč in nasveti
231343 (1121) Senitel
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442265 (1466) rap3r

Več podobnih tem