» »

Prvi nakup pametnega telefona (SGS4)

Prvi nakup pametnega telefona (SGS4)

Aero01 ::

Pozdravljeni!
V kratkem nameravam kupiti svoj prvi pametni telefon. Najbolj se nagibam k rabljenemu Samsung G. S4, saj ponuja kar potrebujem za sprejemljivo ceno.

Zanima me, katere so nujne stvari, ki naj jih preizkusim ob ogledu (pametnega Android) telefona? Pri starih telefonih je bilo dokaj enostavno, malo si poklikal, poklical koga, mogoče poslal še sms, in je bilo. Sedaj ko so telefoni tako kompleksni in polni raznih funkcij pa si mislim, da je le malo drugače :) Hvala za vsak namig!

Lep pozdrav, a01

hojnikb ::

pri s4 predvsem pazi da ni fuč baterija, ker pri tem modelu zelo pogosto crkuje..
#brezpodpisa

Aero01 ::

hojnikb je izjavil:

pri s4 predvsem pazi da ni fuč baterija, ker pri tem modelu zelo pogosto crkuje..

Uh, tega sem se bal, sem že zasledil to težavo. Ali je kakšen način da preverim, ali je baterija ok? Hvala.

starboi ::

Aero01 je izjavil:

hojnikb je izjavil:

pri s4 predvsem pazi da ni fuč baterija, ker pri tem modelu zelo pogosto crkuje..

Uh, tega sem se bal, sem že zasledil to težavo. Ali je kakšen način da preverim, ali je baterija ok? Hvala.


Če bo karkoli narobe z baterijo , bo takoj vidno, če se ne motim je bilo dosti težav z napihnjeno baterijo ... Kar pa tudi ni velik strošek, saj nova baterija pride max. 20e ... Prvo kar boste naredili je da preverite če se ujemata IMEI številki, potem dobro preglejte ekran, da ni kakšna praska, razpoka, lahko preizkusite še zvočnik, da ni hin. Mogoče tudi da ni KNOX števec premaknjen, ampak tudi če je, mislim da ne bo nobenega problema, ker je telefon verjetno že izven garancije. Drugače je pa takoj navzven vidno, kako ga je čuval trenutni lastnik , ali je imel nameščeno začitno steklo in etui ali ne . Srečno pri nakupu dobrega telefona ! Lp

hojnikb ::

pa pozorn bodi tudi na screen burnin (se takoj vidi na belem ozadju) :)
#brezpodpisa

6151 ::

hojnikb je izjavil:

pa pozorn bodi tudi na screen burnin (se takoj vidi na belem ozadju) :)


Predvsem v območju orodne vrstice.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

m3k ::


IMEI - *#06#
Service / Test / Hidden functions - *#0*#

8-O
Mirko tipka na radirko ////

Aero01 ::

Hvala vsem za nasvete!
Glede "screen burnin"... je dovolj če grem v kakšen svetel (pretežno bel) menu in se bo tam videlo?

6151 ::

raje svetlo moder kot čisto bel, najboljše kakšna fullscreen slika1
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung galaxy S4 (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
711162622 (53425) Dr-4Skull
»

baterija se ne polni

Oddelek: Strojna oprema
3819258 (6694) specing
»

Samsung Galaxy S3 ali S4 nakup rabljenega (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
538686 (7888) lovro535v2
»

Samsungove novosti: Galaxy Note 4, Note Edge, Gear S, Gear VR (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7117654 (14353) FlyingBee
»

Problem z AMI Biosom

Oddelek: Pomoč in nasveti
14987 (895) ModriN96

Več podobnih tem