» »

Office 365 Personal - Free ?

Office 365 Personal - Free ?

cekr ::

Slučajno sem malo gledal po nastavitvah od sistema in v eni postavki od naročnin je postavljen Office 365 Personal = Free.
Sicer je drugače 69€/leto. V čem je kaveljc, ker pri aktivaciji sicer zahteva kreditno kartico?
Zadeva je zanimiva, ker zraven dobiš še 1TB prostora.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

cekr ::

Voziček Nadaljujte nakupovanje
Blagajna

Office 365 Personal
1-letna naročnina s samodejnim podaljšanjem za namestitev v 1 računalnik (Windows ali Mac). Prenesite. 
69,00€
0,00€
1
Vnesite promocijsko kodo
Izberite obračunsko območje:

Popust:
-69,00€
Delna vsota:
0,00€

Če grem brez registracije v MS Store je cela cena. Če grem pa preko svojega logina, pa imam popust. Res zanimivo. Ima še kdo to?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

bluefish ::

Poglej, če je kje drobni tisk. Na MS strani je pri Office 365 Home varianti napisano, da preizkusno obdobje velja en mesec, nato pa avtomatsko trgajo 10 € mesečno.

cekr ::

Predvidevam, da verjetno eno leto gledajo skozi prste, drugo leto pa lepo udarijo z naročnino.
Vendar to ni nikjer napisano. Zato pa je traba vpisat kreditno kartico.
Zato me pa zanima, če ima še kdo to možnost v OneDrive/Win10.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

xmetallic ::

Če si imel OneDrive preden je M$ zmanjšal free storage imaš na voljo 1 leto brezplačno Office 365 Personal. Zaradi množičnega nezadovoljstva so vsem podarili 1 leto free kot kompenzacijo ker so zmanjšali free storage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

cekr ::

To pa prvič slišim.
Problem je samo, kaj se zgodi po enem letu. Kar avtomatsko poberejo 69€.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

xmetallic ::

cekr je izjavil:

To pa prvič slišim.
Problem je samo, kaj se zgodi po enem letu. Kar avtomatsko poberejo 69EUR.

Ne. Računajo 7EUR/mesec če ne želiš se lahko odjaviš od naročnine. To lahko narediš že takoj ko ti aktivirajo 1 letno free naročnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

xmetallic ::

As you know, the amount of storage that comes with most OneDrive accounts is changing from 15 GB to 5 GB. You previously confirmed your desire to keep your 15 GB of free storage (and the 15 GB camera roll bonus if you have it).* As a result, your account will not be affected by these changes.

We also want to extend an offer that we are making available to users who are close to or will be over the new storage limits. You can claim a free one-year subscription to Office 365 Personal. This subscription includes 1 TB of OneDrive storage. We want to apologize for any inconvenience these changes may have caused you. We listened to our users' feedback, and we are committed to making OneDrive the best option for people who want to be productive and do more.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

cekr ::

Zanimivo. Samo meni niso prav nič trgali. Sem še taprav trenutek odreagiral. Še vedno imam 145GB prostora v SkyDrivu.

Je pa še ena zanimiva stvar, ki odvrača, da bi potem plačeval naprej direktno preko MS.

EnaA
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

xmetallic ::

cekr je izjavil:

Zanimivo. Samo meni niso prav nič trgali. Sem še taprav trenutek odreagiral. Še vedno imam 145GB prostora v SkyDrivu.

Je pa še ena zanimiva stvar, ki odvrača, da bi potem plačeval naprej direktno preko MS.

EnaA

Z eno razliko. Brez 1TB OneDrive prostora.

cekr ::

Ja, samo, a 1TB v oblaku res rabiš? Se je treba pošteno potrudit, da ga nafilaš z normalnimi(filmi... odpade) zadevami.

39EUR/leto je pa že tako nizka cena, da se ne splača več zafrkavat.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

xmetallic ::

Odvisno. Nekateri vse dajejo v cloud. Načeloma lahko tudi filme shranjuješ gor in ne težijo. Ti imaš teh 145GB še od nekod. Predvidevam da si se prijavil v samsung napravi z office računom. Tam se dobi 100GB zastonj za eno leto.

Če rabiš več kot 5GB free prostora potem se splača. Ker dobiš 1TB za 2.5EUR/mesec. Če greš kupit samo storage je cena 50GB 1.99$/mesec

Če imaš več družinskih članov ali se zmeniš s kolegi se splača vzet Office 365 Home 10EUR/mesec. Dobiš 5 licenc in vsaki pripada 1TB.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

cekr ::

145GB imam od vseh možnih akcij. Najprej sem imel 15GB, potem sem dobil še 15GB zraven, ker sem nabavil telefon, 15GB na stalnost, 100GB sem pa dobil za 2 leti preko nevemžekakšne povezave. Slučajno sem nekje zasledil, da se to da dobiti. Itak jih ne rabim.



Recimo, da sem iz stare dunajske šole, pa me shranjevanje v oblak malo skrbi. Vsaj ne vsega.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cekr ()

Alexius Heristalski ::

cekr je izjavil:

To pa prvič slišim.
Problem je samo, kaj se zgodi po enem letu. Kar avtomatsko poberejo 69€.

https://support.office.com/en-us/articl...
Payment instrument required and will be automatically charged the then-current subscription price after one year unless you cancel your subscription at www.office.com/myaccount.

Pač pred iztekom izkopiš samodejno podaljšanje ali prekličeš, pa je.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Alexius Heristalski ::

Tukaj lahko preveriš in spreminjaš naročnine: https://account.microsoft.com/services
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Qushaak ::

Če kupiš recimo Office 365 Business Premium in bi rad obstoječo domeno (za email recimo) prenesel od zdajšnjega ponudnika na Microsoft - kako se to naredi?

Uranij ::

cekr je izjavil:


...
EnaA

Kaj pomeni ta cena? Bo naslednje leto ista cena?

Jaz ze imam narocnino, ampak ce jo lahko dobim po polovicni ceni, z veseljem staro odpovem in se narocim na to....

jernejl ::

Za isto ceno dobiš še miško zraven:
https://www.mimovrste.com/pisarniski-pr...

Če plačuješ dvakrat toliko, imaš morda home paket za 5 računalnikov.

mojster_joni ::

zraven veliko win 10 tablic dobiš brezplačno licenco za office 365 veljavno 1 leto

Qushaak ::

Ne sprašujem za osebno rabo ampak podjetja.

Alexius Heristalski ::

Qushaak je izjavil:

Če kupiš recimo Office 365 Business Premium in bi rad obstoječo domeno (za email recimo) prenesel od zdajšnjega ponudnika na Microsoft - kako se to naredi?

Add users and domain to Office 365
Podpora za Office 365 Business
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OneDrive varen pred izsiljevalskimi virusi.

Oddelek: Informacijska varnost
132202 (1450) Machete
»

Microsoft Office 365 Personal

Oddelek: Programska oprema
62246 (1668) 3dpt
»

Microsoft z Office 365 zasluži več kot z Office (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6925789 (22421) GupeM
»

Dropbox, Onedrive, Google drive,...? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7614119 (7694) crniangeo
»

Izšel Office 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
5228002 (24155) s1m0n

Več podobnih tem