» »

Microsoft Office 365 Personal

Microsoft Office 365 Personal

_Sajmon_ ::

Zanima me, če to verzijo Office 365 (40€, https://www.enaa.com/oddelki/microsoft/...) lahko uporabljam na mojem pc-ju in na NAS-u (Synology) hkrati, ker je samo za enega userja? Ali pa samo na NAS-u, glede na to, da licenčni Office že imam? V bistvu se mi gre samo za 1TB clouda. Obstaja tudi enkrat dražja varianta za 5 uporabnikov, ampak se mi ne splača. Na synologiju sem sicer stestiral sinhronizacijo s OneDrivetom in lepo (beri: dovolj hitro pri 40Mb liniji) deluje.

klinker ::

Na ebay 5€ za 5 naprav unlimited. Meni ze drugo leto bp dela vse ;)

janig ::

klinker je izjavil:

Na ebay 5€ za 5 naprav unlimited. Meni ze drugo leto bp dela vse ;)

A ni to enako kot ce bi pobral na travniku? Oboje dela dokler ne pride inspektor?
(ja vem da home user naceloma se nima kaj sekirat glede inspekcije)

_Denny_ ::

Verjetno se gre za EDU email, ki se jih zdaj da dobiti tudi pod 2€; pri praktično vseh dobiš O365, glede clouda pa je odvisno s kom ima šola sklenjeno pogodbo (1tb Onedrive oz. neomejen Google Drive). Negativna stran je, da te lahko blokirajo že drugi dan ali pa komaj čez par let, ko ugotovijo, da ne obiskuješ te šole...prevelik riziko za izgubo vseh fajlov, da bi se splačalo škrtariti.

Drugače pa odgovor za OP: Tebe zanima za več naprav, ne več uporabnikov. Onedrive nima omejitve števila naprav, Office 365 Personal pa lahko inštaliraš na 3 naprave hkrati (1 PC/Mac, 1 tablica, 1 telefon). V nastavitvah si lahko tudi določiš, da ti ne bo NASa syncalo na PC (klik na Onedrive ikono -> Settings -> Account -> Choose folders).
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

klinker ::

janig je izjavil:

klinker je izjavil:

Na ebay 5€ za 5 naprav unlimited. Meni ze drugo leto bp dela vse ;)

A ni to enako kot ce bi pobral na travniku? Oboje dela dokler ne pride inspektor?
(ja vem da home user naceloma se nima kaj sekirat glede inspekcije)


Ni, ker 365 nimas na travniku.

_Denny_ je izjavil:

Verjetno se gre za EDU email, ki se jih zdaj da dobiti tudi pod 2€; pri praktično vseh dobiš O365, glede clouda pa je odvisno s kom ima šola sklenjeno pogodbo (1tb Onedrive oz. neomejen Google Drive). Negativna stran je, da te lahko blokirajo že drugi dan ali pa komaj čez par let, ko ugotovijo, da ne obiskuješ te šole...prevelik riziko za izgubo vseh fajlov, da bi se splačalo škrtariti.

Drugače pa odgovor za OP: Tebe zanima za več naprav, ne več uporabnikov. Onedrive nima omejitve števila naprav, Office 365 Personal pa lahko inštaliraš na 3 naprave hkrati (1 PC/Mac, 1 tablica, 1 telefon). V nastavitvah si lahko tudi določiš, da ti ne bo NASa syncalo na PC (klik na Onedrive ikono -> Settings -> Account -> Choose folders).


OneDrive mi je samo tretji backup za nepomembne office dokumente, oz. da imam dostop do njih iz kjerkoli. Drugace svoje zadeve vse hranim na osebnem strezniku...jebes te Cloude.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

broken/link ::

si bom kar to temo sposodil, naslov je pravi.
Zanima me, če lahko "office 365 personal" uporabljaš kot S.P.jevc ali ne? Gre se za prevajalca, kjer se uporabljaja tudi word/excel, in morajo stvari seveda biti licenčne. Če personal ne gre - kateri najcenejši office bi pa šel čez?
da ne bo zmede, gre se za tale izdelek: https://www.mimovrste.com/pisarniski-pr...

Zgodovina sprememb…

3dpt ::

broken/link je izjavil:

si bom kar to temo sposodil, naslov je pravi.
Zanima me, če lahko "office 365 personal" uporabljaš kot S.P.jevc ali ne? Gre se za prevajalca, kjer se uporabljaja tudi word/excel, in morajo stvari seveda biti licenčne. Če personal ne gre - kateri najcenejši office bi pa šel čez?
da ne bo zmede, gre se za tale izdelek: https://www.mimovrste.com/pisarniski-pr...



Personal ni ok. Najceneje je office H&B. Od tega naprej je možna komercialna uporaba. Vse kar je nizje/cenejse je osebna raba.

Naceloma ti personal verzije prodajalec niti ne sme prodat artikla na firmo/s.p.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OneDrive varen pred izsiljevalskimi virusi.

Oddelek: Informacijska varnost
132217 (1465) Machete
»

Kateri Office?

Oddelek: Pomoč in nasveti
416071 (4842) filip007
»

Microsoft z Office 365 zasluži več kot z Office (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6925857 (22489) GupeM
»

Office 365 Personal - Free ?

Oddelek: Programska oprema
204406 (3538) Alexius Heristalski
»

Kako najceneje do Office Business + biti skladen z zakonodajo

Oddelek: Programska oprema
183518 (3058) AnotherMe

Več podobnih tem