» »

Nujno!!! Nakup procesorja

Nujno!!! Nakup procesorja

Pro2Type ::

Mene pa zanima kaj se splača!

Ali se splača kupiti Intel pentium 4 2.4 Ghz

Ne za nima me cenovno ampak kako se obnese in ali je ta procesor dober?

Imam pa matično za Intel pentium 4

Prosim za hiter odgovor
  • premaknil: ToniT ()

pingo76 ::

Ja, sam ga imam in sem prav zadovoljen lastnik že slabo leto. Ako ti plošča podpira vzemi p4 2.4C in uživaj v stabilnosti.

SatjaSatja ::

kupi in ne sprašuj:)
S.L.

mlakar ::

ti sam kup, nebo ti žal:D :D
lp

BoLhCa ::

P4 je trenutno najbolsi procesor!!!
buy and be happy=)
lp

AtaStrumf ::

Če te ne zanima cenovno si kupi Pentium 4 3.0 GHz 800 MHZ FSB, z Hyperthreading-om za 124 jurčkov. Sem ga imel ta vikend na testu in je kar hiter in stabilen. V celem vikendu se mi samo enkrat mašina spontano reštartala, drugače pa ni bilo problemov. Ful je bilo zabavno gledat kako se predstavi kot dva proca in riše dva namesto enega grafka v "Performance" mapici v "Task Managerju". Pa še v tako lepi škatli pride, samo poglej:



Damn it people ;(. Ne se hecat s takimi, "ne zanima me cenovno". Đizs! Drugače imamo pa super članek na to temo, pa ga preberi pa ti bo vse jasno.

Aja, pa razlika glede na mojega Athlona 2100+ navitga na 2700+, al pa tudi ne je bila NEOPAZNA! Važno je za kaj rabiš proc, ne pa a je dober? Lepo vas prosim, ne več s takimi!

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Oblivion ::

A ima sploh kaksen smisel nakup takega procesorja? 124k se mi zdi malcek pretirana cena. Al se motim?

AtaStrumf ::

Itak da nima smisla!!! Tist sem napisal kot ironija na slabo zastavljeno vprašanje. Pomembno je za kaj rabiš proc pol ti pa lahko kdo svetuje a je dober al ne, ne pa kar tako na splošno nekaj.

Oblivion ::

Ja, sm razumu da je ironicno napisano. Sam vprasam tako na splosno al ima smisel sploh dat tolko dnarja za to kar ponuja tak procesor v tem trenutku.

AtaStrumf ::

Par ljudi cena zgleda res ne zanima, ampak sam hočjo "the latest and the greatest" in za to tudi mastno naplatijo. Tako na hitrico zaslužijo kar se da, pol pa slej ko prej spustijo ceno, da si lahko tist privoščijo tudi normalni ljudje. Seveda šele potem, ko imajo pripravljeno nekaj novega za najvišji cenovni razred :D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CPU mate in utemeljite zakaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
23923152 (14932) 54j0
»

Računalnik za Catio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
546852 (5072) barbarpapa1
»

začetna izbira: AMD ali Intel? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1105318 (3687) JohnyB
»

Intel ali AMD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634995 (3952) batiushka
»

P4 1.6A Northwood (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
734927 (3855) Mr.B

Več podobnih tem