» »

Tomos Apn 6 težave

Tomos Apn 6 težave

PartyBreaker ::

Lp

Imam težave z tomos apn 6 (starejši model letnik 1986 se mi zdi) motor težko vžge ko pa vžge ga pa mori iz neznanega razloga kdaj tudi poči iz avspuha (izpuh)... problem se je začel mesec nazaj ko mi motor karnaenkrat ni delal normalno ko sem ga vžgal ni ropotalo normalno, pokalo iz izpuha in motor ni imel nobene moči (tako nekako kot zdaj) doma sem vzel dol uplinjač in ga prečistil to sem naredil tudi z dizo ko pa sem hotel prečistiti zračni filter pa sem opazil da ga ni (najverjetneje je padev v ohišje oziroma grušt) potem sem uplinjač dal nazaj brez filtra in probal vžgat bilo je isto nato sem malo premaknil vijak za "štantgas" in je bilo vredu, pred parimi dnevi sem kupil nov filter in ga dal notri ampak potem motor sploh ni hotel vžgati filter sem uzel ven in spucal uplinjač in dizo še enkrat... zdaj motor vžge in je isto kot takrat ko se je problem začel (kot sem že napisal).. pogledal sem tudi svečko in iskra je dobra.. če kdo ve v čem bi bil lahko problem naj napiše prosim..

LP!

Spajky ::

Lahko ti prebija svečka, vžigalna tuljava ali kabel na svečko, lahko so pa tudi platine ali kondenzator pri njih fuč ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

hojnikb ::

jap, če slabo laufa najprej prever elektriko..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomos ne vžge (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
13521386 (1929) hojnikb
»

2 taktni motor ne vžge navodila

Oddelek: Loža
335469 (4781) hojnikb
»

APN 6 si sam nabija gas v leru

Oddelek: Na cesti
81795 (1488) tim13
»

APN 6 noče vžgati (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8917131 (7539) koyotee
»

APN 6 ne vžge (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
588225 (7505) tim13

Več podobnih tem