» »

iskanje lastnika nepremičnine ?

iskanje lastnika nepremičnine ?

#000000 ::

Imam št parcele in stavbe, a nikuker ne morm dobt na zemljiški knjigi ven izpiska, vedno mi pokaže tale error

EZK.1702 - Številka stavbe je neveljavna. Dovoljene so samo številke.

v čem je fora, na gis sem prijavljen preko občine Ajdovščina, in ko zapeljem karto do LJ mi ne kaže nič, sem se probal registrirat še na LJ gis ma pravi da uporabnik že obstaja, a prijavt se ne gre :) O kukala jim mama, pa sej to ni res, al pa sem jest kej zdrkal spet.

Uglavnem kako bi lahko prišel do ZK izpiska kdo je dejansko lastnik stavbe, gre za garažo, za kateroi noben bog ne ve kdo je lastnik, dejansko je pa noben ne uporablja že ne vem 20 let cca.

AC_DC ::

Imam št parcele in stavbe

V kakšni obliki imaš (lahko daš primer), kako si vpisal številke v polja ezk ?

mlamat ::

Njegove stavbe zgleda ni v katastru.

Aston_11 ::

Lastnik stavbe je lastnik parcele. Gledaš lastnika parcele, saj to ni večstanovanjska stavba, kjer bi bili lastniki različni od lastnika parcele. Bajta je del parcele, lastništvo isto. Pač narobe iščeš.

Pa zk izpisek dobiš na https://evlozisce.sodisce.si/.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aston_11 ()

#000000 ::

stavba je v katastru, ker na gursu sem jo našel, od tu mi tudi št parcele in stavbe

vpisujem tkole

št katastrske občine
št stavbe
208 - 1

AC_DC ::

208/1
208/01

pravnik ::

To pomeni, da stavba ni vpisana v zemljiški knjigi (kot etažna lastnina). Torej, vpisati moraš (namesto stavbe) ZK parcelo. Najdeš pa jo na GURS (vpišeš ulica ...) in dobiš zadetek - eden je stavba (če stavba je) in drugi ZK parcela.

#000000 ::

Ja Imaš prav sem spregledal, NI vpisana v ZK le zemljišče pod njo je, lastnika sicer še nisem kontaktiral, vem pa kdo je.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sosedova stavba na moji parceli (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16026585 (21290) rekt
»

Kako preverim, če je stavba črna gradnja in ne poznam investitorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8838296 (36390) Rok Woot
»

Pasti pri nakupu garaže

Oddelek: Loža
143723 (2534) otago
»

Zapuščinska razprava - vpogled (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6017793 (15316) St235
»

imam ime, rabim pa vedeti kaj poseduje ta človek ?

Oddelek: Loža
438183 (6479) noraguta

Več podobnih tem