» »

Kako kontaktirati Google? (živega človeka)

Kako kontaktirati Google? (živega človeka)

neres ::

Oseba je izgubila dostop do Google računa.
Pozna geslo, ampak Google se pritožuje da je način prijave "nenavaden" in zato zahteva varnostne odgovore, kar je v celoti avtomatiziran proces.
Oseba žal ne pozna glavnega varnostnega odgovora in ne zna odgovoriti dovolj natančno na ostala vprašanja ("kdaj ste ustvarili račun" in podobno...).

Skratka z avtomatizacijo se ne pride nikamor in bi rad govoril z eno pravo osebo (ker dokazov o lastništvu računa imamo dovolj, tako da bi se to moralo dati rešiti).
Sem že klical Google (London), ampak tam me spet avtomatizacija odslovi, ker nisem poslovna stranka.

Kakšna ideja?
  • spremenil: neres ()

SloSlayer ::

Sam sem imel enak problem, ko sem hotel obnoviti račun, katerega geslo sem pozabil (in več let do njega ni dostopal nihče). Po številnih neuspelih poskusih obnovitve računa (vedel sem varnostni odgovor, vendar pa ne datumov in ostalega) preko avtomatiziranega vprašalnika, sem odprl temo na Gmail help forumu. Dobil sem odgovor, da obnovitev na žalost ni mogoča, vendar, ko sem čez teden dni ponovno poskusil obnoviti račun so vprašanja o datumu izginila in tako mi je uspelo račun obnoviti. Lahko poskušiš:

https://productforums.google.com/forum/#!forum/gmail

Zgodovina sprememb…

neres ::

Hvala. Očitno ima veliko ljudi enake in podobne težave.
Najbrž se bo treba še malo igrat s tistimi vprašanji ali poskusit srečo kdaj drugič...

Tukaj je nekaj informacij, če še komu pride prav: https://gmailaccountrecovery.blogspot.c...

Sindrom ::

Živjo.
Vem, da je že malo stara tema, ampak mene zanima isto vprašanje, le da bi jih rad kontaktiral direktno.
Ali imajo pri nas v Slo odprto kakšno pisarno kamor lahko človek kliče po telefonu ali pa morda pošlje kakšno pismo v kuverti po navadni pošti?
Če ne, kje pa je najbližja pisarna kamor se lahko obrnem?

lp
"If privacy is outlawed, only outlaws will have privacy." - Phil Zimmerman

tony1 ::

Nemogoče in nemogoče.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10722715 (1546) Tomas 33
»

Microsoft

Oddelek: Pomoč in nasveti
7911 (576) Anney
»

Ukraden oz pozabljen FB račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
82508 (2061) Digibyte
»

Obnova gmail računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
62276 (2116) gslo
»

Diskretnost na banki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9116917 (13641) solatko

Več podobnih tem