» »

NLB Klik

NLB Klik

1
2
3

RejZoR ::

Kaj, sej smo mu na začetku povsem lepo svetoval kaj naj proba. Ampak ko pa je začel pametovat o tem kako je NLB zajebal, sorry, je lahko NLB še tko groznogrozni, a jim še vedno dam prav kako so se odzvali. In ko men stranke grozijo, da bojo šle h konkurenci, guess what, jim odvrnem povsem isto. There's the fucking door, leave. Please. Razen če gre za mojo napako. Kar pa v tem primeru ni bilo, ker je s certifikatom zafrknil sam.

Ko sem jezst sprejemal certifikate sem šel vsakos tvar korak za korakom, vse 2x preveril preden sem karkoli potrjevala l pa šel naprej. Naredils em kriptiran backup certifikata in behold, uvažal sem ga že ene 5x, ker sem nanovo nalagal brskalnik. Delal every single time. In glede na to da ne videvamo plazov kritik nad nezmožnostjo izvažanja NLB certifikatov, bi rekel, da sistem deluje povsem dobro, samo on je pač zafrknil. Jebi ga.

Zaboga, certifikat izvoziš prvo sekundo, ko ga nastaviš v brskalnik. Enako kot pri novih laptopih narediš backup sistema takoj go ga zažeeš. Če gre kaj narobe in nisi naredil backupa lahko krivdo pripišeš samo sebi.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

MrStein ::

pravnik je izjavil:


ni nobene potrebe po žaljenju.

No, to je slo-tech. Comes with the territory.

Kot rečeno, če si izvozil v .p12 ali .pfx (to vedno zahteva tudi, da nastaviš geslo za zaščito tega fajla) je to to.
Ali pa kopija Firefox profila, če imaš še kje shranjeno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zernet ::

Mene zanima, kako importam certifikat s smart USB na računalnik/brskalnik? Z IE sem ga exportal s ključem na smart USB, vendar ne vem, kako ga lahko vsakokrat/če ga lahko importam na računalnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zernet ()

solatko ::

Zernet - Če si osebni ključ pravilno skopiral na USB medij, si moral dati dvakrat password-geslo. Ko ga hočeš instalirat, te najprej vpraša po geslu snemalne naprave, ko odtipkaš pravilnega, ta vpraša še po password-u ključa (s katerim se prijavljaš na željeno mesto - edavki, banka,...)
Če si dal pravilna gesla, te brovser obvesti - vaš certifikat je instaliran.

Če nisi naredil varnostne kopije, boš moral zaprositi za novega.

Kopijo lahko namestiš na katerikoli računalnik na svetu, ti pa priporočam, da ga po uporabi zbrišeš-odstraniš iz računalnika (tudi domačega).
Postopek je namreč dolg nekaj sekund, varnost pa boljša, če imaš osebni ključ v žepu, kot na nekaj mašinah, že zaradi otrok.
Delo krepa človeka

Machete ::

Pozdravljeni,
16.5.2019 smo vam poslali obvestilo za obnovo certifikata AC NLB, ki ste ga uspešno obnovili in prevzeli ter ga uporabljate za vstop v NLB Klik.
Sporočamo vam, da vam bomo v petek, 15. 5. 2020, zaračunali strošek te obnove v višini 6,90 €.

Lep pozdrav,
NLB d.d.


Ne rečem, da ni možno, da je bilo to spisano že pred enim letom v obvestilu za podaljšanje, ampak bolj nepriljudno bi že težko postopali.
Iz katere riti so sedaj potegnili 7 eur po enem letu vedo le oni. Očitno nas je preveč idiotov še ostalo pri njih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bobby ::

Hudo!
Tle ne bom pameten ampak a ni čas za zaračunavanje neke storitve omejen? 8 dni ali pa 30 dni od dneva storitve?
Lakotnik bo verjetneje bolj vedel.

Aja, kdaj se ti je pa certifikat iztekel oz datum, kdaj si certifikat prevzel?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

Machete ::

Prevzel sem ga takoj, nekje v 1. tednu junija 2019.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Apple ::

Machete je izjavil:

Pozdravljeni,
16.5.2019 smo vam poslali obvestilo za obnovo certifikata AC NLB, ki ste ga uspešno obnovili in prevzeli ter ga uporabljate za vstop v NLB Klik.
Sporočamo vam, da vam bomo v petek, 15. 5. 2020, zaračunali strošek te obnove v višini 6,90 €.

Lep pozdrav,
NLB d.d.


Ne rečem, da ni možno, da je bilo to spisano že pred enim letom v obvestilu za podaljšanje, ampak bolj nepriljudno bi že težko postopali.
Iz katere riti so sedaj potegnili 7 eur po enem letu vedo le oni. Očitno nas je preveč idiotov še ostalo pri njih.


A si jih obvestil, mogoče, da ti takrat niso trgali? :)

Nekateri bi se še vedno radi "švercali"...
LP, Apple

Dami ::

A ni ta cerf zastojn, ki ti ga oni nudijo da lahko dostopaš do njihove storitve? Čeprav zdaj gre tudi brez in rabiš samo mobilno aplikacijo. Je sestri lani poteklo, dobila po fizično po pošti geslo za prevzem, referenčne številke po e-mailu pa ne. Prosim, če ponovno pošlejo mail, ampak kr je vmes rok za prevzem že potekel, se ga ni dalo, tudi ko sem imel oboje. Ko sem prosil za ponovno pošiljanje obojega, so mi pa rekli da ne rabim, ker gre preko appa sedaj. Sam upam da ne dobi čez par mescev račun lol
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

bobby ::

Ne gre za svercanje, mirda takrat ni bil obvescen o stroskih, sedaj bi pa za 1 leto nazaj racunali. Tu gre za princip.
OP: bodi posten pa povej po pravic, a si bil eno leto nazaj obvescen o stroskih? Ce ja, pol placaj, definotivno pa se ne strinjam, da se leto dni kasneje spomnijo, da bi nekaj racunal, ce prej niso obvestili tega, tu pa pa kregaj, pa ne gre za 7eur ampak princip
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Apple ::

Mislim, da je dobil email, da mu bo potekel certifikat in da se bo avtomatsko naredila reizdaja, razen če tega ne želi. Zraven pa je bil napisan znesek stroška za reizdajo.
LP, Apple

Machete ::

Dečki samo mirno. Napisal sem da ne vem, če je bilo to omenjeno. Samo precej bizarno se mi zdi po enem letu upaliti 7 eur, pa še to zaradi nekega programskega klika v popravku datuma in kake zgoščene vrednosti oz. ne vem kaj tehnično zahteva podaljšanje certifikata. In to stranki (strankam), ki je tam že 20 let plus.

Mail, ki se tiče tega podaljšanja ne omenja nobenega stroška.

Spoštovani!

Vašemu kvalificiranemu digitalnemu potrdilu (v nadaljevanju: certifikat) AC NLB bo 24.06.2019 potekla veljavnost in ga bo treba obnoviti. Zato vam pošiljamo referenčno številko, ki jo boste potrebovali za ponovni prevzem certifikata.

Vaša referenčna številka za prevzem certifikata AC NLB je: xxxxxxxx

Certifikat AC NLB lahko prevzamete do 14.7.2019. Če certifikata ne boste prevzeli do navedenega datuma, boste morali v poslovalnici zaprositi za novo referenčno številko in geslo.

Za prevzem certifikata potrebujete še geslo, ki vam ga iz varnostnih razlogov pošiljamo ločeno od referenčne številke in ga boste prejeli s poštno pošiljko. Po prejemu gesla boste lahko na spletnem naslovu https://aam.nlb.si/fizicne/prevzem prevzeli obnovljeni certifikat.

Pred prevzemom certifikata obvezno preberite:
Obvestilo uporabnikom kvalificiranih digitalnih potrdil (certifikatov) overitelja na spletnem naslovu: https://www.nlb.si/nlb/nlb-portal/slo/p... in Javni del notranjih pravil AC NLB za kvalificirana digitalna potrdila za fizične osebe na spletnem naslovu: https://www.nlb.si/politika-acnlb-julij... .

Za prevzem certifikata uporabljajte le najnovejše različice brskalnika Internet Explorer in najnovejše različice brskalnika Mozilla Firefox, ki so skladne z vašim operacijskim sistemom. Uporabo drugih brskalnikov odsvetujemo, saj lahko pride do tehničnih težav in uničenja certifikata. Več na http://www.nlb.si/klik. Postopek prevzema certifikata bo trajal nekaj sekund. Počakajte do konca prevzema in ga ne prekinite, sicer bo certifikat uničen. V obeh primerih boste morali kode za izdelavo novega certifikata naročiti v vaši poslovalnici.

Navodila za prevzem certifikata
http://www.nlb.si/ac-nlb-prevzem-klik
Navodila za prevzem na pametno kartico ali pametni USB ključ:
http://www.nlb.si/kdp-na-kartice-in-klj...
Navodila za Internet Explorer
http://www.nlb.si/prevzem_kdp_za_ie.pdf
Navodila za Firefox
http://www.nlb.si/prevzem_kdp_za_ff.pdf

Za morebitno pomoč pri prevzemu certifikata pokličite na tel. št.: 01/477 20 60.

Novo prevzet certifikat prične veljati z dnem prevzema. Veljavnost certifikata je pet let. Za stroške obnove certifikata bomo v skladu s trenutno veljavno Tarifo NLB (http://www.nlb.si/klik ) bremenili vaš temeljni račun.

NLB d.d.


Skratka vse maile vezane na dotično podaljšanje sem sedaj pregledal in nikjer ne najdem omembe tega stroška.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Apple ::

Zadnji odstavek v tem emailu:
Novo prevzet certifikat prične veljati z dnem prevzema. Veljavnost certifikata je pet let. Za stroške obnove certifikata bomo v skladu s trenutno veljavno Tarifo NLB (http://www.nlb.si/klik ) bremenili vaš temeljni račun.
LP, Apple

Machete ::

YES. Vse štima. Edino izpade ožemaško po enem letu cuzati 7 eur za 'nič' in slab okus v ustih.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Groot ::

Očitno so masovno sedaj ugotovili, da so nekaj pozabili zaračunati. Punca je namreč dobila enako obvestilo. Toliko o nekem resnem pristopu do svojih strank.

a_borlak ::

Ja, sem tudi od drugega kolega slišal, ki je prevzel certifikat septembra 2019, da je sedaj dobil račun. Očitno jim ena skripta ni delala.

rozman ::

Jaz sem pisal na support, čemu trganje


Strošek, ki ga omenjate je zapisan v tarifi NLB d.d. in je zaračunan vsem komitentom Nove Ljubljanske banke vsakih 5 let.

Tokrat, zaradi tehnične napake, nismo zaračunavali stroške redne obnove KDP in smo poslali spodnje obvestila, da se bo to zaračunalo naknadno 15.5.2020.

V kolikor ste certifikat prevzeli in ga ne uporabljate nam zapišite reklamacijo na podlagi katere, vam povrnemo stroške obnove, zaradi neuporabe certifikata.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

bobby ::

Vse lepo in prav, ampak jaz bi se tudi apotaknil ob to, da ce v mailu in linkih, ki jih je dobil ENO LETO NAZAJ NI omenjeno, da je steosek 7 eur, potem se mi mail, ki ga je dobil pred kratkim zdi totalen fiahing. Pošljejo in tist, ki se NE BO pritozil, se pac strinja s stroškom, tist, ki se pa bi, pa ima nekaj slame v glavi in ga obravnaavamo drugacet. Torej OP, na tvojem mestu bi se pritozil, ker (ta del se pozanimaj) obstaja cas, po sprejemu storitve, mora bit izdan racun, ne pa ENO LETO KASNEJE, ta del se mi zdi hudo problematičen. To, kar imajo oni interno vpisano ni v skladu z zakonom, (spet pozanimajbse, najkasneje 15ega v naslenjem mesecu ali max 31dni).
Se bom se pozanimal ampak nekako ima problem s tem
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Apple ::

Eno vprasanje... kako potem Zoran Jankovic oz njegovo redarstvo posilja kazni za prekrske, narejene vec kot 1 leto nazaj? Spomnim se, da je bilo tudi okoli tega velika polemika, samo je bilo vse Zokiju v prid.
LP, Apple

bobby ::

Zakon prirejen za prekrske in filanje drzavne blagajne :) To pa ni prekršek ampak racun za storitev v kvazi normalnem poslovnem razmerju.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bobby ()

Apple ::

Vem, da ni enako... sem se pa spomnil tocno tega primera izpred nekaj let :)
LP, Apple

bobby ::

V vsakem primeru imas opcijo peitozbe ampak za primer 7ih eur si tako len, da se ne bos sel hecat, za 250 eur odvisno od tvojega financnega stanja, njefovi sinkoti za 20mio pa zih, ker se jim prej ali slej splaca iz strani zastarelosti ali pa koncne kazni proti zacetnega dobicka. Matematika je jeba ?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Machete ::

Ma ne gre se za 7 eur. Ajde malo je huda za en klinčev certifikat cifra, ker bi morali to z dobro voljo brezplačno dati strankam, kjer jih drugjje cuzajo.
Mene bi bilo srtam stranki poslati račun za neko zadevo eno leto kasneje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bobby ::

No tu je oa od tebe odvisno, ali se bos spravil v pritozbo zaradi principa ali pa boš, ko se kaj pa vem koliko ostalih, pozrl teh 7 eur in sel dalje.
Samo v slednjem primeru potem ne vidim, zakaj si sploh odpiral to temo razen da pades v 95procentike ljudi, ki se samo pritozujejo in v koncni fazi ne naredijo nic.
Torej?
Javi nam, kaj bos oz imas plan naredit pa ti pomagamo naprej.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

SeMiNeSanja ::

bobby je izjavil:

No tu je oa od tebe odvisno, ali se bos spravil v pritozbo zaradi principa ali pa boš, ko se kaj pa vem koliko ostalih, pozrl teh 7 eur in sel dalje.
Samo v slednjem primeru potem ne vidim, zakaj si sploh odpiral to temo razen da pades v 95procentike ljudi, ki se samo pritozujejo in v koncni fazi ne naredijo nic.
Torej?
Javi nam, kaj bos oz imas plan naredit pa ti pomagamo naprej.

Ne vem, kaj se zdaj spravljaš nad človeka, ki je hotel izvedeti, če obstaja kakšna pravna osnova za reklamacijo.

Tudi meni se zdi butasto trošiti energijo, če je morebitna pritožba že v naprej obsojena na neuspeh. Poleg tega se brez prave osnove niti nimaš na kaj sklicevati.

Skratka, STFU če nimate kaj zares koristnega za dodati / svetovati! Trolov je že tako dovolj.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

Machete ::

Napisal sem vam tu, da se tovrstne prakse javno osramoti, njim sem pa napisal da smrdijo. To da nisem opazil, da bo zaračnunano po ceniku in da nisem preveril koliko to je in, da nisem spremljal, da do tega ni prišlo, pa je moja krivda in odgovornost. Pritožb in reklamacij ne mislim pisat, ker raje porabim dotični čas za visenje na st.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bf4ed ::

Jaz sem dobil isti mail da bodo zaračunali nekaj kaj so pozabili..po pritožbi sem dobil odgovor:

Spoštovani,



v zvezi z vašo pritožbo na obvestilo banke, da vam bomo obnovo certifikata AC NLB zaračunali naknadno, naj pojasnimo, da je do napake tj. nezaračunavanja stroška prišlo zaradi tehničnih razlogov, sama storitev pa je bila sicer korektno in v roku opravljena. Skladno z 355. členom Obligacijskega zakonika je mogoče storitev zaračunati tudi naknadno, vendar ne pozneje kot leto dni od takrat, ko je bila opravljena. Cena storitve ob izvedbi je bila javno objavljena v tarifi banke, ki se v vmesnem obdobju ni spremenila.



Opravičujemo se vam za vse nevšečnosti in upamo, da boste naše pojasnilo sprejeli z razumevanjem.

bf4ed ::

Aja pa zaradi še enega spora ko sem preklical preko klika VISA kartico par mesecev pred obnovo so mi zaračunali letno članarino. Po pritožbi so mi vrnili okoli 95% zneska. Sem se še enkrat pritožil da če ne vejo računat ali kaj. So mi povrnili še tistih par EUR.

Zdaj ko pa so spet nesposobni, sem se odločil da v kratkem zaprem račun.
Samo da odpravijo to glupost z maskami. Naslednji dan zapiram.
Zapravljajo moj čas s takimi bedarijami.

Gamad nesposobna.

Apple ::

Če povsod ukinjaš storitve, zapiraš račune, ker nihče ne zna računati, etc. kmalu ne boš imel h komu iti.

Zato obstaja instrument Reklamacija.

Meni Telekomove storitve dosti krat niso delovale po 14 dni. Pa sem vedno dobil račun za cel mesec. Ko sem poslal reklamacijo, sem dobil dobropis.

Podobno je bilo tudi z Viso na NLB. Pač napišeš reklamacijo in to je to. Še dobro da se da vse elektronsko.

Če bi šel jaz ukinjati vse storitve zaradi takih spodrsljajev, bi lahko že knjigo napisal...
LP, Apple

boldleaf ::

Sem sel dol iz klika in NLB.

Razlogi so preprosti, certifikata se z novimi verzijami firefoxa ne da prevzeti, IE tako ali tako nihce vec ne uporablja, nove verzije ne delajo, Edge ne dela.

Najvecja svinjarija pri Kliku pa je android aplikacija, ki popolnoma za brez veze preverja ali imas nalozen google framework/play in onemogoci uporabo, ce ga nimas.
Gre za eklatantno zajebavanje uporabnikov v glavo, verjetno s strani nekega developerja, ki misli, da morajo vsi uporabljati googlov spyware.

Od mene so letno pokasirali precej denarja in zdaj ga bo dobila pac druga banka.

Enako je bilo z dvigom zahtevanih verzij za googlov framework, kjer ogromno ljudi ni imelo telefona, ki bi podpiral Klik. Tudi za tukaj vem za nekaj oseb, ki so NLB zato zapustile.

Ne vem sicer kdo je zblojenec, ki zadevo vodi, zagotovo pa se grejo na podrocju mobilnega Klika vojno proti uporabnikom namesto, da bi jim prisli nasprotim, klasicno, enaka sola kot slovenska javna uprava.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: boldleaf ()

blackbfm ::

Klasicen klik prek brskalnika dela na vseh telefonih (seveda tega ne oglašujejo na polno)

a_borlak ::

Dela, le certifikat moraš instalirat.

bobby ::

SeMiNeSanja je izjavil:

bobby je izjavil:

No tu je oa od tebe odvisno, ali se bos spravil v pritozbo zaradi principa ali pa boš, ko se kaj pa vem koliko ostalih, pozrl teh 7 eur in sel dalje.
Samo v slednjem primeru potem ne vidim, zakaj si sploh odpiral to temo razen da pades v 95procentike ljudi, ki se samo pritozujejo in v koncni fazi ne naredijo nic.
Torej?
Javi nam, kaj bos oz imas plan naredit pa ti pomagamo naprej.

Ne vem, kaj se zdaj spravljaš nad človeka, ki je hotel izvedeti, če obstaja kakšna pravna osnova za reklamacijo.

Tudi meni se zdi butasto trošiti energijo, če je morebitna pritožba že v naprej obsojena na neuspeh. Poleg tega se brez prave osnove niti nimaš na kaj sklicevati.

Skratka, STFU če nimate kaj zares koristnega za dodati / svetovati! Trolov je že tako dovolj.


Ne vem sicer, kje si ti nasel napad na cloveka ampak naj bo po tvoje, da bos bolj mirno spal.

Sem se pa pozanimal in sem lepo dobil sledece:
-------
Ni razloga za reklamacijo.

Beri:
https://www.racunovodja.com/Clanek/7853

https://www.gzs.si/skupne_naloge/inform...

Za perodične zadeve, je zastaralni rok eno leto po lkoncu leta v katerem je bi izdan. Torej maja 2020 izdan račun zastara čez 20 mesecev - 31.12.2021. Decembra 2020 izdan račun, zastara v 13 mescih - 31.12.2021.
Račun tega tipa, (tudi če ne bi bil izdan), bi zastaral šele 31.12.2020.

-------
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

mat11 ::

Machete je izjavil:

Pozdravljeni,
16.5.2019 smo vam poslali obvestilo za obnovo certifikata AC NLB, ki ste ga uspešno obnovili in prevzeli ter ga uporabljate za vstop v NLB Klik.
Sporočamo vam, da vam bomo v petek, 15. 5. 2020, zaračunali strošek te obnove v višini 6,90 €.

Lep pozdrav,
NLB d.d.


Ne rečem, da ni možno, da je bilo to spisano že pred enim letom v obvestilu za podaljšanje, ampak bolj nepriljudno bi že težko postopali.
Iz katere riti so sedaj potegnili 7 eur po enem letu vedo le oni. Očitno nas je preveč idiotov še ostalo pri njih.


So ti trgali? Meni niso, so se mogoče zavedli da po toliko pretečenem času ni ravno lepo obračunavati stvari za nazaj.
mat

Machete ::

Ja.
01.05.2020 OBNOVA CERTIFIKATA KLIK 6,90
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mat11 ::

Mamico jim, so pa res nesposobni. Še svojih besed se ne držijo. So napisali 15.5. in sedaj to naredijo 1.5.
Sem gledal za 15.5. in tako spregledal da so pobrali denar 1.5. cccccccc
mat

Apple ::

Datum transakcije je lahko razlicen od datuma valute. To pomeni, da so ti lahko zaracunali 15.05. z datumom 01.05.
LP, Apple

mat11 ::

Se ne mislim zaradi tega obremenjevati, samo na kliku lepo piše 1.5. ne pa 15.5. Pa saj je vseeno, malce grenak okus v ustih ostane.
mat

lolipop2 ::

WTF je tole z NLB. Danes so poslali na mail to obvestilo:

s 1. novembrom smo nadgradili vse pakete bančnih storitev. Na podlagi želja in potreb naših strank, smo jim dodali nove funkcionalnosti in izboljšali obstoječe. Za le 0,59 € višjo ceno imate v svojem paketu zdaj na voljo mnogo več.



A lahko podražijo paket brez mojega strinjanja? 8-O

Apple ::

Kater paket mas?
LP, Apple

lolipop2 ::

Apple je izjavil:

Kater paket mas?


Aktivni. Sem videl, da je tema že drugje dejavna

OK.d ::

Ali še koga zafrkava Klik preko telefona - se ne odziva?
Še dobro, da imamo "zaenkrat" certifikate na pc-ju in da zadeva deluje - 1.3.2021.
Tepci, zakaj bodo šli spreminjati dobro delujočo zadevo.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

Apple ::

V kaksnem smislu te zeza Klik prek telefona?
LP, Apple

OK.d ::

Ko sem se logiral s prstnim odtisom se ni zgodilo nič in celo napisalo je da so težave z lokacijo-gps error.
No zdaj sem še enkrat probal in spet deluje normalno.
LPOK.d

BuDi79 ::

OK.d je izjavil:

in celo napisalo je da so težave z lokacijo-gps error.
uuu... celo to je napisalo. Kar nima 0% veze z s tem, da ne bi delala, samo šalabajzerji določenih delov niso prilagodili novim androidom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BuDi79 ()

Machete ::

Ne dobim SMSa. Za popizdit.

ZA ENO BREZVEZNO PLAČILO:

1. Prstni odtis,
2. telefonski app,
3. kot klobasa dolga koda,
4. vpisno geslo,
5. SMS.



Niso normalni.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Apple ::

Si probu se enkrat?
LP, Apple

Machete ::

Ja, saj sem jih potem čez pol ure 5 naenkrat dobil.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Apple ::

krivda operaterja...
LP, Apple

kow ::

Kot uporabnik, mi je vseeno. NLB se nima kaj izgovarjati na operaterje. Sami so dodali dependency na mobilno omrezje.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB ukinitev certifikatov ? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
697124157 (31166) WizzardOfOZ
»

NLB paketi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19844683 (20293) harvey
»

Varnost spletnih bank - enkratna gesla

Oddelek: Informacijska varnost
346877 (5029) seba-beba
»

NLB mora povrniti škodo zaradi phishinga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
12848762 (41833) tony1
»

NLB klik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5020364 (14916) fosil

Več podobnih tem