» »

NLB Klik

NLB Klik

1 2
3
»

Apple ::

Pozabil sem dati vprašaj...

Torej: krivda operaterja?
LP, Apple

martincek1 ::

Testno je na voljo nova NLB Klik spletna in mobilna aplikacija!

https://www.nlb.si/novi-klik

 Slika

Slika



Ne, ni prvi april.

Zgodovina sprememb…

harvey ::

Ne, ni prvi april.

Totalno nepregledno ;((
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

VelkBla ::

Sem poskusil in zadeva je...meh. Nekako me spominja na športne in fitnes aplikacije, trenutno mi deluje nepregledno, ampak ok...poskusimo. Opazil sem, da za novo verzijo potrebuješ samo uporabniško ime in enkratno OTP geslo, za prejšnjo verzijo Klika pa up. ime, enkratno otp geslo in "obstoječe/prvotno" geslo. To brez prvotnega gesla mi žal ni ok.

Ni mi tudi všeč, da položnico oz. UPN, ki ga že imam shranjenega v imeniku, moram vse ponovno vpisovati razen IBAN prejemnika. Pri prejšnji si lahko samo popravil podatke (npr.: referenca, znesek, namen plačila,...itd) in plačal. Delna prednost je to, da v novem imeniku lahko iščeš poimensko ali po št. IBAN-a.

Bomo vidli....

janezvalva_5 ::

VelkBla je izjavil:

Sem poskusil in zadeva je...meh. Nekako me spominja na športne in fitnes aplikacije, trenutno mi deluje nepregledno, ampak ok...poskusimo. Opazil sem, da za novo verzijo potrebuješ samo uporabniško ime in enkratno OTP geslo, za prejšnjo verzijo Klika pa up. ime, enkratno otp geslo in "obstoječe/prvotno" geslo. To brez prvotnega gesla mi žal ni ok.

naj ti ne bo žal.

VelkBla je izjavil:


Ni mi tudi všeč, da položnico oz. UPN, ki ga že imam shranjenega v imeniku, moram vse ponovno vpisovati razen IBAN prejemnika. Pri prejšnji si lahko samo popravil podatke (npr.: referenca, znesek, namen plačila,...itd) in plačal. Delna prednost je to, da v novem imeniku lahko iščeš poimensko ali po št. IBAN-a.

Bomo vidli....

to je zaradi varnosti. nočejo, da bi jim po pomoti šenkal kaj denarja.

VelkBla ::

Iz druge teme dodajam še to:

Pozabil sem tudi dodati, da so mi določene UPN kar združili. Za zavarovalnico sem imel dva različna UPN za dve različni osebi. Pri novi verziji so to kar družili v en UPN.

dussan ::

Ali res ne moreš preko Klika skleniti depozita? Jaz tega v novem kliku ne najdem :(

Tomas 33 ::

Na strani informativnega izračuna je omenjena možnost sklenitve preko videoklica ali v poslovalnici.
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB ukinitev certifikatov ? (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
697124914 (31923) WizzardOfOZ
»

NLB paketi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19844863 (20473) harvey
»

Varnost spletnih bank - enkratna gesla

Oddelek: Informacijska varnost
346904 (5056) seba-beba
»

NLB mora povrniti škodo zaradi phishinga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Varnost
12848887 (41958) tony1
»

NLB klik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5020391 (14943) fosil

Več podobnih tem