» »

Microsoft

Microsoft

Anney ::

Kako priti preko telefonskega kontakta, do podpore za MS. Imam namreč težavo za en račun na katerega je vezan ključ za office 2016, in sedaj ga ne morem namestiti ponovno, tisti račun pa je blokiran (prevečkrat vnešeno napačno geslo) plus zloraba, ker vidim, da je za obnovitev neka druga telefonska in .at mail. Računalnik je za poslovno rabo in je kupljena original licenca.

Nad spletnimi obrazci(kamor te telefon vodi) pa sem že obupal, ker mi vedno zavrnejo, saj se iz tega računa mailov ni pošiljalo, kar pa zahtevajo, da navedem.

Pred kratkim smo prejeli zahtevo za obnovitev vašega Microsoftovega računa b******@outlook.com. Žal s podatki, ki ste jih navedli, nismo mogli preveriti vašega lastništva za ta račun. Pri družbi Microsoft je varnost in zasebnost naših strank na prvem mestu. Ker želimo zaščititi vaše osebne podatke, naredimo vse, kar je v naši moči, da se prepričamo, da ste lastnik računa.
Pošljite nov obrazec za preverjanje računa
V tem trenutku je najbolje, da Pošljite nov obrazec s čim bolj natančnimi podatki. Več informacij kot vključite v obrazec, večja je verjetnost, da boste znova pridobili dostop do svojega računa. Spodaj najdete nekaj namigov, ki vam bodo v pomoč pri čim bolj celovitem in natančnem izpolnjevanju obrazca.
> Pošljite nov obrazec
Uporabni namigi za izpolnjevanje dodatnega obrazca:
• Odgovorite na čim več vprašanj.
• Uporabite podatke, ki ste jih navedli, ko ste ustvarili račun ali ga nazadnje posodobili.
• Obrazec pošljite iz računalnika, ki ga pogosto uporabljate.
• Morali boste navesti zadnje uporabljene e-poštne naslove in vrstice z zadevo v zadnjih e-poštnih sporočilih. Prosite družinske člane, prijatelje ali poslovne stike, da potrdijo svoje e-poštne naslove in vam posredujejo vrstice z zadevo v zadnjih treh e-poštnih sporočilih, ki so vam jih poslali.
• Pazite, da uporabite pravo domeno za svoj račun, kot je hotmail.com, live.com ali outlook.com. Upoštevajte, da je vaš e-poštni naslov morda vezan na državo. Če ste na primer ustvarili svoj račun na Švedskem, je vaša domena »hotmail.co.se« in ne »hotmail.com«.
Pripravljeni?



Osebno se mi zdi bolano, da ni enostavnejše rešitve, navaden klic, mail, sploh ob predpostavki da plačaš 400€ za licence.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

DostMam ::

Alexius Heristalski ::

01/585 34 49

Pred leti so račune, v katere se ni nihče prijavil dlje časa (leto ali več), tudi brisali, ne glede na to, ali so vsebovali kakšne licence ali ne. Tako je možno, da so ta račun pobrisali in ga je nekdo drug na novo registriral, brez vsebine seveda.

Dvomim, da ti bo podpora obnovila račun, nimajo pristojnosti za to. Verjetno boš moral odpreti nov račun, na katerega ti bodo izdali nadomestni ključ.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

Zgodovina sprememb…

Anney ::

Pa to dvomim, ker je na ime in priimek, zgleda je bil zlorabljen, bom jutri poskusil doklicati koga, ker s temi spletnimi obrazci je nemogoče. Rabim pa licenco za ponovno namestitev, škatlo s kodo imam, a je vezana na un račun na katerega nimam dostopa. Res ne vem, da ni malo eleganjtnejše rešitve z MS v 2021, kot pa da poslušaš tajnico pa ti govori spletne naslove za obrazce izpolnjevat. Človek bi rad delal, js pa se cel dan jebem z podporo. Ni čudno da je vse piratsko, 2x klikneš in delaš. Ko pa daš denar za licenco ti pa rečejo jebi se. Pa še danes sem nabavil za stacionarca, office in windows 400EUR. Zgleda samo za hvala lepa in mogoči obisk kakšnega inšpektorja. :)

Tako to zgleda, referenca zgornje povezave:



Tole pa je za obnovitev (nič ni mojega):

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

Še vedno nism rešil, ker je nemogoče. Naložil sem piratsko vezijo, da se lahho dela, če je njim vseeno bo še meni. Licence imam na računih za ostalo mi je gladko ravno. Tajnic na telefonih ne mislim poslušati, če dobim pa obisk pa mu predvajam enako kot sem doživel. Katastrofa. Naj se zmeni.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Anney ::

Še enkrat se javljam, po cca mesecu dni sem vmes celo prišel do kontakta v živo, apmak stric je bil na nekem sprehodu ali nekje zunaj in tu menda ni pomoči, niti ni imel volje za pogovor niti pomoč. Menda se ne da drugače rešiti, kot preko obrazca na spletu. Meni je tole malo mimo, za 21. stoletje, da ne pridem do kupljene licence, katere račun je bil zlorabljen. Pozna kdo kakšno rešitev. Mail računa na katerem je bila licenca, se ni uporabljal za pošiljanje pošte, ampak zgolj kot račun. V obrazcih pa težijo za maile. Bolano od takšne multionacionalke. Niti obrnit se ne moreš kam. Pa še zakupljen Onedrive in backup sta gor. (vsaj ta ni bil edini tam).

Kam se obrnit v tujino?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

DeeCoy ::

Anney je izjavil:

Še enkrat se javljam, po cca mesecu dni sem vmes celo prišel do kontakta v živo, apmak stric je bil na nekem sprehodu ali nekje zunaj in tu menda ni pomoči, niti ni imel volje za pogovor niti pomoč. Menda se ne da drugače rešiti, kot preko obrazca na spletu. Meni je tole malo mimo, za 21. stoletje, da ne pridem do kupljene licence, katere račun je bil zlorabljen. Pozna kdo kakšno rešitev. Mail računa na katerem je bila licenca, se ni uporabljal za pošiljanje pošte, ampak zgolj kot račun. V obrazcih pa težijo za maile. Bolano od takšne multionacionalke. Niti obrnit se ne moreš kam. Pa še zakupljen Onedrive in backup sta gor. (vsaj ta ni bil edini tam).

Kam se obrnit v tujino?

Če si dokaj blizu, obišči kristalno palačo v btcju v živo.. Če ti tam ne morejo pomagati, ti ne more nihče.

Anney ::

Žal ne. Poden od podna, glede supporta.

Ni čudno da je vse piratsko.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

obdržanje email naslova pri siolu

Oddelek: Omrežja in internet
133332 (1895) dottor
»

Kako izbrisati račun na mimovrste.com?

Oddelek: Pomoč in nasveti
3818371 (17089) St235
»

Gmail - nekdo mi poskuša obnovit račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
72658 (2191) All
»

Google račun z mojim Hotmail naslovom

Oddelek: Omrežja in internet
61608 (1485) naKljuchni
»

Kako narediti msn account z lastnim mailom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
133805 (3545) EagerWolf

Več podobnih tem