» »

Ukraden oz pozabljen FB račun

Ukraden oz pozabljen FB račun

Digibyte ::

Mislim da mi je nekdo ukradel FB račun in se ne morem vpisat. Lahko pa tudi da sem enostavno pozabil vse ker se leta nisem vpisal. Težava je v tem da ne morem ponastaviti gesla ker se niti emaila ne spomnim na katerem je bil FB profil registriran. Tisti email račun za katerega sem mislil da je tapravi pa kar naenkrat pripada nekomu ki piše v arabščini.

Torej kako naj izvem preko katerega email naslova je bil FB profil registriran?

Seljak ::

Glede na to, da nisi nek hud uporabnik FB ti priporočam, da pozabiš na ta račun, na katerega si tako ali tako že pozabil in si ustvari nov račun in poskrbi za varnost tako kot se zagre, da ne boš spet tukaj pisal kako so ti ukradli pozabljen FB račun. Kako se poskrbi za varnost na spletu pa je napisano ogromno. Tukaj ni samo FB ampak je pomembna tudi varnost nasploh na spletu.

Digibyte ::

Seljak je izjavil:

Glede na to, da nisi nek hud uporabnik FB ti priporočam, da pozabiš na ta račun, na katerega si tako ali tako že pozabil in si ustvari nov račun in poskrbi za varnost tako kot se zagre, da ne boš spet tukaj pisal kako so ti ukradli pozabljen FB račun. Kako se poskrbi za varnost na spletu pa je napisano ogromno. Tukaj ni samo FB ampak je pomembna tudi varnost nasploh na spletu.


No ni ravno tako kot si napisal.Prehitro sklepaš. Jaz sem enkrat ustvaril 2 FB računa in sicer svoj profil in profil mojega hišnega ljubljenčka. Na svojem profilu sem vsak dan na drugem sem se vpisal zelo poredko potem pa kar naenkrat nisem več imel dostopa. Znam poskrbeti za varnost vendar v tem primeru mi ni jasno kako da se ne morem vpisat preko nobenega od mojih email računov.

eko_2k4 ::

Digibyte je izjavil:

..... ker se niti emaila ne spomnim na katerem je bil FB profil registriran.


Malo poglej po mailih, sigurno si kdaj dobil kakšno notifikacijo na mail, za kakšen tag ali podobno.

Digibyte ::

eko_2k4 je izjavil:

Digibyte je izjavil:

..... ker se niti emaila ne spomnim na katerem je bil FB profil registriran.


Malo poglej po mailih, sigurno si kdaj dobil kakšno notifikacijo na mail, za kakšen tag ali podobno.


Res sem vse pregledal. Mam 4 emaile pa na nobenem nič v zvezi z tem profilom. Sej vem da sem smotan ampak vseeno bi rad not pršu da brišem račun.

donvito ::

Ja probaj z vsemi 4-mi maili obnoviti račun, eden bo že pravi.
Če ni nobeden potem pač ne moreš.

[D]emon ::

> in profil mojega hišnega ljubljenčka

You're a special kind of stupid.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Digibyte ::

donvito je izjavil:

Ja probaj z vsemi 4-mi maili obnoviti račun, eden bo že pravi.
Če ni nobeden potem pač ne moreš.



Noben ni pravi8-O

[D]emon je izjavil:

> in profil mojega hišnega ljubljenčka

You're a special kind of stupid.


Ja no FB je že sam po sebi bedarija pa naj bo še tak profil vmes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Digibyte ()

Digibyte ::

Sicer ne verjamem v naključja ampak to kar se mi je lihkar zgodilo je pa res naključje. Gledam en japonski film na TV in je kazalo Jokohamo kjer imam prijateljico. V tistem trenutku sem se spomnil gesla izpred nevem kolkih let ki je enako imenu te japonke :)

Je pa res da email račun ne obstaja več prek katerega je bil profil registriran.

Zadeva rešena. Hvala za odgovore. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Digibyte ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nov fb profil

Oddelek: Pomoč in nasveti
133445 (2601) FormerUser
»

Ukraden Facebook račun

Oddelek: Pomoč in nasveti
204353 (2929) boogie_xlr
»

Zaseg računalnikov in odškodnina

Oddelek: Loža
469469 (6936) an3333
»

Facebook uvaja prepoznavanje obrazov

Oddelek: Novice / Zasebnost
3714058 (12040) St235
»

Facebook - zloraba

Oddelek: Informacijska varnost
237260 (6059) St235

Več podobnih tem