» »

Katero vzmetnico kupiti?

Katero vzmetnico kupiti?

«
1
2

fantasycamp ::

Mama se je ogrela za Dormeo, pa jo b skup z ogrodjem stalo okol jurja..
Nočem da kupi nek topshop produkt(mogoče to ni)...

Kakšne so vaše izkušnje z ostalimi proizvajalci, nisem kupoval že dolgo, zanima me razmerje vs cena, tako da je vska predlog in kritika dobrodošla...

smacker ::

Mam Dormeo iMemory silver, je bil cca. 400€. Ko sem probaval po diskontih nisem našel primerljivega za enako ceno, vsi ki so mi bili všeč so bili okoli 800€. Sem zadovoljen, po 3 letih uporabe je kot nov, če vzameš še njihove letvice imaš 15 (al je 12?) let garancije.

jnovak ::

Nimam Dormea, jih pa poznam kar nekaj, ki so z vzmetnicami zadovoljni. Za negativno izkušnjo sem slišal le pri eni varianti z aloe vero - baje je bil vonj problematičen, osebi ni ustrezal.

Je pa to precej od posameznika odvisno, tako da tudi če ti tu vsi priporočijo eno specifično vzmetnico, nikakor ne pomeni, da bo tudi tebi oz. tvoji mami najbolj ustrezala.
Kdor ima težave s hrbtom se bo kar potrudil, da bo našel pravo. Spet drugi nimajo posebnih preferenc. Je pa vseeno za razmisliti pred nakupom - navsezadnje se na njej preživi ogromen del življenja :)

Poleg Dormea bi predlagal, da pogledaš ponudbo še pri naslednjih firmah: Spalni Sistemi Domos, Slovenska postelja, Jysk.

Testiraj. Če ne drugega vsaj v trgovini za par minut.
Glede cen: akcije, popusti; se jih hitro dobi 25-33 % pod osnovno ceno.

fantasycamp ::

smacker je izjavil:

Mam Dormeo iMemory silver, je bil cca. 400EUR. Ko sem probaval po diskontih nisem našel primerljivega za enako ceno, vsi ki so mi bili všeč so bili okoli 800EUR. Sem zadovoljen, po 3 letih uporabe je kot nov, če vzameš še njihove letvice imaš 15 (al je 12?) let garancije.



jnovak je izjavil:

Nimam Dormea, jih pa poznam kar nekaj, ki so z vzmetnicami zadovoljni. Za negativno izkušnjo sem slišal le pri eni varianti z aloe vero - baje je bil vonj problematičen, osebi ni ustrezal.

Je pa to precej od posameznika odvisno, tako da tudi če ti tu vsi priporočijo eno specifično vzmetnico, nikakor ne pomeni, da bo tudi tebi oz. tvoji mami najbolj ustrezala.
Kdor ima težave s hrbtom se bo kar potrudil, da bo našel pravo. Spet drugi nimajo posebnih preferenc. Je pa vseeno za razmisliti pred nakupom - navsezadnje se na njej preživi ogromen del življenja :)

Poleg Dormea bi predlagal, da pogledaš ponudbo še pri naslednjih firmah: Spalni Sistemi Domos, Slovenska postelja, Jysk.

Testiraj. Če ne drugega vsaj v trgovini za par minut.
Glede cen: akcije, popusti; se jih hitro dobi 25-33 % pod osnovno ceno.


Hvala obema, moram jo spravt v te trgovine probat, to je večji problem ;)
glih gledam, edino kar mem moti pr dormeu ne vidim okvirjev kam daš postljo...

Zgodovina sprememb…

Mravlek ::

Tu dajati neka priporočila je neumno, kajti če bi 10 uporabnikov pri 10. postih dalo priporočilo za le eno vzmetnico, še ne pomeni da bo mami všeč. Pelji jo v trgovine pa naj sama preizkusi, kaj ji paše. Lahko ji bo perfektna za 200€ ali pa šele za 1200€ ali pa še več. Trgovin je ko smeti :)

Pa pozabi na Dormeo.....žal ni to kar je nekoč bilo....res škoda :(


LP
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

krho ::

Mi smo jo vrnili, ker je bila pretrda
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

toplakd ::

Jaz sem pred letom dni vzel dluks metropol vzmetnico in zaenkrat smo zadovoljni

bambam20 ::

Zanimivo kako deluje trženje. Večina, ko pride do pogovora o vzmetnicah takoj omenijo Dormeo. češko je porabil lepe vsote denarja, da so se njegove reklem, kako je Dormeo pa RES tisto pravo in rezultat uspeha je tukaj. Vsak SLovenec pozna Dormeo. Češko pa je bil ali pa je še najbolj bogat SLovenec.

Pohvalno.

Sam sem prevečkrat prebral in slišal, da so ljudem Dormeo vzmetnice pretrde. Da jih je na začetku bolelo celotno telo. Potem so se pa navadili :).


Osebno sem si pred nekaj leti omislil vzmetnico proizvajalca Optimo.

http://optimo.si/sl/index

Mravlek je izjavil:

Tu dajati neka priporočila je neumno, kajti če bi 10 uporabnikov pri 10. postih dalo priporočilo za le eno vzmetnico, še ne pomeni da bo mami všeč. Pelji jo v trgovine pa naj sama preizkusi, kaj ji paše. Lahko ji bo perfektna za 200€ ali pa šele za 1200€ ali pa še več. Trgovin je ko smeti :)

Pa pozabi na Dormeo.....žal ni to kar je nekoč bilo....res škoda :(


LP



Močno dvomim, da bo vzmetnica za 200€ perfektna. Tukaj velja načelo, da več je bolje in ne obratno. Dobro ležišče ni z zralogom dražje. Kar pa ne pomeni, da vzmetnica za 200€ ne bo ustrezala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

shotalick ::

Starša sta kupila Dormeo, ko je le ta prišel na tržišče (nista TOP SHOP fan-a), ampak dejansko sta takrat potrebovala novo vzmetnico. Fotr se je pritoževal, da je rahlo pretrda, ampak prav, da se je kmalu navadil. Meni osebno je ležišče pretrdo.

bambam20 ::

shotalick je izjavil:

Fotr se je pritoževal, da je rahlo pretrda, ampak prav, da se je kmalu navadil. Meni osebno je ležišče pretrdo.



Točno to, kar sem napisal. Bila mu je pretrda in se je navadil.

Zanimivo je, da ko človek kupi čevlje in ga le ti slučajno po uporabi začno žulit, se tega pa ne navadi? Zanimivo.

Po moje je občutek na kvalitetni vzmetnici takšen, da daje občutek, da naše telo lebdi, da se popolnoma sprostimo in odmislimo vse misli in uživamo. Z drugo besedo. Na vzmetnico pozabimo in se prepustimu počitku in sprostitivi.

lp.

smacker ::

Majo različne trdote, odvisno od modela. Meni je iMemory Silver zelo mehek, ima pa možnost da obrneš gobo na tršo stran (link: http://www.dormeo.net/lezisca/lezisce-i.... Od znancev marsikdo pravi, da mu je ta model celo premehek. V glavnem, vsak mora najt kar mu je udobno, izbira je precej subjektivna. Na forumu lahko zveš samo kaj o kvaliteti - kako deformirana je vzmetnica po več letih uporabe.

flbroker ::

Jaz sem dobil Dormeo vzmetnico (memory foam) 16let nazaj in je se danes najbolj udobna vzmetnica na kateri sem kadarkoli spal. V zadnjih letih sem zamenjal mislim da ze 5 vzmetnic, vse za en drek. Tudi take ki imajo dobre review-je ipd. pri eni se mi je celo vdolbina naredila po letu dni. Vsem priporocam Dormeo, vsakega centa vredno! Vecina gleda samo denar, je pa zdravje mnogo bolj pomembno kot pa tistih par stotakov ki jih bos dal za vzmetnico.

cebelar123 ::

Imam DORMEO IMEMORY SILVER in je zakon. Praktično ne moreš zgrešiti saj če ti je pretrda jo obrneš in imaš mehkejšo varianto. Recimo midva z mojo imama duplo varianto in na začetku je tudi meni bila pretrda, ko sem jo čez 3 mesece obrnil pa je bila super. Jaz sem jo kupil v SPARU, se splača ko dobiš domov kupon za 25% popust!

bambam20 ::

cebelar123 je izjavil:

Imam DORMEO IMEMORY SILVER in je zakon. Praktično ne moreš zgrešiti saj če ti je pretrda jo obrneš in imaš mehkejšo varianto. Recimo midva z mojo imama duplo varianto in na začetku je tudi meni bila pretrda, ko sem jo čez 3 mesece obrnil pa je bila super. Jaz sem jo kupil v SPARU, se splača ko dobiš domov kupon za 25% popust!



Pomembno je, da dobiš 25% popust.

Kupujte kar vas je volja. Denar je seveda vaš.

darkolord ::

Kaj pa Meblo?

bambam20 ::

darkolord je izjavil:

Kaj pa Meblo?



To seveda ni ok, ker je slovensko. raje meblo, ki so imeli tradicijo in lasten razvoj ?, kot Dormeo.

mitjau ::

Meni osebno Dormeo ne diši, ker je narejeno izključno iz pene in ne "diha". Poleti švicaš ko konj - sem jo imel enkrat v apartmaju. Sem preizkusil tudi njihov nadposteljni vložek in tako slabo kot takrat še nisem spal.. :( smrdi po plastiki, itak pa nadposteljne vložke kupujemo zato, ker nam je vzmetnica pretrda... nakako vsi mislimo da mora biti vzmetnica trda da je to zdravo za hrbtenico pa to ni nujno res - no, tako mi je vsaj zdravnik povedal.

Jysk imam sedaj (vzmeteno, 180x200), prvo leto ali dve je bila super, sedaj pa se je pričela nekaj sukat/zamikat po robovih. Pa sem jo dokaj redno obračal.. :( mislim da bo šla v garancijo. ;)Je pa bila relativno ugodna proti ostalim vzmetenim...

Meblo Jogi (vzmeteno 180x200)sem imel nekoč, bila je super, če bi imel denar, bi jo takoj kupil in zamenjal. Ne vem pa kakšne so današnje kvalitete. So pa relativno drage.

matobeli ::

Hofer vzmetnica, isti jajc kot dormeo, ampak precej ceneje.

bambam20 ::

mitjau je izjavil:

Meni osebno Dormeo ne diši, ker je narejeno izključno iz pene in ne "diha". Poleti švicaš ko konj - sem jo imel enkrat v apartmaju. Sem preizkusil tudi njihov nadposteljni vložek in tako slabo kot takrat še nisem spal.. :( smrdi po plastiki, itak pa nadposteljne vložke kupujemo zato, ker nam je vzmetnica pretrda... nakako vsi mislimo da mora biti vzmetnica trda da je to zdravo za hrbtenico pa to ni nujno res - no, tako mi je vsaj zdravnik povedal.




Motiš se. Dormeo je KVALITETA.

ja vidiš, da 99% pozna zgolj dormeo in jim je super.

Zato, Dormeo naj mama od OP-ja kupi.

mitjau je izjavil:

Ne vem pa kakšne so današnje kvalitete. So pa relativno drage.



Si že kdaj slišal, da bi bila kvalitetno ležišče poceni? jaz še nisem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

mitjau ::

bambam20 je izjavil:



Si že kdaj slišal, da bi bila kvalitetno ležišče poceni? jaz še nisem.


Ko sem kupoval Jysk vzmetnico so me nekateri kupci (kolegi) tako prepričali. ;)
Vsaka šola nekaj stane, edino dobro je, da ima kar nekaj let garancije.

bambam20 ::

mitjau je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Si že kdaj slišal, da bi bila kvalitetno ležišče poceni? jaz še nisem.


Ko sem kupoval Jysk vzmetnico so me nekateri kupci (kolegi) tako prepričali. ;)
Vsaka šola nekaj stane, edino dobro je, da ima kar nekaj let garancije.



Bogi :).. čeprav sem tudi sam preizkusil njihove vzmetnice . Lepo se je ležalo, občutek bil je lep. Samo na dolgi pa se lahko pokaže točno to, kar si ti sedaj napisal.

Vzmetnico pač ne kupujemo za obdobje 2 ali 3 let. čeprav bi jo naj zamenjali po 5 -6 letih ali celo prej?

shotalick ::

bambam20 je izjavil:

shotalick je izjavil:

Fotr se je pritoževal, da je rahlo pretrda, ampak prav, da se je kmalu navadil. Meni osebno je ležišče pretrdo.



Točno to, kar sem napisal. Bila mu je pretrda in se je navadil.

Zanimivo je, da ko človek kupi čevlje in ga le ti slučajno po uporabi začno žulit, se tega pa ne navadi? Zanimivo.

Po moje je občutek na kvalitetni vzmetnici takšen, da daje občutek, da naše telo lebdi, da se popolnoma sprostimo in odmislimo vse misli in uživamo. Z drugo besedo. Na vzmetnico pozabimo in se prepustimu počitku in sprostitivi.

lp.


Rupsi, se strinjam. Če bi bil jaz na njegovem mestu, se ne bi navadil na trdoto, ker imam raje bolj mehko posteljo (pa ne govorimo o tistih, ko spiš v luknji).

In ja, če bi čevlji tiščali, jih pač zamenjaš, se strinjam. Enako velja za vzmetnico, dejmo vzet v zakup, da preživimo skoraj tretjino življenja na njej, "porka flek, da mora bit udobna".

premak ::

Če rešeš "Dormeo" je kot bi reku Audi. Lahko je A1, lahko A8, cene in vožnja zelo zelo različno.
Pred leti so bile na voljo samo tiste klasične, ki so bile precej trde. Sem spal na njej cca 10 let in se mi je zdela trda, sedaj spim cca 4 leta na Memory Silver Plus (na vrh spominska pena) in mi je ful premehka. Ko sem na obisku pa spim na tisti isti stari klasični brez spominske in mi sedaj ful ustreza. Mogoče tudi telo skoz leta potrebuje drugačno ležišče.
Memory Silver Plus pa je kljub zračenju, nizki vlažnosti v prostoru in njihovim letvicam dobil že luknjo in se tudi zato ne spi več OK.

Zmajc ::

Serta ... boljšega ni.

bambam20 ::

premak je izjavil:

Če rešeš "Dormeo" je kot bi reku Audi. Lahko je A1, lahko A8, cene in vožnja zelo zelo različno.

Dormeo je lahko v primerjavi z AUDi- jem podoben po precej trdem športnem podvozju S . PO kvaliteti izdelave pa je na ravni renaulta clio letnik 2005.

koyotee ::

Dormeo za 350€ je jajc. Nevem ali so dražje kaj boljše.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Arey ::

Rupsi očitno dela pri konurenci ker toliko sovraštva proti Dormeu sicer ne najdeš nikjer.

bambam20 ::

Arey je izjavil:

Rupsi očitno dela pri konurenci ker toliko sovraštva proti Dormeu sicer ne najdeš nikjer.



To bo. Če nekaj ni odlično, se me zato obdolži, da delam pri konkurenci? Ne, ne delam pri podjetju, ki je zastopnik za vzmetnice avstrijskega podjetja Optimo.

To ni nobeno sovraštvo. Seveda pa mi ni všeč, da se Dormeo hvali, kot da je TOP izbira.

Malce resnosti prosim.

koyotee je izjavil:

Dormeo za 350€ je jajc. Nevem ali so dražje kaj boljše.



Ti jaz povem , da so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

smacker ::

bambam20 je izjavil:

Sam sem prevečkrat prebral in slišal, da so ljudem Dormeo vzmetnice pretrde. Da jih je na začetku bolelo celotno telo. Potem so se pa navadili :).

Imaš še kakšen drug tehtni argument proti Dormeju? Po postih zgleda kot da sploh nisi uporabnik, ampak kr en random hejter - če imaš pa tehtne razloge pa nas razsvetli. Memory silver je ena mehkejših vzmetnic ki sem jih poskusil, nikoli me nič ni bolelo, spim kot na oblaku od prvega dne. Sem bil sam skeptičen pri principu TopShop prodaje, ampak sem se zaradi cenovne ugodnosti odločil poskusit - druge primerljivo mehke vzmetnice so bile bistveno dražje. Po treh letih uporabe, ga ne menjam. Ne pravim da je top izbira, zagotovo pa ni tako slaba kot ti trdiš.

bambam20 ::

smacker je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Sam sem prevečkrat prebral in slišal, da so ljudem Dormeo vzmetnice pretrde. Da jih je na začetku bolelo celotno telo. Potem so se pa navadili :).

Imaš še kakšen drug tehtni argument proti Dormeju? Po postih zgleda kot da sploh nisi uporabnik, ampak kr en random hejter - če imaš pa tehtne razloge pa nas razsvetli. Memory silver je ena mehkejših vzmetnic ki sem jih poskusil, nikoli me nič ni bolelo, spim kot na oblaku od prvega dne. Sem bil sam skeptičen pri principu TopShop prodaje, ampak sem se zaradi cenovne ugodnosti odločil poskusit - druge primerljivo mehke vzmetnice so bile bistveno dražje. Po treh letih uporabe, ga ne menjam. Ne pravim da je top izbira, zagotovo pa ni tako slaba kot ti trdiš.



Imma izkušnje z Dormeotom :). Ga imamo doma :). Kaj me sedaj napadaš. Verjetno ga imaš tudi sam, pa te telo na njem boli in si potem po cel dan tečen. :).

Če je zadeva, ki se oglašuje preko TOP SHOPA kvalitetna potem pa bo že dražlo. verjetno je Boogie riba tudi.

Ja, Dormeo je daleč od dobr eizbire. Je pa poceni. To pa pri večini Slovencev odtehta pred kvaliteto. Ne obsojam tega. Stanje v državi je slabo. Ljudje delajo za 500EUR na mesec in os srečni, da imajo zaposlitev sploh. In utopično je pričakovat, da si bodo ljudje z nizko plačo kupili vzmetnico za 600-700EUR.

In še izrecno si napisal, ker te je premamila cena. Bil je cenejši.

Samo.Ni pa nobene potrebe, da se Dormeo hvali kot , da je to vrhunska kvaliteta :).

verjamem, da ste tudi zadovoljni uporabniki. Zakaj ne?

Smao ne mi Dormeo hvalit, da je to pa res vau kvaliteta, če pa to ni res.

Hvala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

smacker ::

Ne jemat osebno, ampak tehtnih razlogov še vedno nisi napisal. Če nekaj grajaš, potem navedi razloge - model, kdaj je bil kupljen, kaj te na njem moti,... Tako kot pišeš je samo smetenje po temi.
Preberi moj post še ene parkrat, mogoče boš doumel. Mene nič ne boli, cena pa me je premamila samo tolko da sem ga poizkusil. Za nakup sem se odločil ker mi je bil všeč. Tudi v kvaliteti ne vidim da bi blo kaj narobe, po treh letih je kot nov.

Rippy ::

Punca ima Dormeo in osebno nisem najbolj navdušen nad njem. Sam imam od Jysk Dreamzone Gold S95, že kar nekaj časa in se mi zdi res fantastična, zelo dobro se spočijem. Imajo pa vedno kakšno veliko akcijo, recimo tudi 50-60% dol za najdražje modele. Tako lahko recimo dobiš kakšno, ki je v redni prodaji čez 800 za pod 400 eur.

bambam20 ::

smacker je izjavil:

Ne jemat osebno, ampak tehtnih razlogov še vedno nisi napisal. Če nekaj grajaš, potem navedi razloge - model, kdaj je bil kupljen, kaj te na njem moti,... Tako kot pišeš je samo smetenje po temi.


Mhm. Samo smetenje, ker se ne stirnjam s tistimi, ki tako hvalite Dormeo.

Moti me to, kot marsikoga, da so določeni modeli in tudi naš model je nostavno pretrd, kar pomeni, da se na njem ne morem spočiti, ker mi je neudoben in zna me bolet hrbtenica.

To so za mene povsem dobri, konrektni razlogi.

Bo dovolj dobro.

če nekaj nekomu ni ok ga je potrebno napadat, smao zato, ker pa ti imaš to in si zadovljen.

Očitno si opazil samo mene.pa nisem eidni, ki sem izrazil nezadovoljstvo z Dormeom.

Dormea ne bi priporočal niti svojem najhujšem sovražniku.

LP.

smacker ::

Ja, si napisal, ni ti všeč. Ne rabiš pod vsako pohvalo pisat istih graj in 100krat izražat nestrinjanja, ker nimaš ravno kredibilnega mnenja. Probal si 1 model, je tebi osebno pretrd in sklepaš da je firma zanič. Napisat enkrat je ok, izraziš mnenje, pisat 100krat eno in isto pa je smetenje.

BlaY0 ::

Ima kdo mogoče vsaj par-mesečne izkušnje z Leticia modularnimi penami?

radmannsdorf ::

jaz mam vzmetnico že 20 let. naredil tapetnik. 30cm visoka. še vedno trda tako kot mora biti. spim ko ubit :)
tudi naslednjo, večjo, 200x200 bom dal narediti tapetniku.

koyotee ::

Uglavnem, jogi narejen iz spominske pene, zame ni jogi.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

radmannsdorf ::

se strinjam! morajo bit fedri :)

BlaY0 ::

koyotee je izjavil:

Uglavnem, jogi narejen iz spominske pene, zame ni jogi.

Saj spominske pene je ponavadi samo par cm. Spodaj so lahko tudi mikro vzmeti ali kaj tretjega. Zanimajo me modularne variante kjer lahko posamezne cone menjaš.

mat xxl ::

Tisti, ki res želi top of top vzmetnico vendar ni poceni, naj se odpravi v Marsen pri Domžalah, tam potestira, kaj mu leži, kaj bi , nato pa mu tam, kot legokocke lahko sestavijo čisto vzmetnico po izbiri in komur koli sem to do sedaj svetoval, vsi so nebeško zadovoljni, res pa , je, da cena ni ravno, kot v JSK u ali drugje, samo ne mi pa penasto DORO sranje omenjati brez pravega jedra ...., nobena kvalitetna vzmetnica se ne zvije na 10% končne velikosti in ja morda za lahke osebke do 60 kg bi znala biti OK, samo je pa zelo daleč od česa vrhunskega .
Pa še to tele Marsen custom vzmetnice vam po 5 letih tudi poservisirajo, zjutraj odpeljejo, zamenjajo, kaj izrabljenega, popoldne vrnejo cena je bila 100 eur na vzmetnico in spet je, ko prvi dan, ker materiali se pač s časoma utrudijo.....

Vsak pa za sebe ve .......... pa BTW cene so daleč od tistih v Harveyu, kjer ponujajo one ultra visoke vzmetnice.....

Tomson ::

Z ženo sva nekaj let nazaj oba vzela neki menda dobri Dormeo ležišči, po 14-tih neprespanih nočeh sva oba ležišča vrnila. Kupila Dollar, še danes zadovoljna ... Dedek ima pa že drugi Dormeo pa je zadovoljen. Mislim, da je Dormeo za tiste manj občutljive čisto ok, če pa rabiš res dobro ležišče, no, vsaj zame, Dormeo ne pride v poštev ... Sicer pa vrnejo denar brez težav, tako da vsak, ki ga zanima, lahko preizkusi pa sam presodi...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Ganon ::

Dormeo in kvaliteta v istem stavku? Je ta tema humorno naravnana?

bambam20 ::

smacker je izjavil:

Ja, si napisal, ni ti všeč. Ne rabiš pod vsako pohvalo pisat istih graj in 100krat izražat nestrinjanja, ker nimaš ravno kredibilnega mnenja. Probal si 1 model, je tebi osebno pretrd in sklepaš da je firma zanič. Napisat enkrat je ok, izraziš mnenje, pisat 100krat eno in isto pa je smetenje.



Nisem edini, ki se je pritožil čez Dormeo v tej temi. Sem pa seveda najbolj vztrajen in si me opazil. :) Kaj te zdaj boli? Raje spim na tleh, kot, da spim na Dormeu. in še 100-krat bom napisal, če bo potrebno, da DOrmeo ni nobena kvaliteta.

Ganon je izjavil:

Dormeo in kvaliteta v istem stavku? Je ta tema humorno naravnana?



Za ene je.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Er333 ::

Na Brezjah na gorenjskem je privatnik, ki že par desetletij izdeluje vzmetnice.
Naredi ti po katerikoli meri se zmisliš, ker vse izdela sam.
Ti lahko sam izbereš debelino in kvaliteto žice in potem ti on naredi fedre. Lahko izbereš debelino polnila, materiale, ni da ni. Jogi pa izdela tako, da ima na eni strano zadrgo, da ga lahko sam odpreš in pogledaš kako izgledajo fedri od znotraj :)
Moram rečt da sem izjemno zadovoljen. Mislim pa da je dve leti nazaj zaprl firmo in dela samo še za znance in stranke ki jih pozna od prej.
Dela pa res vrhunsko. Svoje jogije pa izdela tako, da imajo na eni strano zadrgo, da jih lahko sam odpreš in pogledaš kako izgledajo fedri od znotraj :) Svoje jogije tudi obnavlja. Po desetih letih mu ljudje nosijo jogi za zamenjavo polnila, prevleke ali karkoli pač in jogi je dober še nadaljnih nekaj let.
Cena za vzmetnico z malo tršimi vzmetmi 180x200 cm je bila 300EUR. Njegov komentar? Toliko stane jogi, če delaš samo še za sebe in ne plačuješ za reklamo.

Dormeo mi pa ni všeč. Veliko ljudi jamra, da se čez par let tista pena ugrezne in je samo še za v smeti.
Klasika na vzmeti je še vedno najboljša. Samo ne tista za 100EUR, ampak kvalitetna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Er333 ()

bambam20 ::

Er333 je izjavil:


Ti lahko sam izbereš debelino in kvaliteto žice in potem ti on naredi fedre.
Mislim pa da je dve leti nazaj zaprl firmo


Logično.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

iso2000 ::

Imel sem Dormeo, osnovni model. Ni mi bila pretrda, ampak po par letih se je pena stisnila in je bila tam kjer sem ležal "luknja". Posledično me je začel boleti hrbet. Pa kot je že nekdo omenil, ta pena ne diha in poleti švicaš na njej. Če imaš več vlage v stanovanju, zna še kaj splesneti (moj je, kjer je bil v stiku z letvicami). V glavnem, po treh letih sem vrgel Dormeo stran in se odločil za vzmetnico od Slovenske postelje.

Er333 ::

bambam20 je izjavil:

Er333 je izjavil:


Ti lahko sam izbereš debelino in kvaliteto žice in potem ti on naredi fedre.
Mislim pa da je dve leti nazaj zaprl firmo


Logično.

Uf, to so pa globoke misli.

radmannsdorf ::

stari mojstri hodijo v penzijo jap. če zapre firmo, ne pomen da je propadel :)

bambam20 ::

radmannsdorf je izjavil:

stari mojstri hodijo v penzijo jap. če zapre firmo, ne pomen da je propadel :)


Če je delal v zadnjih 10 letih vzmetnice ,kjer je uporablja vzmeti potem je normalno, da je propadel. Očitno si malce za časom glede uporabe materijalov za ležišča. Sploh večino teh jugo mojstrov čas povozi.

lp

radmannsdorf ::

google pravi da je imel 26 let tradicije. a si že slišal za penzijo?:)
lp

Zgodovina sprememb…

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227103811 (8525) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7433811 (10382) TheHijacker
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691392 (27150) Ganon
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311396 (10572) Darko!
»

Nakup vzmetnice - nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7730437 (16743) amigovespuci

Več podobnih tem