» »

Predplačniški paket, kateri

Predplačniški paket, kateri

jalovec09 ::

Trenutno na simobilu, pa imajo pogovore, sms-je po 15 centov, gledam Bob,ki ima ceneje, kak predlog.

jalovec09 ::

http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-predp...

Nič ne piše, kolk časa velja

hojnikb ::

telemach, pa si vklopiš opcije po potrebi.
#brezpodpisa

Gogo ::

Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

fikus_ ::

BOB naročniški (cenejši kot predplačniški):
http://www.bob.si/ponudba-bob/bob-naroc...
Plačaš samo porabo, nisi vezan na obdobje. Enkrat plačaš več, pa dokler ne porabiš dobro imetja, ti ne pošiljajo položnic.

V glavnem pa glej, od katerega operaterja imaš najboljši signal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

AC_DC ::

http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimes...
izimesec paket S za 6.90 eur/mesečno (1500 enot: min/sms/mms/MB).

Na banki si urediš trajnik in pozabiš.

jusv ::

Free2go do telemacha. Kupiš za 3,99, dobiš 5€ dobropisa. Splača se vklopit revolucijo.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

matobeli ::

AC_DC je izjavil:

http://www.izimobil.si/Ugodnosti/izimes...
izimesec paket S za 6.90 eur/mesečno (1500 enot: min/sms/mms/MB).

Na banki si urediš trajnik in pozabiš.


Točno tole, se mi zdi najbolj ugodna opcija za primarno številko in časovno daljše obdobje.
Da ne omenjam res zglednega poslovanja, vse se da preko interneta, LTE SIM kartico so mi dostavili naslednji dan, zaenkrat vse tipi-topi.

Pa jasno, Telekomovo omrežje.

MaterVola ::

Sparmobil tudi ni za odmet ;)

matobeli ::

Če se ne motim je Sparmobil celo nekaj ugodnejši od IZImobila, ampak ni tako primeren za stalno uporabo ker moraš še vedno dobroimetje tankat.

AC_DC ::

Ja, sparmobil nima trajnika, "kartice" lahko kupiš samo v spar/interspar prodajnih mestih.

hojnikb ::

pa si jih kupiš ene 5, pa maš cel let mir
#brezpodpisa

AC_DC ::

Če bi se rad šel "izimesec paket X", potem jih moraš 12 za celo leto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

loveJDM ::

Revolucija pri telemachu je bomba...

hojnikb ::

škoda k ni za stalno, ampak samo včas..
#brezpodpisa

loveJDM ::

Ne vem,jaz si vsak mesec vklopim v začetku pa je to to....vredu je ker ni enot za SMSe ampak je neomejeno,ker 1500enot vse skupaj z smsi ni nič

Heavy ::

AC_DC je izjavil:

Če bi se rad šel "izimesec paket X", potem jih moraš 12 za celo leto.



Če filaš za več kot 25€ ti enote na računu ne pretečejo. Lahko v štartu nabaviš za 80€ dobro imetja pa si gotov za celo leto. Ali pa si daš na trajnik, pa ti mesečno tržejo iz računa.
#TeamFelix

jalovec09 ::

hojnikb je izjavil:

telemach, pa si vklopiš opcije po potrebi.



veš kakšen je cenik ?

http://telemach.si/mobilna-telefonija/F...

piše za 30 dni, kaj pa več

Zgodovina sprememb…

loveJDM ::

ja potem pa zopet vklopiš po koncu teh 30dni...enako kot naročnina,le da namesto da greš na pošto plačat položnico pač v tušu na blagajni vzameš kartico za 10e.

Drugače je pa 1e 100mb opcija po potrebi

bela120 ::

Kaj pa kakšen ugoden predplačniški paket in ugodnim internetom.Zdaj sem na telekomu (prenos št bi verjetno delal težave ker sem brez pin n puk kode)in imam telefon za klice in sms-e Malo sem gledala ponudbo telekom Mobilni Internet Mobi 100 Mb za4 € 100 MB veljavno 30dni.Koliko sploh je 100mb koliko brskanja po spletu?

matobeli ::

nimaš ne pin, ne puk številke, pa še predplačniško kartico imaš. Pozabi na to cifro in vzemi novo pri Izimobilu.

100mb brskanja je lahko zelo malo ali pa zelo veliko. en youtube film ali pa cel mesec slotecha.

mihec87 ::

100mb je zelo malo če hočeš kaj več brskat(da zalaufaš yt pa fb pa sploh)...

loveJDM ::

Telemach-10eur plačaš,aktiviraš "revolucijo"(7€),ti ostane 3€...Vključeno je 1000enot(Mb,klici v ostala omrežja),neomejeni mms pa smsi(vsa omrežja) pa klici znotraj telemacha(30dni velja to),ko porabiš 1000enot pa na novo kupiš za 10€...Je pa dodatna funkcija telemacha 100mb/1e če še rabiš

hojnikb ::

revolucija ni vedno na voljo...
#brezpodpisa

loveJDM ::

hojnikb je izjavil:

revolucija ni vedno na voljo...



To si že zadnjič napisal pa mi ni blo jasno kak to misliš?A tebi ne prime vklop včasih to misliš?To je zaradi tega ker "ne zazna" da si že porabil enote in moraš počakat oz je finta da ti skinejo še evro ali dva na tak način da ko porabiš en giga ti še vzamejo parkrat po 10centov ker ne veš da si porabil in ti računa 1mb/10centov.Potem pa prime :)

Ravno danes sem porabil pa na novo nafilal ker je bla akcija če polniš od danes do nedelje dobiš še v pondeljek zastonj 10€ gor :)

Če pa ne porabiš 1000enot pa ti ne pusti novega vklopa dokler ne poteče 30dni...

Verjetno te to jebe.

hojnikb ::

finta je, ker ta opcija ni vedno na voljo. Mogoče si ravno natrofu, da ti dela, ampak načeloma je to samo akcijski paket, ki je včasih na voljo.

Nisn pa nikol vklapljal, ker nerabim
#brezpodpisa

loveJDM ::

Zadnjo leto dni če ne še več imam to revolucijo tako da dokler bo tak ne grem s telemacha,je pa vsak mesec oz jaz si to vklopim in imam ugodneje kot če bi mel naročnino :)

hojnikb ::

no, če to laufa skos, potem je zlo kul :)
#brezpodpisa

AC_DC ::

bela120 je izjavil:

Kaj pa kakšen ugoden predplačniški paket in ugodnim internetom.Zdaj sem na telekomu (prenos št bi verjetno delal težave ker sem brez pin n puk kode)in imam telefon za klice in sms-e Malo sem gledala ponudbo telekom Mobilni Internet Mobi 100 Mb za4 EUR 100 MB veljavno 30dni.Koliko sploh je 100mb koliko brskanja po spletu?

Vzemi najcenejši naročniški TK paket za 1 mesec brez vezave, toliko da dobiš pin&puk, nato izi mesec S za 6.90 eur (1500 enot).

TK paketi:
http://tinyurl.com/hctuskb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AC_DC ()

OvCa77 ::

AC_DC je izjavil:

bela120 je izjavil:

Kaj pa kakšen ugoden predplačniški paket in ugodnim internetom.Zdaj sem na telekomu (prenos št bi verjetno delal težave ker sem brez pin n puk kode)in imam telefon za klice in sms-e Malo sem gledala ponudbo telekom Mobilni Internet Mobi 100 Mb za4 EUR 100 MB veljavno 30dni.Koliko sploh je 100mb koliko brskanja po spletu?

Vzemi najcenejši naročniški TK paket za 1 mesec brez vezave, toliko da dobiš pin&puk, nato izi mesec S za 6.90 eur (1500 enot).

TK paketi:
http://tinyurl.com/hctuskb

probaj se prjavit v moj telekom, dobiš tam pin in puk, drugače pa bejži do telekoma in reči da bi rad lte sim kartico.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585693 (5161) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490149915 (14636) Steinkauz
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15440323 (16669) VrtniPalcek
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640728 (23775) MrStein
»

Sparmobil ali Izimobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
174237 (3136) bela120

Več podobnih tem