» »

Sparmobil ali Izimobil

Sparmobil ali Izimobil

Frachy ::

Pozdravček,

torej, kot že v naslovu ... rabila bi predvsem mnenja uporabnikov, ki že koristijo katerega od teh dveh paketov za 1500 enot. Sicer sem si že kar dosti prebrala, pa vendar se ne morem odločiti.
Hvala!

AC_DC ::

Omrežje je isto, edino pri sparmobil prodajajo predplačilo samo v Spar trgovinah, izi imajo na Petrolu in trafikah.

zebra2 ::

Izimobil lahko polniš tudi online. Izimobilovi paketi vključujejo tudi SMSe v tujino. Če prenašaš številko dobiš pri izmobilu SIM kartico in prvi mesec paketa zastonj. Kar se mene tiče ni dileme, ne poznam nobene prednosti Sparmobila.

looser ::

izimobil zgleda zakon, sploh 6.9e paket (dostopnost, trajnik, lte), kaj pa tisti obracunska enota za podatke 50kb vs 1kb se zelo pozna? dela tudi spar mobil dela kaj glede trajnika in lte?

BlaY0 ::

Jaz mislim da ne. Kdaj si pa nazadnje prenesel nekaj kar je bilo manj kot 50 KiB? Par minut na RTV 4D te _stane_ 5+ MiB. Prav tako te recimo samo začetna stran 24ur.com v običajnem brskalniku _stane_ 8+ MiB. Odpiranje in par svajpov po Google Play-u te _stane_ 1+ MiB...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

konspirator ::

Da ne bomo nekaj na pamet:

24ur.com naslovna stran je v običajnem brskalniku danes velika 2.5 MB.

1 minuta rtv4d v 720p kvaliteti 21.7 MB, v 360p 10.7 MB .
Testni posnetek: http://4d.rtvslo.si/arhiv/zgodbe-iz-sko...

https://play.google.com/store/apps , keyword "mail", velikost 1.8 MB.



Chrome -> network inspector -> network (all) , refresh strani in gledanje velikosti v MB spodaj na sredini.

Zgodovina sprememb…

m3k ::

looser je izjavil:

izimobil zgleda zakon, sploh 6.9e paket (dostopnost, trajnik, lte), kaj pa tisti obracunska enota za podatke 50kb vs 1kb se zelo pozna? dela tudi spar mobil dela kaj glede trajnika in lte?

"Storitev Hitri internet LTE/4G za Spar Mobil uporabnike

Storitev Hitri internet LTE/4G omogoča višje teoretične hitrosti do 20 Mb/s v smeri k uporabniku in do 5 Mb/s v smeri od uporabnika.

Pogoj za uporabo storitve je ustrezna SIM-kartica USIM, katero že danes uporabniki prejmete ob nakupu predplačniškega paketa Spar Mobil, ter ustrezen mobitel ali naprava LTE.

Storitev je brezplačna. Za vklop storitve je potrebno poslati ključno besedo LTE na 1918. Za izklop storitve je potrebno poslati ključno besedo LTE NE na 1918."


www.spar-mobil.si/paketi-ceniki
Mirko tipka na radirko ////

bela120 ::

Sem v podobni dilemi in se moram hitro odločiti ampak glede na to ,da lahko izimobil polnim tudi z bankomata in preko spleta mi boljše deluje.Pri sparu dobim za 10 eur 1000 enot klicev in sporočil + 3gb prenosa podatkov.Pri izimobilu pa bi za internet dala 6,90+ še dodatnih 6.90 za paket izi mesec S .Res ne vem kako bi se odločila izi je bolj fleksibilen spar bolj ugoden

zebra2 ::

bela120 je izjavil:

Pri izimobilu pa bi za internet dala 6,90+ še dodatnih 6.90 za paket izi mesec S .Res ne vem kako bi se odločila izi je bolj fleksibilen spar bolj ugoden


Paket izimesec S vsebuje 1500 enot, ki jih lahko porabiš tudi za interenet (1 enota = 1 MB/SMS/min klica)

fopi ::

Tocno tako. Ce ti je dovolj teh 1500 enot mas 7 eur, ce rabis vec pa 2000 za 9 eur ali 3000 za 12 eur. Vsak mesec lahko spremenis z sms, tako da ni problem ce kasneje ugotovis da rabis vec ali manj.

Pa izimesec si das na trajnik in pozabis na polnjenje. Edina finta je da tece mesec od dneva preklopa do naslednjega meseca. Recimo od 8. 5. do 8. 6, ne pa od 1.6. do 30.6.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

theBill ::

bela120 je izjavil:

Sem v podobni dilemi in se moram hitro odločiti ampak glede na to ,da lahko izimobil polnim tudi z bankomata in preko spleta mi boljše deluje.Pri sparu dobim za 10 eur 1000 enot klicev in sporočil + 3gb prenosa podatkov.Pri izimobilu pa bi za internet dala 6,90+ še dodatnih 6.90 za paket izi mesec S .Res ne vem kako bi se odločila izi je bolj fleksibilen spar bolj ugoden

Sparov paket 4000 je samo akcija do konca novembra, kasneje ga ni več možno aktivirat.

Vzemi izi, razloge si sama navedla, če se ti pa ne da ubadat s polnitvami narediš trajnik in pozabiš.

Matthew ::

Mene pa zanima, če Izimobil podpira moneto? Parkirnino po Ljubljani v glavnem plačujem z moneto in bi jo kar pogrešal. Sprašujem pa, ker me mika menjava operaterja in Izimobil izgleda ugoden.

balluf ::

konspirator ::

balluf
Matthew sprašuje, če lahko pri iziju uporablja moneto, ne če lahkoz njo polni svoj izi račun.

Odgovor je ne.

RC14 ::

En poslan SMS , je ena enota, pri MMS-ih ni tako. Torej en poslan MMS (z smajliji, sliko..) ni ena enota. Pazi pri večjem številu poslanih MMS-ih, saj ti potrebujejo prenos podatkov in gre več enot naenkrat.

Lp
:4770K@4.5GHz @ BeQuiet!Dark Rock Pro2; MSI Z87 GD65 Gaming; 16GB RAM:
::GTX 1060 6GB; SSD Samsung 840 EVO 250GB; SEAGATE 3TB+3TB+1TB; LG 27"IPS::
:::: XFX 850W Black Edition; X-Fi Titanium; Fractal Design ARC R2 ::::

bela120 ::

theBill je izjavil:

bela120 je izjavil:

Sem v podobni dilemi in se moram hitro odločiti ampak glede na to ,da lahko izimobil polnim tudi z bankomata in preko spleta mi boljše deluje.Pri sparu dobim za 10 eur 1000 enot klicev in sporočil + 3gb prenosa podatkov.Pri izimobilu pa bi za internet dala 6,90+ še dodatnih 6.90 za paket izi mesec S .Res ne vem kako bi se odločila izi je bolj fleksibilen spar bolj ugoden

Sparov paket 4000 je samo akcija do konca novembra, kasneje ga ni več možno aktivirat.

Vzemi izi, razloge si sama navedla, če se ti pa ne da ubadat s polnitvami narediš trajnik in pozabiš.

Sem na izi-ju od 24.10 in je super kar precej visim na internetu pa imam še vedno 1300 enot.Nobenih problemov pri signalu ...aplikacija za preverjanje stanje je super skratka sem zelo zadovoljna...

fopi ::

Kaj ima izi aplikacijo? Ne najdem je na google playu...

bela120 ::

fopi je izjavil:

Kaj ima izi aplikacijo? Ne najdem je na google playu...

https://play.google.com/store/apps/deta... ja za delovanje rabi internet ampak prikaže pa vse ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39585682 (5150) Jerry000
»

Izimobil-a je konec! Razmislite če se vam še splača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9420510 (7753) Master_Yoda
»

Izi mobil vs Bob (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13640727 (23774) MrStein
»

Predplačniški paket, kateri

Oddelek: Mobilne tehnologije
294546 (3889) OvCa77
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264071 (3514) BlaY0

Več podobnih tem