» »

Pravilo oblačenja študentov

Pravilo oblačenja študentov

1
2
»

googleg1 ::

Unknown_001 je izjavil:

googleg1 je izjavil:

Sem bil na zagovoru, ko je imel tip oblečeno slovenskega naroda sin majico s kratkimi rokavi, ki je že videla boljše čase. Tako da ne, ni ti treba pazit niti pri zagovoru magistrskega dela. Aja, dobil je 10/10.


Why, fo fucks sake a ya tellin me that m8?
Logično obleka ni edini merilo kakšen posameznik je človek, vsi ki imamo iq od 90 dalje smo sposobni to dojet. Ampak jebemtiš ob takem NEPOTREBNEM poudarjanju dobim občutek kot, da se imate za nekaj več in so vsi ki so mal tradicionalistov in ne delajo tko kokr se vam zdi smiselno so prtegnjeni omejenci a sam vi ste pametni. Kar je ironija, ker isto kar se očita tistim ki sodijo po obleki se v takem primeru pojavlja pri vas ki bi radi več anarhije češ kot "svobode" posameznika.

Kukulele
Na koncu se vsak sam odloci kako bo prisel oblecen. Zato ne vem zakaj si presenecen, ce sem te citiral, ko si napisal da predlagas da se oblece lepo, ko pa ves da delis nasvete brez neke osnove in smisla. Bolj smiselno bi bilo ce bi napisal, da bi se ti sam lepo oblekel za zagovor. Potem te ne bi mogel citirati, ker je to tvoje osebno mnenje, ki ga ne vsiljujes drugim.

Smurf ::

Osebno imam na intervjujih za razvojnike boljse izkusnje s tistimi, ki so prisli obleceni kot "kekec" (npr. 3/4 kaki hlace z visokimi belimi stumfi :D), kot tisti, ki so prisli v obleki in kravati.

Tudi na splosno imam take izkusnje po svetu (sicer ne v obliki intervjujev ampak pac z ljudmi - inzenirji s katerimi sem sodeloval). Ponavadi so tisti ta najbolj brihtni bili obleceni tako, da nisem vedel ali so klosarji ali inzenirji.

Po drugi strani pa se nisem videl kaksnega znanega/dobrega odvetnika/financnika, ki bi se tako oblekel tako, da je verjetno precej odvisno od branze.

Gregor5816 ::

Če se vrnemo k prvotnemu vprašanju o faksih: nekateri profesorji tudi na predavanjih in ustnih izpitih nosijo kratke hlače. Se pa najdejo tudi profesorji, ki komplicirajo, če prideš na ustni izpit v kratkih hlačah. Predvsem tisti bolj starejši, kolikor sem opazil.

bambam20 ::

Smurf je izjavil:

Osebno imam na intervjujih za razvojnike boljse izkusnje s tistimi, ki so prisli obleceni kot "kekec" (npr. 3/4 kaki hlace z visokimi belimi stumfi :D), kot tisti, ki so prisli v obleki in kravati.

Tudi na splosno imam take izkusnje po svetu (sicer ne v obliki intervjujev ampak pac z ljudmi - inzenirji s katerimi sem sodeloval). Ponavadi so tisti ta najbolj brihtni bili obleceni tako, da nisem vedel ali so klosarji ali inzenirji.

Po drugi strani pa se nisem videl kaksnega znanega/dobrega odvetnika/financnika, ki bi se tako oblekel tako, da je verjetno precej odvisno od branze.



Za razvojnika je pomembno, da ima znanje in ne kako je oblečen. Inteligenca pri inženirju, dobrem progemrju je tudi precej višja, saj je ne moreš piflat na pamet kot to počnejo odvetniki.

Unknown_001 ::

googleg1 je izjavil:

Potem te ne bi mogel citirati, ker je to tvoje osebno mnenje, ki ga ne vsiljujes drugim.


Joj oprosti, bom raje tiho pol da ne bo še kdo užaljen.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

srajca in kravata (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21134439 (20130) leiito

Kaj obleči za zmenek (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25046240 (39156) jype
»

Moška obleka (maturantska)

Oddelek: Loža
3311069 (10188) lucif3rka
»

Razgovor

Oddelek: Loža
82061 (1668) gruntfürmich

Več podobnih tem