» »

Modifikacija oklice računalnika

Modifikacija oklice računalnika

plavko61 ::

Vem da vsi pridno hladite vsebine vaših računalnikov. Jaz sem pa te dni pri sobni temparaturi 32 stopinj, selil računalnik v klet na temp. 22 stopinj. Taprava modifikacija, KAJ ? :D :D

Jaka83 ::

Res super, če imaš klet in štrom v kleti. Jaz pa živim v bloku in nimam te možnosti. "Gagam" pri 33C v moji sobci brez okna in upam, da teta zima pride čimprej. Ponoči pa ni dosti hladneje, ker je samo kake 3C razlike v moji sobi (dan/noč).
Komaj čakam zimo in njene dobrote. Rajš vidm, da me zebe in se dobro oblečem, kot pa da se ne morem bolj slečt.

DjTonic ::

Jaz imam v Sobi cca 30C in tudi jaz kot tudi moj Abak preživljama težke čase in se trenutno uspešno bojujema z vročino.:D Upam, da bomo čimprej dobili klimo. Ker stanujem v hiši imamo tudi mi klet, vendar če bi računalnik selil v klet bi pomoje kaj poškodovalo računalnik namreč glede vlage, ker je ful vlažno pa še Sode od Vina mamo spodaj. No vsaj žejen ne bi bil:D

Jaka83 ::

DjTonic: HMMMM, sode vina, ....., kje že stanuješ?:D Bom pršu spit! A je rdeč? Obožujem rdeče, še posebi Refošk ali Cviček. MMMMMM:D
Glede vlage pa imaš prav, raje ostani na presušenem zraku. BTW: Klima ti zrak še dodatno izsuši in slabo vpliva na kožo in počutje (če jo uporabljaš prekomerno in jo šponaš do konca). Na 25C je čist normalno, mogoče kako stopinjo gor ali dol. Tudi jaz bi rad klimo, samo moram malo zaslužit, da bom lohk pol investiral (zdej si še okna za sobo ne morem privoščit:( ).

DjTonic ::

Hmm, a sem ti kaj lušt naredil? :D Drugače pa stanujem na štajerskem v Slov.Bistrici, lahko se kdaj med počitnicami oglasiš na kak špricer. Glede vina pa imamo tako rdeče kot belo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri razvlažilec zraka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13975607 (58867) matijadmin
»

PC na podstrešju? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
526333 (4557) MadMax
»

Nova anketa

Oddelek: Novice / Ankete
484306 (3294) techfreak :)
»

Vročina! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16214716 (10548) nekdo_02

Več podobnih tem