» »

Brezplačna/poceni davčna blagajna za android

Brezplačna/poceni davčna blagajna za android

d4vid ::

Zdravo, za društvo me zanima, če obstaja kakšna brezplačna ali pa poceni davčna blagajna. Potreboval bi jo enkrat do dvakrat letno, na dveh tablicah, najraje pa bi blagajno uredil sam.

Dobro je, če je blagajna optimizirana za telefon in tablico, ni pa nujno, vazno je da na tablici dela. Dobro je, da zadeva ni prevec tezka za uporabo ter da ni pozresna (tablice niso ravno najnovejse).

V izposoje nebi sel, razen za kak tiskalnik.

Vsak nasvet je dobrodosel.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

hojnikb ::

mini blagajna je zastonj...
#brezpodpisa

d4vid ::

hojnikb je izjavil:

mini blagajna je zastonj...



Dela tudi na androidu vidim. Ampak je spet problem, ker se računi samo shranjujejo v PDF , tiskat jih moraš pa posebej. Na veselici za tako delo enostavno ni časa.

Printer je 78mm termični.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

radmannsdorf ::

https://www.cebelca.biz/mobi/
uporabljam že pol leta in dela kot urca. podpora je dobra, začetne napake so odpravljene.
uporabljam pa jo v navezi s pos tiskalnikom(~60€ na bolhi ali od 35€ dalje na ebay).
probaj app, saj je brezplačna, testna verzija, s katero se lahko igraš.

Evolve ::

d4vid je izjavil:

Zdravo, za društvo me zanima, če obstaja kakšna brezplačna ali pa poceni davčna blagajna. Potreboval bi jo enkrat do dvakrat letno, na dveh tablicah, najraje pa bi blagajno uredil sam.

Dobro je, če je blagajna optimizirana za telefon in tablico, ni pa nujno, vazno je da na tablici dela. Dobro je, da zadeva ni prevec tezka za uporabo ter da ni pozresna (tablice niso ravno najnovejse).

V izposoje nebi sel, razen za kak tiskalnik.

Vsak nasvet je dobrodosel.


Sposodi si blagajno!

Vsekakor manj jebe kot pa s temi programi, ki večina pol ku*ca ne delujejo tako kot jih opisujejo.

d4vid ::

Eh, za doma sem si jo sposodu pri znanem podjetju z 20 leti izkusenj. Tablica + pos printer. Najprej sploh ni bla zvezana s FURSom in je bilo treba doplacat, ceprav so obljubljali da bo takoj delalo. Potem smo mu poslali pooblastilo pa so posto zgubili!!

In zadnjic so jo spet, ko sem posiljal nazaj pogodbo!

Tezav nenormalno, predvsem s tem da sem namesto obljubljenih 50€ zacetnega vlozka placal 150€.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

SaXsIm ::

Pa vzemi blagajno drugje. Mi smo za prireditve vedno rentali, ker je bolje imeti več blagajn, zaradi same hitrosti dela.

Dobre izkušnje imamo s temi.
SaXsIm

d4vid ::

Kaj pa simobilove blagajne, sem videl da ponujajo samo ne vem kako je z najemom za par dni. Zanima me predvsem zato, ker bi zraven vzel mobilni internet pa postavil na enem telefonu access point. Simobil zato, ker je na tisti lokaciji odlicna pokritost s 4G (oddajnik 100m stran).

Tele navadne blagajne najbrz rabijo kabelsko povezavo v splet? to je bolj tezko, ker bo blagajna na prostem - pod "jurčkom", ena pa v prostoru. No, lahko bi pa posodil svoj wifi repeater v client nacinu.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

Evolve ::

d4vid je izjavil:

Tele navadne blagajne najbrz rabijo kabelsko povezavo v splet? to je bolj tezko, ker bo blagajna na prostem - pod "jurčkom", ena pa v prostoru. No, lahko bi pa posodil svoj wifi repeater v client nacinu.


nep. blagajne se sedaj povezujejo tudi preko mobilnega omrežja(vsaka ima svoj usb modem).

S kje pa ste?

Sposojamo vse vrste blagajne (tablice, qtocuh, digitron...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Evolve ()

d4vid ::

Evolve je izjavil:

d4vid je izjavil:

Tele navadne blagajne najbrz rabijo kabelsko povezavo v splet? to je bolj tezko, ker bo blagajna na prostem - pod "jurčkom", ena pa v prostoru. No, lahko bi pa posodil svoj wifi repeater v client nacinu.


nep. blagajne se sedaj povezujejo tudi preko mobilnega omrežja(vsaka ima svoj usb modem).

S kje pa ste?

Sposojamo vse vrste blagajne (tablice, qtocuh, digitron...)


Zasavje.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

boolsheat ::

Probaj cebelca.biz mobi varianto, ki je bila že omenjena zgoraj, po izkušnjah je OK zadeva. Je pa menda 2500 računov na mesec omejitev, vzameš za 1 mesec za 2 tablici in imaš 5000 računov za dogodek za cca 18EUR na dogodek. Jasno, lahko priključiš termalni printer preko bluetootha na tablico/telefon in printaš račune.

Zgodovina sprememb…

luka222 ::

Oj, na davčne blagajne se spoznajo pri podjetju Microgramm iz Ljubljane. Mi smo vzeli pri njih in smo zelo zadovoljni.

Arctander ::

SPAM.

reeves ::

Če mu pa v 2 letih ni uspelo najti, potem je pa tudi zdaj prepozno.

Invictus ::

Vsak ISP/mobilni operater ima ponudbe za 30 EUR/mesec za tablico, aplikacijo in printer.

Če si ne moreš privoščiti 360 EUR/leto stroška, delaš nekaj narobe....
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

d-mon ::

d4vid je izjavil:

hojnikb je izjavil:

mini blagajna je zastonj...



Dela tudi na androidu vidim. Ampak je spet problem, ker se računi samo shranjujejo v PDF , tiskat jih moraš pa posebej. Na veselici za tako delo enostavno ni časa.

Printer je 78mm termični.


Bučke.
https://play.google.com/store/apps/deta...
Tiskaš direkt na POS iz Androida (native aplikacija), PDF dobis preko brskalnika.
[D-mon]

Mare2 ::

d-mon je izjavil:


Bučke.
https://play.google.com/store/apps/deta...
Tiskaš direkt na POS iz Androida (native aplikacija), PDF dobis preko brskalnika.


A ta dela OK?

d-mon ::

Dela brez problema. Podpira 3 nabolj razširjene POS tiskalnike (OCOM, Rongta, Epson) v Sloveniji in je primerna za hitro izdajanje računov (npr. prodaja piva na veselicah).
Pa sinhronizira se z https://miniblagajna.fu.gov.si (kar naredis na webu se vidi v android aplikaciji in obratno).
[D-mon]

d4vid ::

luka222 je izjavil:

Oj, na davčne blagajne se spoznajo pri podjetju Microgramm iz Ljubljane. Mi smo vzeli pri njih in smo zelo zadovoljni.



Sem potem nehal iskat, ker so sprejeli zakon, da za gasilce do 5k€ ni treba davčnih blagajn.

Anyway, Microgramm poznam. Imamo doma dopolnilno dejavnost na kmetiji, pa je bilo treba uredit. Težav, kot sem omenil v prvem postu je bilo kar precej, ponudili so nam DAVČNO blagajno "prižgeš-dela", potem pa kar pošiljali račune za to in ono, na začetku je bila navadna blagajna, da so spremenili v davčno blagajno, so poslali račun, 2x zgubili pošto (enkrat pooblastilo in 1x pogodbo), in trajalo je celo večnost preden je začelo delovat kot mora. Kot sem rekel, začetna investicija ni bila takšna kot bi morala bit. Sedaj plačujemo mesečno najemnino za neka 40€ vredna jajca od tablice (da bi mel še za kak yt v gostilni predvajat ali pa radio, kar pozabi, ne bo delalo) in POS printer. Tiste nekaj računov na mesec že sprintam, ampak za njihovih 25€ na mesec bi pa pričakoval malo bolj solidno tablico.

Tako, da moje izkušnje s microgramm niso najboljše, glede na to koliko izkušenj imajo, bi pričakoval malo bolj strokoven odnos, kot sem ga dobil.
Ampak to so le moje izkušnje, res je da je bila takrat gužva, tik pred uvedbo davčnih blagajn in da je sedaj bolje.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Davčna blagajna za društvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6223351 (7715) Kosek1
»

Odgovornost razvijalca (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
517307 (5000) Okapi
»

Brezplačna odprto-kodna POS Blagajna - mikroBLAGAJNA (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10027412 (15932) japol
»

Varnost statičnega IP? Davčna blagajna (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7615650 (13272) Er333

Davčne blagajne (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Programska oprema
34874167 (65231) Mavrik

Več podobnih tem