» »

Reševanje podatkov s Samsung S2

Reševanje podatkov s Samsung S2

ikran ::

Pozdravljeni. Če ima kdo izkušnje s tem bi ga/jo lepo prosil, da deli rešitev. Namreč na Samsung S2 telefonu mi je počil ekran. Ekran je crknu tako, da ne morem dostopat do podatkov. Poskusil sem ga priklopit na Laptop vendar ga ne zazna. Telefon dela saj se lahko pokličem. Na laptop-u imam Windows 7. V podjetju RAM2 so mi povedali, da vidijo kaj je gor vendar mi lahko kopirajo samo tel. številke. Pač tako imajo politiko. Ali obstaja kakšno orodje s katerim bi prišel do podatkov. Že vnaprej se zahvaljujem. Lp

pirat vedno ::

samsung kies?

ikran ::

Nisem poznal tega. Bom poskusil in sporočil. Hvala.

ikran ::

Evo inštaliral Kies. In... Nič. Računalnik ga še vedno ne vidi. Eno butasto vprašanje. Ali moram biti v telefon logiran ali mora biti telefon samo prižgan? Ker, ko je padel po tleh ga nisem polnil in je zmanjkalo baterije. Potem sem ga napolnil in, ker je ekran pokvarjen ne morem odtipkat PIN-a. Samo po drugi strani so pa RAM2 to lahko izvedli. Hmm... Mogoče še kakšen predlog? Lp

gddr85 ::

kaj pa android data recovery, menda dela tud, če nimaš vklopljen debugging

Invictus ::

Dobiti si moraš starejšo verzijo KIESa, ki podpira tvoj telefon.

Dobrodošel v svet nepodprtih Androidov in nedelanja backupa :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

ikran ::

Bom oboje poskusu oziroma mogoče bo že prvi predlog uspešen. Bom poročal. Lp

ikran ::

Evo. Najprej sem poizkusil z Android Data Recovery. Imam občutek, da bi to delalo vendar, ko pridem do točke, kjer moram izbrati model in znamko telefona mi dropdown moznost ponudi samo telefone od S3 naprej???? He še ena opcija, kjer sam vneseš model in znamko vendar puščica za naprej ostane siva ?.
Potem sem poskusil še z odstranitvijo starega KIES-a in naložil staro verzijo, ki sem jo dobil na Partisu. In.... Nič.
Mogoče še kakšna ideja?

ikran ::

Ne gre. Sem vse poskusil in ne znam. Žal. Hvala vseeno vsem. Lp

urbybaby ::

poskusi telefon priklopit na monitor na tv ali na monitor preko MHL kabla, boš vsaj vidu če se kej vidi:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: urbybaby ()

Compufreek ::

Živijo!
Prižgi telefon brez sim kartice in poskusi še enkrat povezat na računalnik če imaš na telefonu geslo potem ga računalnik pokaže kot praznega če ne vpišeš gesla... če pa računalnik telefona sploh ne vidi potem pa ali nimaš driverjev ali pa nimaš vredu kabla ... na ram2 so videli podatke ker so menjali ekran ...
lahko kupiš in menjaš ekran 45 eur iz kitajske
http://www.ebay.com/itm/Assembly-LCD-Di...

sicer mislim da lahko za 40 eur kupiš rabljeno delujočo S2 ko pa uporabiš ekran al pa vezje samo zamenjaš ker iz kitajske boš LCD čakal en mesec

update :
http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

ikran ::

Hvala vsem. Po moje bom naredil tako, kot je predlagal zadnji uporabnik. Bom sporoču. Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram 2 servis (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
35078665 (6575) Twixz
»

Samsung galaxy s (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1747325353 (71863) 21kiss
»

4G omrežje na Samsungu mi ne dela več

Oddelek: Mobilne tehnologije
194848 (4326) Skyfall
»

Samsung Galaxy S3 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
600137224 (58985) Mad_Lion
»

Samsung Galaxy S II (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1770333393 (150412) medenko

Več podobnih tem