» »

Z-680 in Audigy2 = DOBRO?

Z-680 in Audigy2 = DOBRO?

X-tra ::

Hočem kupiti neko dobro ozvočenje za v sobo...
Ali je predlagana kombinacija vredu?
Logitech z-680 in Creative Audigy 2. Ali predlagate kaj drugega? Cena naj bo okoli 150k.
Hvala

partysound ::

valda dobra izbira

jst imam audigy 2 platinum in pa cambridge megaworks 550. dobil sem jih iz italije za 75k sit. neki švercano. he he


a si v bloku doma? je*** sosede
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

dunker ::

Ni dobro...






ČUDOVITO JE!!! 8-)

X-tra ::

Stanjuem v hiši, tko da ni blema zaradi sosedov...
Mene samo skrbi, da se ne bi po nekaj časa oz. nekaj mesecih zvočniki "utrudili" in ne bi več igrali tako "čudovito"! Ker rajši zapijem 150k, kot pa da potem nič ne špila!
Potem pa še nekaj.. Zvočniki naj bi imeli približno 5 * 60w + 170w (woofer) moči.. Verjetno to ne morem primerjati s sedanjim stolpom, ki ga imam. Neki philips, ki ima 2* 50w RMSa. No, pa vseeno.. Ali bodo zvočniki igrali kaj glasneje? Ali je to ful glasneje ai sploh ne tako zelo? Pa kot sem prebral na mnogih testih na netu, se za moč basov ni treba bati an! :)) Poslušam techno glasbo.. Torej zvočniki ne bi smeli biti slabi tudi pri tej uporabi?
Hvala za vse odgovore..

TribesMan ::

150k SIT a ni to mal preveč za tak komplet???

Za ta denar dobiš 5.1 Dolby digital reciver (50-60k) 5 zvočnikov (50k) in en sub (50k) pa bo definitivno dobr špilal.
Poglej si mal Yamaha reciverje, dobiš veliko za denar in kakšne Jamo zvočnike.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

partysound ::

sam stvar ne bo tako močna. k tale sistem res trga. Stolp pa je sigurn švohnej. 170W rms samo basa. Visoki ter srednji pa 60W. več kot dovolj.

drugače ti pa jst pripeljem kakšen subwoofer da podremo bajto. :D


pa še fora je da X-tra hoče imet to za komp.Komponentamu ni nič ne pomaga brez zvočne kartice.

svetujem ti da ostaneš pri tem, ker jst sem z mojmu več kot zadovoljen.

LP, Uroš
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

X-tra ::

Ja ma tale Partysound prav! Če mam že skoraj WC na računalnik priklpoljen, bom mel pa tud musko! :)
Drugače, pa bi blo ful dobr, če bi se kje to dal slišat.. Kako ti igra. A mislš, da bi v kakšni trgovini,kjer to imajo lahko sprobali, kako to igra? Ker verjetno bom jaz komplet kupil nekje v Avstriji oz. Nemčiji, ker frend ful gor hod.
Sam,Partysound? Ti maš ful podobne zvočnike, kot so tile logitechovi, vsaj na večini primerjalnih testov so oboji pri vrhu. Tile zvočniki vsi ful majhni zgledajo.. Woofer 20cm ostalo pa prbližno 10*10*10cm.
Če to zihr dobr igra, bodo letošnje počitnice v znamenju glasbe.. :)

partysound ::

JST SEM OBSEDEN Z MUSKO. jst ne kupm kr neki.

Prid pogledat v divačo na MEET ME moje ozvočenje in si boš želel imet tako v sobi. :D :D
jst imam trenutno 2x basovca 18˝in dva satelita. močnu k ne vem ka.


V bofu lahk slišiš nekaj takega. megaworks 550 imajo, logitech pa pomoje sam sistem 4.1, ki tud trga.

mene so megaworks čist prevzel

imel sem že cambridge dtt2200 in pa creative 6700, ampak oboje prešvoh.

Kok pa je cena v avstriji?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

partysound ::

zgoraj sem napisla da imam unu v sobi. in ne nasploh. une dve 18 in satelita.

kje bi jst dobil komad pocen touchscreen LCD ekran, k bi ga rabu za Lightshow, k mam en program k dela ful dobr na tak ekran
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

M4TECH ::

To bo rušilo hišo.:D

partysound ::

poglej si tale woofer od Martin Audio: imam ga namen kupt za v sobo:
EM120
TYPE Ultra compact sub-bass system
FREQUENCY RESPONSE (1) 50Hz-180Hz ą 3db
RATED POWER (2) 200W AES, 800W peak
SENSITIVITY (3) 95dB 1Watt/1 metre
MAXIMUM SPL (4) 120dB continuous, 126dB peak
NOMINAL IMPEDANCE 8 ohms
BASS 1 x (10") 250mm extended throw
ENCLOSURE 50 litres (1.56 cu foot), vented
CONNECTOR 1 x pair of binding posts
DIMENSIONS (W) 450mm x (H) 360mm x (D) 410mm
(W) 17.7ins x (H) 14.2ins x (D) 16.1ins
WEIGHT 17.5kg (38 lbs)
SHIPPING DIMENSIONS (W) 480mm x (H) 390mm x (D) 450mm
(W) 18.9ins x (H) 15.4ins x (D) 17.7ins
SHIPPING WEIGHT 19kg (41 lbs)

ojačevalec zanj pa 2x600 v bridge vezavi pa 1x1200W in pol pride na bas ravno 600W kar je pa čisto v redu. sam je pa sam tale bas mal čez 100k sit. imajo Jih v ROLL BARU nasproti koloseja. tm k majo gokarte.

HUDO A?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

TribesMan ::

No ja Martin audio itaq seka, sam tale tvoja zadevca je zelo mila oblika tega sekanja, čist tko za intermezzo ti povem da mam zraven kompa u sobi približno 300W zverino, ki tehta 55kg.

Hudo a?

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

partysound ::

sam k pa nosiš stvari okol od partyja do partyja, si pa želiš da bi bilo še lažje kot je. 60kg je težek subwoofer k ma notr 2x15˝. ima pa 3200W peak. ojačevalc pa imam od martin audio 2x2100W na 4 Ohm.

KWA GA BO NORO NA MEET ME. pa še zaslužil se bo dobr...sam kdo bo zdržal 12 ur dela- 12 ur pokanja do fertika?

jao mene.


kateri so pa sedaj najmočnejši zvočniki za komp?


a pol dobr poznaš martin audio? www.martin-audio.com jst mam blackline in pa wavefront sistem

kako daš pa slikco tle notr?
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

partysound ::

a pol prawš da je tale stvar mila? pejd v ROLL bar in posluši ka ta mala kišta da iz sebe. in pa težka borih 19kg.... ni ga čez martin audio

imel sem že RCF, JBL, peavey, renkus heinz, fbt in pa carwin vega. in lahk rečem da je vse ostalo sam težku pa nč ne da iz sebe. martin je pa pač drag. ampak je vreden vsakega tolarja. vsi dobri diskači ter bari in pa kolosej uporablja martin audio. pol veš da je nekaj na tem.

klub lipa,tivoli v portoroži, hombre v lj,kolosej,................


k bi ta firma naredila en sistem za nakomp prklučit 5.1 bi bil najboljši sitem daleč naokrog. pol se genius sam lepo dam pobere.:D :D in pa logitech
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domača izdelava zvočnika :-> (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
17236233 (19692) čuhalev
»

subwooferji za domaci kino

Oddelek: Zvok in slika
51208 (1071) merkac
»

Katere močne 5.1 zvočnike izbrati? subwoofer moči več kot 22W

Oddelek: Zvok in slika
91405 (1151) jRk0
»

Creative Inspire 6.1

Oddelek: Zvok in slika
11995 (808) partysound
»

Tišanje Chiefteca CS 601MDR

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211483 (1202) pisy

Več podobnih tem