» »

Creative Inspire 6.1

Creative Inspire 6.1

_cojss ::

Pozdravljeni,

ti zvočniki so precej dobri in so zelo presegli moja pričakovanja glede zvoka in se ne strinjam najbolj z nekaterimi opisi, ki pravijo da je subwoofer preslab saj da za svojih 22w precej zvoka. Res pa je da moraš biti pri nastavitvi glasnosti zmeren (do pol). Zanima pa me le, če je normalno, da se sliši iz zvočnikov nekakšen šum, tudi ko so nastavljeni čisto na tiho in so izklopljeni iz zv. kartice? Ni preveč moteč, le ob pisanju v wordu ali čem podobnem lahko malo nervira.

LP,
Matic

partysound ::

jst mam iste zvočnike. to je čist normaln. so pač cenovno ugodni. kokr dnara tok muske.

kr navadi se na moteče šume al pa kup cambridge megaworks 550, ki pa trgajo.:D


ugasn zvočnike takrat ko si v wordu
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

_cojss ::

No pol je pa tk OK. Js sem sam mislo da je mogoče kaj narobe, za word sem pa tud sam ugotovil, da jih je res najlaže izklopit, saj se takrat itak ne rabijo.

partysound ::

kako si prišel na idejo da si jih kupil? a sploh rabš zadnji centralc?

a ni mal brezveze 6.1? jst s svojimi nisem zadovoljen. imam pa audigy 2 platinum. rabu bi ene 5.1 in to zelo močne.

6.1 ga pa ful šumijo. sre vidi da se jih dobi za 20k sit
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Black Adder ::

Zaupaj nam, kje se jih dobi za 20 ksit.
BlackAdder stroke again!

partysound ::

aja, jst sm jih uzel prek firme. drugače so pa pomoje blizu 29k sit. ne bi vedu z glave zdle.

tale 6.1 je res brezvezna stvar!!!!!!!!

Boljš je kupt en monejši sistem 5.1 za ta dnar. men je bil cambridge dtt 2200 boljši. močnejši bas je imel, k je imel samo bass reflex in zaprtga basovca.

zj bom baje kupu en sistem od logitecha, ke je tud komad močan, pa še drag ni.
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

smilyxx ::

No a mi lhok en pove ker 5.1 sistem se splača, tam do 50k, oz. raje okoli 30k.

Lp
Save water.
drink beer.

dunker ::

S tem sem se jest zdele veliko preukvarjal, pa mi ni ratalo najti povsem zadovoljive rešitve. Na koncu sta v ožjem izboru ostala Creative Inspire 5300 (okrog 26k SIT) in Logitech Z-640 (okrog 32k SIT).
Creative naj bi imel soliden zvok, vendar prešibek subwoofer.
Logitech naj bi imel subwoofer, primerljiv z 2x dražjimi zvočniki; visoki toni so takisto vredu, srednji toni (ki jih je pri poslušanju glasbe verjetno največ) pa naj bi bili povsem neprepričljivi in le pogojno užitni...
In tko sem jest obupal nad nakupom 5.1 sistema. Če pa se najde kdo s kakšno izredno ponudbo ali če ve za kakšne hude zvočnike, naj pa pove.

smilyxx ::

Kaj pa 4.1? Ali se zelo pozna tisti peti zvočnik?

Lp
Save water.
drink beer.

partysound ::

velika fora je pr centralcu. al ti zmeša pr 4.1 zvok v sprednji stereo in ti kao pričara centralc, sam to ni to. vse kino dvorane in domači kino ima centralca. NI DVDja BREZ CENTRA!!!
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

motorc ::

Kaj pa z-680? V primerjavi z z-640 so zelo močni (180W bass in 50W sateliti). Res da so dragi pri nas v SLO, kaj pa v tujini (EU)? Se jih splača švercat čez mejo?

partysound ::

jst jih magar ukradem, k so ga res najbolši. slišal sm tudmegaworks 550, ki pa sov konkurenci z z680.vendar ne pa moči

a pride kdo na MEET ME v divačo? slišat ka dela MARTIN AUDIO. jst mam tud postavljen dol. imam en šotor za delat. LIGHT IN PA MUSKA. program za light je pa SUNLITE dobite ga na www.nicolaudie.com. vendar demo.

ko bi martin audio delal zvočnike za računalnik, bi pokosil po moči vse firme. V ROLL baru nasproti kolosejo imajo tamale basovce od martina pa una 10˝ trga gate.

res škoda da ne delajo kaj takega.

jst mam v sobi trenutno od MArtina 2xsub z dvema 18˝ in pa dva satelita z 12˝in 1˝in ga komad trga. vendar nimam 5.1 ampak samo stereo. ojačevalca pa sta 2x2100W in pa 2x1400W od martin audio. teža ojačevalca pa samo 10kg. dober sistem za v sobo a? ampak predrag. en tak ojačevalec je 800k sit.

kokr dnara tok muske
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Surround- poceni verzije ;) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
1168550 (6234) Pyr0Beast
»

Katere močne 5.1 zvočnike izbrati? subwoofer moči več kot 22W

Oddelek: Zvok in slika
91409 (1155) jRk0
»

Katere zvočnike

Oddelek: Kaj kupiti
472303 (1600) boštjan
»

Z-680 in Audigy2 = DOBRO?

Oddelek: Zvok in slika
131364 (1277) partysound
»

Tišanje Chiefteca CS 601MDR

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211491 (1210) pisy

Več podobnih tem